Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.04.2008, 13:28.46

GI-T/S 870 CRCI Xpeed + DiSEqC

Prosím o radu. Mám dva konvertory stabilní a jeden na motoru, pro přepínání používám DiSEqC 4/1 - P.164-IW, pří přepínáni z motoru na pevný konvertor a naopak se stává, že vypadne signál téměř na nulu, jako by byl odpojen koax. Po vypnutí a znovu zapnutí přijímače GI-T/S 870 CRCI Xpeed je vše zase OK. Dík Jira
uživatel
Jira
26.04.2008, 14:46.08

RE: GI-T/S 870 CRCI Xpeed + DiSEqC

Hodně záleží na softu který tam máš nahraný. já mám 13.11.2007 ale používám motor.Je možné ,že je to vada softweru.dobrý je udajně i 15.4.2008. netestoval jsem.ho. :O :)))
uživatel
koax
26.04.2008, 15:45.10

RE: GI-T/S 870 CRCI Xpeed + DiSEqC

Mám tam soft ze 13.11. Se samotným motorem to chodí bez problému, ale jak jsem tam připojil přepínač se dvěma konvertory tak to zlobí. Nemůže to dělat přepínač? Bohužel nemám na zkoušku jinej.
uživatel
Jira
26.04.2008, 16:12.23

RE: GI-T/S 870 CRCI Xpeed + DiSEqC

Ito je možný. R^
uživatel
koax
26.04.2008, 17:31.48

RE: GI-T/S 870 CRCI Xpeed + DiSEqC

Seženu jinej a zkusím. Díky
uživatel
Jira
27.04.2008, 07:21.52

Opakovaný povel

Ten přijímač nemám, ale na některých lze navolit opakovaný povel Diseqc. Zkuste to, možná druhý povel zabere.
uživatel
samorost
28.04.2008, 12:24.19

GI-T/S 870 CRCI Xpeed + DiSEqC

Mam tento prijimac a dela to same. Obcas neprepne Diseqc tak musim vypnout a zapnout prijimac. Nepomhlo vymena Diseqc. Soft mam take z 13.11.07. Nepomohlo ani nahrani orgi softu. Neskousel jsem ten z 15.4.08 Tak nevim. Motor neman jenom dve paraboly a twin konvertor na astru 19. Opakovany povel jsem nenasel na GI. :(
uživatel
aslivins
28.04.2008, 21:09.27

RE: GI-T/S 870 CRCI Xpeed + DiSEqC

Aslivins, co máš za prepínač. Mě to vypadne jen když přepínám z motoru nebo na motor. Mezi pevnýma jsem si nevšiml, že by to dělalo tak jsem myslel, že je to motorem.
uživatel
Jira