| 16.06.2007, 20:58.09 | |
Frguson 7318 UCI , je už nějaký nový soft ?Už je nějaký nový soft ? TPS a Premire stále jen přes sbcl ? |
![]() Incomplete |
| 17.06.2007, 08:55.05 | |
RE: Frguson 7318 UCI , je už nějaký nový soft...Nie a pochybujem ze uz bude. Ferdik je mrtvy. Jedine Ukrajinske softy alebo alibaba ale vsetko bez SL, CL a sharingu |
![]() Billysk |