| 23.05.2008, 13:19.47 | |
Digi vypadekvypadek.... |
![]() hugos |
| 23.05.2008, 13:21.01 | |
RE: Digi vypadekvzdyt to rikam ..doufam ze je to jenom vypadek R^ |
![]() kos |
| 23.05.2008, 13:23.17 | |
RE: Digi vypadekne vše,tak snad jenom chvilkove KO-neni to poprve |
![]() hugos |
| 23.05.2008, 13:24.55 | |
RE: Digi vypadekTo je BLACKOUT |
![]() Blooddog |
| 23.05.2008, 13:25.27 | |
RE: Digi vypadekDík za rychlé info. Už jsem se orosil, že závada je u mne. |
![]() jkaval |
| 23.05.2008, 13:26.12 | |
RE: Digi vypadeka zase OK R^ |
![]() hugos |
| 23.05.2008, 13:27.44 | |
RE: Digi vypadekjj u mne tez |
![]() kos |
| 23.05.2008, 13:27.54 | |
Digi vypadek signálunešel signál na Digi tv 0%,jinak PATRIOT a NAUTIK 12399 frekv. jelo /TELENOR,včetně CANAL DigiTÁL/,už OK |
![]() hery |
| 23.05.2008, 13:28.30 | |
To bylojen upozornění, abychom blbě nekecali.. ;P |
![]() Tomik535 |