Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
15.06.2007, 18:35.59

gital

maju novy cennik a mal som nabite za 200 na rok ct a primu,co vlastne plati teraz pre mna keby chcem si dat na neobmedzene.asi ma neminie tich 1000 ze?
uživatel
danmikes
15.06.2007, 19:22.50

RE: gital

Vám, jako občanu slovenské národnosti používajícímu kartu Gital na území ČR, nehrozí nic horšího, než občanu českému. Tedy bude moci uvedenou programovou nabídku sledovat i nadále.
uživatel
jirsacek
15.06.2007, 19:25.40

RE: gital

hej ale myslel som prechod na neobmedzene ci nedostanem neaku prip. zlavu a konecne som to nasiel.nie a dik
uživatel
danmikes