Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.04.2008, 17:28.28

MEZZO na 45E

mám dva dotazy: jak dlouho tam jde FTA a pokud to někdo může vyzkoušet,tak jestli vůbec ještě jede FTA dik
uživatel
cb21
26.04.2008, 17:31.21

RE: MEZZO na 45E

Už to ide asi 2 mesiac volne ako aj celý paket ruských programov, sa mi zdá že niekedy teraz v apríli alebo v máji príde kód.Voľne aj ESPN classic sport atď, signál docela o.k. skúšal som to v čase keď tam Mezzo ešte nebolo. Inak Mezzo v EMU na Hot bird stále fachá. :razz:
uživatel
Tami
26.04.2008, 17:32.50

MEZZO

ide
uživatel
SURDA
26.04.2008, 17:37.38

RE: MEZZO na 45E

Tami dik...vim že to jde v emu a to hnedle několikráte i tušim na 1W ale jednou přijde tma a musíme se připravit:-)) R^
uživatel
cb21
26.04.2008, 17:47.22

RE: MEZZO na 45E

Chtělo by to prolomit Irdeto paket DialogTV celkem zajímací programy... R^
uživatel
cb21
26.04.2008, 18:17.55

RE: MEZZO na 45E

Keď môžem poradiť tak Astra 1 tiež zaujímavá muzika na štýl clasika ale na rádiach prehľad bol teraz v Sat magazíne a bolo ich tam na moje prekvapenie dosť hlavne nemci.Jazz a klasika to môžem Mezzo je fakt dobre.
uživatel
Tami
26.04.2008, 18:18.31

@cb21

ty azda byvas v Indii? :)))
prelomenie DialogTV by ti s pozeranim moc nepomohlo...
uživatel
Marian21
26.04.2008, 18:28.37

RE: MEZZO na 45E

On tu len pravidelne niečo drysne , či to niekto už skúšal. Jemu to natáča iba po N3 v emu a ešte k tete do nemecka.
uživatel
oneeeee
26.04.2008, 18:41.55

Marian21

???....vždyt na to stačí 80tka :O ???
uživatel
cb21
26.04.2008, 18:45.24

To Marian21

:-))))))paket RussianTV time,,,,proč jsem napsal dialog nevim...sorry :)))
uživatel
cb21
26.04.2008, 18:52.52

to Tami

jojo to prostě do našich TV seznamů patří:-)
uživatel
cb21