| 16.06.2007, 19:22.09 | |
premiumxna stránkách www.premiumx.eu se objevil nový soft 2.48 a vypadá to že v něm jedou tps |
![]() xrezik |
| 16.06.2007, 21:18.46 | |
premiumxstahnul jsem nový soft 2.48 a je to stejné jako u softu 2.47, premiere nejede, jde G +,rozkodovaný BISS (italie na hotbirtu,švýcaři viaccess na hotbirtu,megasport biss na amosu,ale premiere nejde,co přijímáš ty. |
![]() hery |
| 16.06.2007, 22:21.46 | |
RE: premiumxDoplním Tě Hery, na softu 2.48 jede bez problémů celá TPS včetně TPS-AB. |
![]() klokan49 |
| 16.06.2007, 22:29.49 | |
premiumxchili to šlo a teď to vypadlo-tma nevíš proč? |
![]() hery |
| 16.06.2007, 22:34.47 | |
premiumxUž to zase jde jsem vůl máčl jsem na jiný klíč |
![]() hery |