| 22.05.2008, 11:18.47 | |
Upc DirectZajímaloby mě, kdo z vás kteří máte předplacenou kartu od Upc jen na rodinu teď máte možnost sledovat i balíček Plus? jde mi o to, že já osobně na svou kartu sleduji i tyto programy a karta je jen na rodinu, takže nevím kde je problém. Díky za odpověď |
![]() libor129 |
| 22.05.2008, 12:47.11 | |
RE: Upc Directbud rááád že ti to jde........ :))) |
![]() Enriko |
| 23.05.2008, 07:42.11 | |
liborNo dlouho už asi nepůjde, když se tak rád chlubíš.. :laughing: |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 11:06.06 | |
uPC dIRECTa dle čeho usuzuješ že mi to dlouho nepůjde? Já se nepodepsal a číslo mé karty neznají. A pochybuji že by pánové z Upc vše dokonale kontrolovali a hned blokovali |
![]() libor129 |
| 23.05.2008, 11:17.51 | |
libor:))) jistěže že to nebudou dělat jen kvůli tobě..pár telefonátů do call centra, "jaktože někdo vidí a já ne"..Možná se pletu, přeju ti to :8) |
![]() Tomik535 |