Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2007, 10:18.21

DIGI TV SK programy běží

tak nevím co se děje,ale jdou mi všechny SK programy.Běží Vám také?
uživatel
juro.07
16.06.2007, 10:28.42

RE: DIGI TV SK programy běží

joooooooo a na jake frekvenci kdyz STV 1 A 2 PÍŠE NEMAM OPRÁVNĚNÍÍÍ
uživatel
Flatfoot
16.06.2007, 10:31.30

RE: DIGI TV SK programy běží

co je to zas za chujovinu to fakt někomu jdou bez černé obrazovky stv programy, myslim tím občany čr
uživatel
zori
16.06.2007, 10:34.15

RE: DIGI TV SK programy běží

MĚ NEJDE NIC ZASE juro.07si děláá sranduuu
uživatel
Flatfoot
16.06.2007, 12:41.39

RE: DIGI TV SK programy běží

mně STV programy v DIGI TV CZ nejedou!
uživatel
blik
16.06.2007, 13:37.11

RE: DIGI TV SK programy běží

NEJDOU NIKOMU NA DIGI TV CZ
uživatel
STEAUA
16.06.2007, 14:49.36

cha-cha

koukám, že nejsem sám, kdo běžel k satu a lovil..... Trocha zábavy neuškodí.
uživatel
digifajn