| 15.06.2007, 18:00.19 | |
preklep,alebo co?tu na strankach parabola.cz sa pise ze na 30W vysiela paket rumunskych programov napr.feny tv atd....zas na strankach flysat.com sa pise ze je to druzica 31,5W..ja to nechytim nikde.tak ako to je vlastne????????????G.G. |
![]() gabricius |
| 15.06.2007, 18:39.32 | |
RE: preklep,alebo co?Správně je 31,5°W. Děkujeme za upřesnění. Je to opraveno. |
![]() redakce |