| 26.08.2008, 09:36.32 | |
Panathinaikos - Sparta Prahalive FTA 20,45 cet on ERT sat, - fotbal.. |
![]() 710nav |
| 26.08.2008, 10:13.24 | |
Panathinaikos-Spartadoufejme... |
![]() FI711010 |
| 26.08.2008, 10:35.26 | |
Co je to za druzice?diky moc |
![]() jurasek |
| 26.08.2008, 10:37.38 | |
RE: Panathinaikos - Sparta Prahaurčitě ne. ERT World to nedává. bude to na stanici NET která taky patří pod ERT. ale nikde volně nevysílá. jedině v Irdeto 2 na Hotbirdu. to je sice možná hack, ale na nějakejch placenejch kartičkách, který jsou navíc pro každej paket v Irdetu 2 trochu různý. |
![]() vortimond |
| 26.08.2008, 10:55.04 | |
Zdroj informací..je stanley_casidy, a nepamatuji, že by někdy zklamal,stát se může..Artmedia - Juventus 12,5*W ,10 969 H, 6666,(422,512/4112) Ch.: SU 167 serv.1 a i tenisové jsou OK na 7*E pokud někdo má zájem, např.: 7*E, US open 11088h,6666,7/8 (422) 11043 v,6666,7/8 11084 v,13333,7/8 Ty ,Voprtimonde, můžeš se mrknout na 16 E, na TRIAg ?? DÍK.. |
![]() 710nav |
| 26.08.2008, 11:01.58 | |
sorry!!!teď budu vypadat jako blbec. ale máš recht!!! bude to podle všeho na ERT World. mám smůlu. koukal jsem se na jejich teletext a doslova před pár minutama to tam změnili. ten fotbal tam je. taky je na jejich webu:http://tvradio.ert.gr/en/worldprogram.asp?pday=239 |
![]() vortimond |
| 26.08.2008, 11:07.16 | |
frekvenceHellas Sat 39E12606/H 30000 5/6 Hotbird 13E 11642/H 27500 3/4 |
![]() vortimond |
| 26.08.2008, 11:11.08 | |
proč smůlu.....pokud to tak bude,tak to někomu udělá radost a třeba se i překonají.kluci opálený z Prahy..Na té 16*E by něco mělo jet nově, jen jsem to zahlédl v sobotu - asi 11 z 12 fta TRIAG, ale nyní nemohu...čau |
![]() 710nav |
| 26.08.2008, 11:23.09 | |
RE: Panathinaikos - Sparta Prahasmůlu jelikož jednak fandím slávii a jednak na tom 16E jsou nějaký změny ale taky blbý. zrovna dneska skončilo NAT GEO dojčland na 11062/H. byla to dobrá stanice. |
![]() vortimond |
| 26.08.2008, 11:35.09 | |
NAT GEO ,..obrazově i obsahově dost dobrá, njn.. škoda .. |
![]() 710nav |
| 26.08.2008, 11:41.21 | |
@710navEutelsat 16E11283/H 27500 5/6 FTA (testy) VH 1 , Dardan TV , Jetix , Eurosport a potom 1 dokumentární a asi dva filmový programy |
![]() vortimond |
| 26.08.2008, 11:50.21 | |
RE: Panathinaikos - Sparta PrahaVoyager 1 + NAT GEO (dokumenty) Thriller Action + Drama Comedy (filmy) zvuk anglicky s albánskýma titulkama. kvalita takový horší DIGI TV |
![]() vortimond |
| 26.08.2008, 11:54.10 | |
@Vortimond..jo dík, ..ještě je možné ten Sooker Trophy@Belfast zadatnormálně do dualu od DIGI ?? 1*W 11 481 v,6111 ( 422,308/256) TANDBERG servis... a tu iTV na 28,2 E máš 10 402 V 27500, 2/3 jen pro info., tam by měla stačit 90 ka, to je jen dočasné ??( 22let) |
![]() 710nav |
| 26.08.2008, 12:09.29 | |
sorry 12402 Vjen se chci podívat na tu kvalitu obrazu při tom fotbalez Lutychem..zítra, nebo kdy to je.. |
![]() 710nav |
| 26.08.2008, 12:22.25 | |
RE: Panathinaikos - Sparta Prahane tam je všechno v kódu. ITV HD je volně na 11426/H 27500 2/3stř 27.8. UEFA Champions League: Liverpool v Standard Liege pon 1.9. The Children (22:00) út 2.9. Superhuman: Super Strong (22:00) |
![]() vortimond |
| 26.08.2008, 12:38.03 | |
RE: Panathinaikos - Sparta PrahaTo sa Vám chce pozerať na ten výprask, čo dostane Sparta? :laughing: |
![]() fuzak |
| 26.08.2008, 12:38.45 | |
fotbal na 28,2 Ejá jen,že to tam mají uvedeno na 28,2 E ASTRA 2BITVi stream 3 , 12 402 V,27500 ,2/3 ,tak to je škoda.. HD ještě nemám, ale uvidím, za kolik bude ten HEAD SD8500 HD Black Phanter.. |
![]() 710nav |
| 26.08.2008, 12:47.24 | |
RE: Panathinaikos - Sparta Prahajó sparta dostane na prdeI :laughing: Viva Panathinaikos!!!FUck them All!!!! |
![]() vortimond |
| 26.08.2008, 12:51.22 | |
RE: Panathinaikos - Sparta PrahaSlavia Praha Ole! |
![]() alda10 |
| 26.08.2008, 12:55.49 | |
RE: Panathinaikos - Sparta PrahaZejtra jdu trpět na Slavii, to by se musel stát zázrak aby to dopadlo dobře.Ten Head SD 8500 stojí v Německu 290 euro, při tom, jak naši obchodníci opovrhují rychlým zbohatnutím, tak tady počítám o třetinu vyšší cena, tj. ca 10 litrů. Ostatně, co tomu resívru říkáš ty, vortimonde? |
![]() knawi |
| 26.08.2008, 14:27.16 | |
Dobrý odkazTady mě nikdy nezklamali :liveonsat.com |
![]() jemoc |
| 26.08.2008, 22:06.01 | |
RE: Panathinaikos - Sparta PrahaTak na to koukám a o proti Čro1 jsou asi o tři až čtyři minuty pozdě. Škoda,mohlo to být i s českým komentářem :(( |
![]() Peri |