| 16.06.2007, 14:48.54 | |
HBOMá niekto kluce na UPC potrebujem na zapis cez phoenixa na goldkartu |
![]() Masterhack |
| 16.06.2007, 15:01.14 | |
RE: HBONew Key 00: C5 32 A6 D2 00 89 12 AD DF F5 0E 4D 77 22 00 C7 |
![]() iko |
| 16.06.2007, 15:02.02 | |
RE: HBOa to skade mas? |
![]() Masterhack |
| 16.06.2007, 15:42.00 | |
masterhachna upc keys neexistuju. |
![]() gabricius |
| 16.06.2007, 15:45.24 | |
RE: HBOSamozřejmě, že existují. |
![]() jirsacek |
| 16.06.2007, 15:46.14 | |
RE: HBOexistuju ked mas original kartu a vytiahnes to z nej cez phoenix alebo ine programeri lama |
![]() Masterhack |
| 16.06.2007, 15:48.52 | |
RE: HBOheh humorista... ze vytiahnes to znej cez phoenix... |
![]() iko |
| 16.06.2007, 16:05.50 | |
RE: HBOProstě existovat z podstaty kódovacího algoritmu musí. To, že jsou nedostupné, je věc druhá. |
![]() jirsacek |
| 16.06.2007, 16:59.12 | |
RE: HBOnie humorista tak to som to robieval ked mal kamos UPC kartu |
![]() Masterhack |
| 16.06.2007, 18:15.00 | |
RE: HBOVšetko, čo je kódované ide cez kľúče!!! |
![]() jklajban |