| 26.04.2008, 16:50.46 | |
Skusenostmel jsem tady tema ale jeste potrebuji poradit chtel bych prijimat programy na druzici 23 a frekvence je 9/10 nevim jaky prijimac by byl vhodny a jestli to je mozny telku na hdtv prijem mam dekuji predem za rady. |
![]() anton |
| 26.04.2008, 16:53.31 | |
RE: SkusenostNa FEC 9/10 jakejkoliv HDTV přijímač. |
![]() vortimond |
| 26.04.2008, 16:53.33 | |
RE: SkusenostTelka nestačí-treba hlavne prijímač s DVB-S2 tunerom |
![]() dempsey |
| 26.04.2008, 17:13.21 | |
RE: Skusenosta mohl by bejt aj humax 2000? |
![]() anton |
| 26.04.2008, 17:15.56 | |
RE: SkusenostMohol ale s nejakým modulom /pokiaľ Ti ide o KD/ |
![]() dempsey |
| 26.04.2008, 17:29.03 | |
RE: Skusenostano frekvence 9/10 a KD na 23 druzici a bez modulu by to jelo taky? a asi tak ktery by byl nejvhodnejsi prave na tyto kanaly dik. |
![]() anton |
| 26.04.2008, 17:35.19 | |
RE: SkusenostNa tom Humaxe bez modulu nie.A modul hocijaký ktorý dokáže Nagru. Stačil by aj Dragon,T-Rex,Diablo.... |
![]() dempsey |
| 26.04.2008, 17:46.40 | |
RE: Skusenosta zeptam se jeste a prosim te a kdyby humax ne tak bez modulu pak podle tebe ktery prijimac dik. |
![]() anton |
| 26.04.2008, 17:48.54 | |
RE: SkusenostTaký ktorý zvláda Nagru ID 1101.Môj favorit je Vantage 7100 /buď S alebo TS/ |
![]() dempsey |
| 26.04.2008, 17:50.11 | |
RE: Skusenosthele lidi..vyplatil by se koupit modul mpeg4? máte to někdo v CIčku? |
![]() cb21 |
| 26.04.2008, 17:57.04 | |
RE: Skusenosttoto ale s touto témou nesúvisí a ani v tomto prípade nie je použiteľný |
![]() dempsey |
| 26.04.2008, 17:58.40 | |
RE: Skusenosthm to jsem uz koukal to je dobry stroj a co to je za modul? |
![]() anton |
| 26.04.2008, 18:00.58 | |
RE: Skusenostnič pre Teba.To je len zas cb21 zvedavý a chcel sa zapojiť do debaty. |
![]() dempsey |
| 26.04.2008, 18:25.55 | |
RE: Skusenostdempsey diky za rady tak asi teda ten vantage tedka ho mam taky ale neni na hd skoda tak jeste raz dik |
![]() anton |
| 26.04.2008, 18:34.44 | |
RE: SkusenostModul mpeg 4 je pre sex wiev hd , aby to previedlo do mpeg2. Niečo o tom bolo popísané na internete. Sex wiev hd má dátový tok okolo 6500 bitrate ,čo je to za kvalita si môžte domyslieť. |
![]() oneeeee |
| 26.04.2008, 19:06.07 | |
RE: Skusenostted jeste jak dlouho ten KD vydrzi :8) |
![]() uai1 |
| 26.04.2008, 19:20.42 | |
RE: Skusenostdo konce roku 2008 Rv :lookaround: |
![]() cb21 |
| 26.04.2008, 22:45.59 | |
@uai 1VANTAGE HD 7100 S + Diablo perfekt a OK Lanškrouňáku,nebo z okolí |
![]() hery |
| 26.04.2008, 22:51.16 | |
@uai1samozřejmě feed 9/10 KD programy na ASTŘE 3, 23E a dále cca 20 HD programu v celé škále 27 družic |
![]() hery |
| 27.04.2008, 10:30.11 | |
20 HD programu v celé škále 27 družicja nechci hd nemam na to televizi a mam jen vantage221 to chce anton :8) |
![]() uai1 |
| 27.04.2008, 10:45.24 | |
AB IPBox 9000HD...AB IPBox 9000HD je na Linuxu, možnost dvou tunerů dle přání,možnost namontovat harddisk, 2 sloty na kartu, 2x CI pro moduly, chodí s motorem... Podpora se rozbíhá, rozhodně má budoucnost. Chodí v tom Mgcamd a NewCS a vše, co umí dekódovat v emu. Přijímač je už k dostání. Jestli máš TV pro HDTV, mohu jen doporučit. Jednodušší je Kathrein UFS 910. Jeho nevýhodou je DiseqC 1 s možnostmi na 4 satelity. Nemá sloty na karty, má jen 2 CI, harddisk jde s drobnými problémy použít pouze externí... Programy 23E S2 a další na emu v tom jdou třeba v Mgcamu ... |
![]() bob.r |