Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2008, 10:28.13

CW modul

používam illusion M5. Pri zasunutí cw modulu mi nabehne inicializácia ale následne po vložení karty gital alebo skylink vobec nereaguje - nefungujú. mam tam multicam 1_6 a aktívnu vectru - je problem v tom. Možem pouzivat naraz multicam a cw modul. V operáciach som nastavil Modul A.
uživatel
santos
26.08.2008, 19:57.54

RE: CW modul

vectra s multicamom 100% funguje..v tom problem nebude..ku kazdemu programu z astry3A si musis v operaciach zvolit z ktorej karty maju ist impulzy...nie modul a, ale card A, alebo cardB...podla toho v ktorom module mas ktoru kartu
uživatel
azbestko
26.08.2008, 20:00.40

RE: CW modul

este som sa chcel spytat, naco tam zasuvas ten CW modul?? ved M5, apon ta moja ma 2 CW moduly uz v sebe
uživatel
azbestko
27.08.2008, 10:25.01

RE: CW modul

neprechadzajú mi zápisy na skylink
uživatel
santos
28.08.2008, 11:23.45

RE: CW modul

kvoli tomu si dal ten modul?? len strc obe karty do cw moduov...tych zabudovanych a na tom multicame co mas musis povolit zapisy...cervene tlacitko tusim...a potom na tie programy musis dat z ktorej karty maju ist..napr..prima ak mas czechlink vo vrchnom module das na prime card A,,ked vsetky programy oznacis, len nechaj bezat a vypni telku, nie prijimac...ak to nezabere po takych 15 minutach skus opat prehladat TP zoznamy
uživatel
azbestko