| 13.08.2008, 16:12.13 | |
HD prijimac-HDMI vystup-nahravanie na HDDPoradte, HD prijimac, z HDMI vystupom a z hard diskom na ktori sa da nahravat. |
![]() otik69 |
| 13.08.2008, 16:32.17 | |
RE: HD prijimac-HDMI vystup-nahravanie na HDDJa jsem spokojen s Fergusonem HF8900. Nahrava na externi disk nebo klicenku USB. Klicenku prenesu k pocitaci a vypalim si DVD. Blue ray nemam, HD nahravky si vypalim jako datove DVD. Kdyz to chci prehrat, tak pretahnu do klicenky a jedu. Idealni stav za malo penez. |
![]() visper |
| 13.08.2008, 16:43.42 | |
RE: HD prijimac-HDMI vystup-nahravanie na HDDVantage HD8000S, Topfield TF7710HDPVR - a co tak pozriet prispevky dozadu - kazdy den sa niekto spytuje na to iste ... |
![]() tibko |
| 13.08.2008, 16:59.12 | |
Neflekuj, dobré řešení je AB IPBox 9000HDJde to moc pěkně a je slušně vybavený. 2x slot na karty, k tomu 2x Common interface (Na dekódovací moduly), Možnost hdd, možnost dvou tunerů - na požádání. Software už je slušný, stále se rozvíjí, můžeš přehrávat mp3 z USB flash ve formátu FAT, stejně tak i prohlížet fotky. Umí emu, sdílet karty a pracovat jako server. Ethernet port, OS linux... Intuitivní obsluha. Cena není až tak dramatická... Nakonec, nekupuješ to zase každý den. Chce to ale aby Ti tu první instalaci udělal odborník. |
![]() bob.r |
| 13.08.2008, 17:08.22 | |
@bob.r.chci se te zeptat kolik usb pripojek ma Ab 9000 a kde je ma ve predu nebo v zadu, asi v zadu, nebot jsem to na obrazku nevide. Diky za info. :))) |
![]() hellrider |
| 13.08.2008, 18:30.37 | |
@hellriderOba USB jsou vzadu, z toho je jeden USB Host s podporou FAT. Vpředu jsou tlačítka MENU, BACK, FILE, OK, kurzorová tlačítka, tl. power, otvory slotů pro karty a CI a LED display. |
![]() bob.r |
| 14.08.2008, 08:58.29 | |
RE: HD prijimac-HDMI vystup-nahravanie na HDDjá mam taky IPBox 9000 a také ho doporučiji velký skok ku předu od mého poslední přijímače DB 7000 |
![]() 1801 |
| 14.08.2008, 09:27.53 | |
RE: HD prijimac-HDMI vystup-nahravanie na HDDa jak to vypada se zahrivanim pristroje, ma ventilatorek, jak velikej?? Diky |
![]() hellrider |
| 14.08.2008, 11:00.50 | |
RE: HD prijimac-HDMI vystup-nahravanie na HDDFunguju vam na druhom tunery kodovane stanice ak zrovna prvy tuner nahrava? Lebo mne nie a pisu ze to ide aj v roznych recenziach, tak by ma zaujimalo ci je chyba u mna alebo nie. Ja ked nahravam a prepnem na iny kodovany program z ineho TP, tak sa mi nahra len tma. Tak isto tma u PIP ak pozeram nieco a dam si PIP u kodovaneho programu z ineho TP (samozrejme program na ktory mam kartu, ktora je vlozena do citacky, ale nejde ani program, ktory inak bezi v EMU). |
![]() Billysk |