| 16.06.2007, 21:18.04 | |
Polsat na he@duČetl jsem v příspěvcích že někomu jede poslsat-jde o polsat 2 nebo polsat-poláci přece nejdou přes Emu? |
![]() Vasek11 |
| 16.06.2007, 21:30.08 | |
Vasek11Ahoj jedou ti direkty v Premiere na Headu |
![]() Libor1 |
| 16.06.2007, 21:40.47 | |
RE: Polsat na he@duAhoj Premiere jedou,nevím kolik toho tam je?Moc to nesleduji-němčina mi moc nesedí-spíš jsem rád za ty slováky,jen nevím jestli ještě chystají nějaké změny?nebo to bylo pro teť už dost? |
![]() Vasek11 |
| 16.06.2007, 21:48.17 | |
RE: Polsat na he@duTo nevim to vis ze asi se budou proti tomu branit zase.Jen me mrzi ze nemuzu naladit ty kanaly formule me sly jenom na dvou direktech jak to jede tobe mas je vsechny naladeny asi 13 by melo byt. |
![]() Libor1 |
| 16.06.2007, 21:52.55 | |
Polsat2ide volne na HB 13 |
![]() jank |
| 16.06.2007, 22:11.33 | |
Přibližný přehled prog. Premierehttp://www.lyngsat.com/packages/premiere.htmlTěch skrytých programů je baj vočko 18. |
![]() mirasat |
| 17.06.2007, 02:43.53 | |
Vasek11Polsat-celý paket jde na Diablo cam modulu. |
![]() petr47 |
| 17.06.2007, 16:03.26 | |
LiborJo ja je nepocital Premiere 1-4 mgm,sport,Big bradr,24 hit,nejaka clasika,krimi,scifi atd::Postě jsem nadral ten soft z 6.6 a dohral nove klíče s http://greekgreek.mylivepage.com a jede to!! |
![]() Vasek11 |