Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
16.06.2007, 21:18.04

Polsat na he@du

Četl jsem v příspěvcích že někomu jede poslsat-jde o polsat 2 nebo polsat-poláci přece nejdou přes Emu?
uživatel
Vasek11
16.06.2007, 21:30.08

Vasek11

Ahoj jedou ti direkty v Premiere na Headu
uživatel
Libor1
16.06.2007, 21:40.47

RE: Polsat na he@du

Ahoj Premiere jedou,nevím kolik toho tam je?Moc to nesleduji-němčina mi moc nesedí-spíš jsem rád za ty slováky,jen nevím jestli ještě chystají nějaké změny?nebo to bylo pro teť už dost?
uživatel
Vasek11
16.06.2007, 21:48.17

RE: Polsat na he@du

To nevim to vis ze asi se budou proti tomu branit zase.Jen me mrzi ze nemuzu naladit ty kanaly formule me sly jenom na dvou direktech jak to jede tobe mas je vsechny naladeny asi 13 by melo byt.
uživatel
Libor1
16.06.2007, 21:52.55

Polsat2

ide volne na HB 13
uživatel
jank
16.06.2007, 22:11.33

Přibližný přehled prog. Premiere

http://www.lyngsat.com/packages/premiere.html

Těch skrytých programů je baj vočko 18.
uživatel
mirasat
17.06.2007, 02:43.53

Vasek11

Polsat-celý paket jde na Diablo cam modulu.
uživatel
petr47
17.06.2007, 16:03.26

Libor

Jo ja je nepocital Premiere 1-4 mgm,sport,Big bradr,24 hit,nejaka clasika,krimi,scifi atd::Postě jsem nadral ten soft z 6.6 a dohral nove klíče s http://greekgreek.mylivepage.com a jede to!!
uživatel
Vasek11