Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2008, 09:36.32

Panathinaikos - Sparta Praha

live FTA 20,45 cet on ERT sat, - fotbal..
uživatel
710nav
26.08.2008, 10:13.24

Panathinaikos-Sparta

doufejme...
uživatel
FI711010
26.08.2008, 10:35.26

Co je to za druzice?

diky moc
uživatel
jurasek
26.08.2008, 10:37.38

RE: Panathinaikos - Sparta Praha

určitě ne. ERT World to nedává. bude to na stanici NET která taky patří pod ERT. ale nikde volně nevysílá. jedině v Irdeto 2 na Hotbirdu. to je sice možná hack, ale na nějakejch placenejch kartičkách, který jsou navíc pro každej paket v Irdetu 2 trochu různý.
uživatel
vortimond
26.08.2008, 10:55.04

Zdroj informací..

je stanley_casidy, a nepamatuji, že by někdy zklamal,stát se může..
Artmedia - Juventus 12,5*W ,10 969 H, 6666,(422,512/4112)
Ch.: SU 167 serv.1
a i tenisové jsou OK na 7*E pokud někdo má zájem, např.:
7*E, US open 11088h,6666,7/8 (422)
11043 v,6666,7/8
11084 v,13333,7/8
Ty ,Voprtimonde, můžeš se mrknout na 16 E, na TRIAg ?? DÍK..
uživatel
710nav
26.08.2008, 11:01.58

sorry!!!

teď budu vypadat jako blbec. ale máš recht!!! bude to podle všeho na ERT World. mám smůlu. koukal jsem se na jejich teletext a doslova před pár minutama to tam změnili. ten fotbal tam je. taky je na jejich webu:
http://tvradio.ert.gr/en/worldprogram.asp?pday=239
uživatel
vortimond
26.08.2008, 11:07.16

frekvence

Hellas Sat 39E
12606/H 30000 5/6
Hotbird 13E
11642/H 27500 3/4
uživatel
vortimond
26.08.2008, 11:11.08

proč smůlu...

..pokud to tak bude,tak to někomu udělá radost a třeba se i překonají.kluci opálený z Prahy..
Na té 16*E by něco mělo jet nově, jen jsem to zahlédl v sobotu - asi 11 z 12 fta TRIAG, ale nyní nemohu...čau
uživatel
710nav
26.08.2008, 11:23.09

RE: Panathinaikos - Sparta Praha

smůlu jelikož jednak fandím slávii a jednak na tom 16E jsou nějaký změny ale taky blbý. zrovna dneska skončilo NAT GEO dojčland na 11062/H. byla to dobrá stanice.
uživatel
vortimond
26.08.2008, 11:35.09

NAT GEO ,..

obrazově i obsahově dost dobrá, njn.. škoda ..
uživatel
710nav
26.08.2008, 11:41.21

@710nav

Eutelsat 16E
11283/H 27500 5/6
FTA (testy)
VH 1 , Dardan TV , Jetix , Eurosport a potom 1 dokumentární a asi dva filmový programy
uživatel
vortimond
26.08.2008, 11:50.21

RE: Panathinaikos - Sparta Praha

Voyager 1 + NAT GEO (dokumenty) Thriller Action + Drama Comedy (filmy) zvuk anglicky s albánskýma titulkama. kvalita takový horší DIGI TV
uživatel
vortimond
26.08.2008, 11:54.10

@Vortimond..

jo dík, ..ještě je možné ten Sooker Trophy@Belfast zadat
normálně do dualu od DIGI ??
1*W 11 481 v,6111 ( 422,308/256) TANDBERG servis...
a tu iTV na 28,2 E máš 10 402 V 27500, 2/3 jen pro info.,
tam by měla stačit 90 ka, to je jen dočasné ??( 22let)
uživatel
710nav
26.08.2008, 12:09.29

sorry 12402 V

jen se chci podívat na tu kvalitu obrazu při tom fotbale
z Lutychem..zítra, nebo kdy to je..
uživatel
710nav
26.08.2008, 12:22.25

RE: Panathinaikos - Sparta Praha

ne tam je všechno v kódu. ITV HD je volně na 11426/H 27500 2/3
stř 27.8. UEFA Champions League: Liverpool v Standard Liege
pon 1.9. The Children (22:00)
út 2.9. Superhuman: Super Strong (22:00)
uživatel
vortimond
26.08.2008, 12:38.03

RE: Panathinaikos - Sparta Praha

To sa Vám chce pozerať na ten výprask, čo dostane Sparta? :laughing:
uživatel
fuzak
26.08.2008, 12:38.45

fotbal na 28,2 E

já jen,že to tam mají uvedeno na 28,2 E ASTRA 2B
ITVi stream 3 , 12 402 V,27500 ,2/3 ,tak to je škoda..
HD ještě nemám, ale uvidím, za kolik bude ten HEAD SD8500
HD Black Phanter..
uživatel
710nav
26.08.2008, 12:47.24

RE: Panathinaikos - Sparta Praha

jó sparta dostane na prdeI :laughing: Viva Panathinaikos!!!FUck them All!!!!
uživatel
vortimond
26.08.2008, 12:51.22

RE: Panathinaikos - Sparta Praha

Slavia Praha Ole!
uživatel
alda10
26.08.2008, 12:55.49

RE: Panathinaikos - Sparta Praha

Zejtra jdu trpět na Slavii, to by se musel stát zázrak aby to dopadlo dobře.
Ten Head SD 8500 stojí v Německu 290 euro, při tom, jak naši obchodníci opovrhují rychlým zbohatnutím, tak tady počítám o třetinu vyšší cena, tj. ca 10 litrů. Ostatně, co tomu resívru říkáš ty, vortimonde?
uživatel
knawi
26.08.2008, 14:27.16

Dobrý odkaz

Tady mě nikdy nezklamali :liveonsat.com
uživatel
jemoc
26.08.2008, 22:06.01

RE: Panathinaikos - Sparta Praha

Tak na to koukám a o proti Čro1 jsou asi o tři až čtyři minuty pozdě. Škoda,mohlo to být i s českým komentářem :((
uživatel
Peri