Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
15.06.2007, 18:00.19

preklep,alebo co?

tu na strankach parabola.cz sa pise ze na 30W vysiela paket rumunskych programov napr.feny tv atd....zas na strankach flysat.com sa pise ze je to druzica 31,5W..ja to nechytim nikde.tak ako to je vlastne????????????
G.G.
uživatel
gabricius
15.06.2007, 18:39.32

RE: preklep,alebo co?

Správně je 31,5°W. Děkujeme za upřesnění. Je to opraveno.
uživatel
redakce