Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.04.2008, 16:50.46

Skusenost

mel jsem tady tema ale jeste potrebuji poradit chtel bych prijimat programy na druzici 23 a frekvence je 9/10 nevim jaky prijimac by byl vhodny a jestli to je mozny telku na hdtv prijem mam dekuji predem za rady.
uživatel
anton
26.04.2008, 16:53.31

RE: Skusenost

Na FEC 9/10 jakejkoliv HDTV přijímač.
uživatel
vortimond
26.04.2008, 16:53.33

RE: Skusenost

Telka nestačí-treba hlavne prijímač s DVB-S2 tunerom
uživatel
dempsey
26.04.2008, 17:13.21

RE: Skusenost

a mohl by bejt aj humax 2000?
uživatel
anton
26.04.2008, 17:15.56

RE: Skusenost

Mohol ale s nejakým modulom /pokiaľ Ti ide o KD/
uživatel
dempsey
26.04.2008, 17:29.03

RE: Skusenost

ano frekvence 9/10 a KD na 23 druzici a bez modulu by to jelo taky? a asi tak ktery by byl nejvhodnejsi prave na tyto kanaly dik.
uživatel
anton
26.04.2008, 17:35.19

RE: Skusenost

Na tom Humaxe bez modulu nie.A modul hocijaký ktorý dokáže Nagru. Stačil by aj Dragon,T-Rex,Diablo....
uživatel
dempsey
26.04.2008, 17:46.40

RE: Skusenost

a zeptam se jeste a prosim te a kdyby humax ne tak bez modulu pak podle tebe ktery prijimac dik.
uživatel
anton
26.04.2008, 17:48.54

RE: Skusenost

Taký ktorý zvláda Nagru ID 1101.Môj favorit je Vantage 7100 /buď S alebo TS/
uživatel
dempsey
26.04.2008, 17:50.11

RE: Skusenost

hele lidi..vyplatil by se koupit modul mpeg4? máte to někdo v CIčku?
uživatel
cb21
26.04.2008, 17:57.04

RE: Skusenost

toto ale s touto témou nesúvisí a ani v tomto prípade nie je použiteľný
uživatel
dempsey
26.04.2008, 17:58.40

RE: Skusenost

hm to jsem uz koukal to je dobry stroj a co to je za modul?
uživatel
anton
26.04.2008, 18:00.58

RE: Skusenost

nič pre Teba.To je len zas cb21 zvedavý a chcel sa zapojiť do debaty.
uživatel
dempsey
26.04.2008, 18:25.55

RE: Skusenost

dempsey diky za rady tak asi teda ten vantage tedka ho mam taky ale neni na hd skoda tak jeste raz dik
uživatel
anton
26.04.2008, 18:34.44

RE: Skusenost

Modul mpeg 4 je pre sex wiev hd , aby to previedlo do mpeg2. Niečo o tom bolo popísané na internete. Sex wiev hd má dátový tok okolo 6500 bitrate ,čo je to za kvalita si môžte domyslieť.
uživatel
oneeeee
26.04.2008, 19:06.07

RE: Skusenost

ted jeste jak dlouho ten KD vydrzi :8)
uživatel
uai1
26.04.2008, 19:20.42

RE: Skusenost

do konce roku 2008 Rv :lookaround:
uživatel
cb21
26.04.2008, 22:45.59

@uai 1

VANTAGE HD 7100 S + Diablo perfekt a OK Lanškrouňáku,nebo z okolí
uživatel
hery
26.04.2008, 22:51.16

@uai1

samozřejmě feed 9/10 KD programy na ASTŘE 3, 23E a dále cca 20 HD programu v celé škále 27 družic
uživatel
hery
27.04.2008, 10:30.11

20 HD programu v celé škále 27 družic

ja nechci hd nemam na to televizi a mam jen vantage221 to chce anton :8)
uživatel
uai1
27.04.2008, 10:45.24

AB IPBox 9000HD...

AB IPBox 9000HD je na Linuxu, možnost dvou tunerů dle přání,
možnost namontovat harddisk, 2 sloty na kartu, 2x CI pro moduly, chodí s motorem... Podpora se rozbíhá, rozhodně má budoucnost. Chodí v tom Mgcamd a NewCS a vše, co umí dekódovat v emu.
Přijímač je už k dostání.
Jestli máš TV pro HDTV, mohu jen doporučit.
Jednodušší je Kathrein UFS 910. Jeho nevýhodou je DiseqC 1 s možnostmi na 4 satelity. Nemá sloty na karty, má jen 2 CI, harddisk jde s drobnými problémy použít pouze externí...
Programy 23E S2 a další na emu v tom jdou třeba v Mgcamu ...
uživatel
bob.r