| 16.06.2007, 10:18.21 | |
DIGI TV SK programy běžítak nevím co se děje,ale jdou mi všechny SK programy.Běží Vám také? |
![]() juro.07 |
| 16.06.2007, 10:28.42 | |
RE: DIGI TV SK programy běžíjoooooooo a na jake frekvenci kdyz STV 1 A 2 PÍŠE NEMAM OPRÁVNĚNÍÍÍ |
![]() Flatfoot |
| 16.06.2007, 10:31.30 | |
RE: DIGI TV SK programy běžíco je to zas za chujovinu to fakt někomu jdou bez černé obrazovky stv programy, myslim tím občany čr |
![]() zori |
| 16.06.2007, 10:34.15 | |
RE: DIGI TV SK programy běžíMĚ NEJDE NIC ZASE juro.07si děláá sranduuu |
![]() Flatfoot |
| 16.06.2007, 12:41.39 | |
RE: DIGI TV SK programy běžímně STV programy v DIGI TV CZ nejedou! |
![]() blik |
| 16.06.2007, 13:37.11 | |
RE: DIGI TV SK programy běžíNEJDOU NIKOMU NA DIGI TV CZ |
![]() STEAUA |
| 16.06.2007, 14:49.36 | |
cha-chakoukám, že nejsem sám, kdo běžel k satu a lovil..... Trocha zábavy neuškodí. |
![]() digifajn |