Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.08.2008, 07:02.50

digitálně z jiných zemí

lze digitálně přijímat programy z jiných zemí a jaké? díky.
uživatel
Kapka6
09.08.2008, 07:16.11

digitalne

ano ide
uživatel
pavliku
09.08.2008, 07:22.04

RE: digitálně z jiných zemí

digitálně myslíš co ? sat ? terestriál ? u každé distribuci platí, ne vždy, a ne všude !
uživatel
juzek
09.08.2008, 07:39.06

RE: digitálně z jiných zemí

Příjem DVB-T
uživatel
Kapka6
09.08.2008, 07:55.26

RE: digitálně z jiných zemí

Ano,na českém území se jedná o DVB-T z Polska,Rakouska,Slovenska/horizontální polarizace/ a SRN/verikální polarizace/.Osobně mám zkušenost s Rakouskem a SRN,příjmové podmínky jsou určitě příznivější než analogový terestriál.
uživatel
Saxon
09.08.2008, 08:54.06

Kapka6

Jistě taky záleží v jakém přesahu přes hranice bydlíš. Moje zkušenost z Polska skvělé. TVP sport v pozemním digitálu super.
uživatel
juzek
09.08.2008, 09:00.14

RE: digitálně z jiných zemí

Jednak vzdálenost od hranice,ale také nadmořská výška a přijímací anténní systém.Chystám se koncem srpna na Kleť/výluka/ a zkusim to ze všech stran.Nadmořská výška rozhledny je něco málo přes 1000 m.n.m Posledně jsem chytal i Mux z Tyrolska a vertikál ze SRN.Zato české DVB-T ani nebrnklo.....
uživatel
Saxon
09.08.2008, 10:36.51

RE: digitálně z jiných zemí

Saxon: klído pojedu zkoušet s Tebou....taky záleží na citlivosti tuneru a tak vůbec.Celkově vzato ,tak Strong má velmi dobré tunery.... R^
uživatel
cb21
09.08.2008, 10:39.26

RE: digitálně z jiných zemí

Chci vzít Portable DVB-T,klasický STB a profi měřící přístroj. Evolve Corona,Digipal Technisat a Prodig 5.
uživatel
Saxon
09.08.2008, 10:43.44

RE: digitálně z jiných zemí

Supr...jen některé starší typy a to bohužel včetně toho technisatu čtyřky co má slot na modul jsou dosti tupé.Mám vyzkoušeno,že to co nechytíš(ci chytíš ale s výpadky)na tech.4,tak strong zvládne do pohody R^ :-/
uživatel
cb21