| 26.04.2008, 17:28.28 | |
MEZZO na 45Emám dva dotazy: jak dlouho tam jde FTA a pokud to někdo může vyzkoušet,tak jestli vůbec ještě jede FTA dik |
![]() cb21 |
| 26.04.2008, 17:31.21 | |
RE: MEZZO na 45EUž to ide asi 2 mesiac volne ako aj celý paket ruských programov, sa mi zdá že niekedy teraz v apríli alebo v máji príde kód.Voľne aj ESPN classic sport atď, signál docela o.k. skúšal som to v čase keď tam Mezzo ešte nebolo. Inak Mezzo v EMU na Hot bird stále fachá. :razz: |
![]() Tami |
| 26.04.2008, 17:32.50 | |
MEZZOide |
![]() SURDA |
| 26.04.2008, 17:37.38 | |
RE: MEZZO na 45ETami dik...vim že to jde v emu a to hnedle několikráte i tušim na 1W ale jednou přijde tma a musíme se připravit:-)) R^ |
![]() cb21 |
| 26.04.2008, 17:47.22 | |
RE: MEZZO na 45EChtělo by to prolomit Irdeto paket DialogTV celkem zajímací programy... R^ |
![]() cb21 |
| 26.04.2008, 18:17.55 | |
RE: MEZZO na 45EKeď môžem poradiť tak Astra 1 tiež zaujímavá muzika na štýl clasika ale na rádiach prehľad bol teraz v Sat magazíne a bolo ich tam na moje prekvapenie dosť hlavne nemci.Jazz a klasika to môžem Mezzo je fakt dobre. |
![]() Tami |
| 26.04.2008, 18:18.31 | |
@cb21ty azda byvas v Indii? :)))prelomenie DialogTV by ti s pozeranim moc nepomohlo... |
![]() Marian21 |
| 26.04.2008, 18:28.37 | |
RE: MEZZO na 45EOn tu len pravidelne niečo drysne , či to niekto už skúšal. Jemu to natáča iba po N3 v emu a ešte k tete do nemecka. |
![]() oneeeee |
| 26.04.2008, 18:41.55 | |
Marian21???....vždyt na to stačí 80tka :O ??? |
![]() cb21 |
| 26.04.2008, 18:45.24 | |
To Marian21:-))))))paket RussianTV time,,,,proč jsem napsal dialog nevim...sorry :))) |
![]() cb21 |
| 26.04.2008, 18:52.52 | |
to Tamijojo to prostě do našich TV seznamů patří:-) |
![]() cb21 |