| 26.04.2008, 13:28.46 | |
GI-T/S 870 CRCI Xpeed + DiSEqCProsím o radu. Mám dva konvertory stabilní a jeden na motoru, pro přepínání používám DiSEqC 4/1 - P.164-IW, pří přepínáni z motoru na pevný konvertor a naopak se stává, že vypadne signál téměř na nulu, jako by byl odpojen koax. Po vypnutí a znovu zapnutí přijímače GI-T/S 870 CRCI Xpeed je vše zase OK. Dík Jira |
![]() Jira |
| 26.04.2008, 14:46.08 | |
RE: GI-T/S 870 CRCI Xpeed + DiSEqCHodně záleží na softu který tam máš nahraný. já mám 13.11.2007 ale používám motor.Je možné ,že je to vada softweru.dobrý je udajně i 15.4.2008. netestoval jsem.ho. :O :))) |
![]() koax |
| 26.04.2008, 15:45.10 | |
RE: GI-T/S 870 CRCI Xpeed + DiSEqCMám tam soft ze 13.11. Se samotným motorem to chodí bez problému, ale jak jsem tam připojil přepínač se dvěma konvertory tak to zlobí. Nemůže to dělat přepínač? Bohužel nemám na zkoušku jinej. |
![]() Jira |
| 26.04.2008, 16:12.23 | |
RE: GI-T/S 870 CRCI Xpeed + DiSEqCIto je možný. R^ |
![]() koax |
| 26.04.2008, 17:31.48 | |
RE: GI-T/S 870 CRCI Xpeed + DiSEqCSeženu jinej a zkusím. Díky |
![]() Jira |
| 27.04.2008, 07:21.52 | |
Opakovaný povelTen přijímač nemám, ale na některých lze navolit opakovaný povel Diseqc. Zkuste to, možná druhý povel zabere. |
![]() samorost |
| 28.04.2008, 12:24.19 | |
GI-T/S 870 CRCI Xpeed + DiSEqCMam tento prijimac a dela to same. Obcas neprepne Diseqc tak musim vypnout a zapnout prijimac. Nepomhlo vymena Diseqc. Soft mam take z 13.11.07. Nepomohlo ani nahrani orgi softu. Neskousel jsem ten z 15.4.08 Tak nevim. Motor neman jenom dve paraboly a twin konvertor na astru 19. Opakovany povel jsem nenasel na GI. :( |
![]() aslivins |
| 28.04.2008, 21:09.27 | |
RE: GI-T/S 870 CRCI Xpeed + DiSEqCAslivins, co máš za prepínač. Mě to vypadne jen když přepínám z motoru nebo na motor. Mezi pevnýma jsem si nevšiml, že by to dělalo tak jsem myslel, že je to motorem. |
![]() Jira |