| 09.08.2008, 07:02.50 | |
digitálně z jiných zemílze digitálně přijímat programy z jiných zemí a jaké? díky. |
![]() Kapka6 |
| 09.08.2008, 07:16.11 | |
digitalneano ide |
![]() pavliku |
| 09.08.2008, 07:22.04 | |
RE: digitálně z jiných zemídigitálně myslíš co ? sat ? terestriál ? u každé distribuci platí, ne vždy, a ne všude ! |
![]() juzek |
| 09.08.2008, 07:39.06 | |
RE: digitálně z jiných zemíPříjem DVB-T |
![]() Kapka6 |
| 09.08.2008, 07:55.26 | |
RE: digitálně z jiných zemíAno,na českém území se jedná o DVB-T z Polska,Rakouska,Slovenska/horizontální polarizace/ a SRN/verikální polarizace/.Osobně mám zkušenost s Rakouskem a SRN,příjmové podmínky jsou určitě příznivější než analogový terestriál. |
![]() Saxon |
| 09.08.2008, 08:54.06 | |
Kapka6Jistě taky záleží v jakém přesahu přes hranice bydlíš. Moje zkušenost z Polska skvělé. TVP sport v pozemním digitálu super. |
![]() juzek |
| 09.08.2008, 09:00.14 | |
RE: digitálně z jiných zemíJednak vzdálenost od hranice,ale také nadmořská výška a přijímací anténní systém.Chystám se koncem srpna na Kleť/výluka/ a zkusim to ze všech stran.Nadmořská výška rozhledny je něco málo přes 1000 m.n.m Posledně jsem chytal i Mux z Tyrolska a vertikál ze SRN.Zato české DVB-T ani nebrnklo..... |
![]() Saxon |
| 09.08.2008, 10:36.51 | |
RE: digitálně z jiných zemíSaxon: klído pojedu zkoušet s Tebou....taky záleží na citlivosti tuneru a tak vůbec.Celkově vzato ,tak Strong má velmi dobré tunery.... R^ |
![]() cb21 |
| 09.08.2008, 10:39.26 | |
RE: digitálně z jiných zemíChci vzít Portable DVB-T,klasický STB a profi měřící přístroj. Evolve Corona,Digipal Technisat a Prodig 5. |
![]() Saxon |
| 09.08.2008, 10:43.44 | |
RE: digitálně z jiných zemíSupr...jen některé starší typy a to bohužel včetně toho technisatu čtyřky co má slot na modul jsou dosti tupé.Mám vyzkoušeno,že to co nechytíš(ci chytíš ale s výpadky)na tech.4,tak strong zvládne do pohody R^ :-/ |
![]() cb21 |