| 15.06.2007, 18:35.59 | |
gitalmaju novy cennik a mal som nabite za 200 na rok ct a primu,co vlastne plati teraz pre mna keby chcem si dat na neobmedzene.asi ma neminie tich 1000 ze? |
![]() danmikes |
| 15.06.2007, 19:22.50 | |
RE: gitalVám, jako občanu slovenské národnosti používajícímu kartu Gital na území ČR, nehrozí nic horšího, než občanu českému. Tedy bude moci uvedenou programovou nabídku sledovat i nadále. |
![]() jirsacek |
| 15.06.2007, 19:25.40 | |
RE: gitalhej ale myslel som prechod na neobmedzene ci nedostanem neaku prip. zlavu a konecne som to nasiel.nie a dik |
![]() danmikes |