| 15.06.2007, 21:28.34 | |
DW 2000Na domovskych strankach novy SW.Je psana i premiere.Nemohu vyzkouset jsem ve Svycarsku. |
![]() modrej |
| 15.06.2007, 22:25.48 | |
dw premierena novych sw premiere ok |
![]() lubo540 |
| 16.06.2007, 18:36.31 | |
díky za infože jim to ale trvalo..... |
![]() Jimmy |