Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2007, 19:22.09

premiumx

na stránkách www.premiumx.eu se objevil nový soft 2.48 a vypadá to že v něm jedou tps
uživatel
xrezik
16.06.2007, 21:18.46

premiumx

stahnul jsem nový soft 2.48 a je to stejné jako u softu 2.47, premiere nejede, jde G +,rozkodovaný BISS (italie na hotbirtu,švýcaři viaccess na hotbirtu,megasport biss na amosu,ale premiere nejde,co přijímáš ty.
uživatel
hery
16.06.2007, 22:21.46

RE: premiumx

Doplním Tě Hery, na softu 2.48 jede bez problémů celá TPS včetně TPS-AB.
uživatel
klokan49
16.06.2007, 22:29.49

premiumx

chili to šlo a teď to vypadlo-tma nevíš proč?
uživatel
hery
16.06.2007, 22:34.47

premiumx

Už to zase jde jsem vůl máčl jsem na jiný klíč
uživatel
hery