Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 13:19.47

Digi vypadek

vypadek....
uživatel
hugos
23.05.2008, 13:21.01

RE: Digi vypadek

vzdyt to rikam ..doufam ze je to jenom vypadek R^
uživatel
kos
23.05.2008, 13:23.17

RE: Digi vypadek

ne vše,tak snad jenom chvilkove KO-neni to poprve
uživatel
hugos
23.05.2008, 13:24.55

RE: Digi vypadek

To je BLACKOUT
uživatel
Blooddog
23.05.2008, 13:25.27

RE: Digi vypadek

Dík za rychlé info. Už jsem se orosil, že závada je u mne.
uživatel
jkaval
23.05.2008, 13:26.12

RE: Digi vypadek

a zase OK R^
uživatel
hugos
23.05.2008, 13:27.44

RE: Digi vypadek

jj u mne tez
uživatel
kos
23.05.2008, 13:27.54

Digi vypadek signálu

nešel signál na Digi tv 0%,jinak PATRIOT a NAUTIK 12399 frekv. jelo /TELENOR,včetně CANAL DigiTÁL/,už OK
uživatel
hery
23.05.2008, 13:28.30

To bylo

jen upozornění, abychom blbě nekecali.. ;P
uživatel
Tomik535