Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2008, 17:10.34

Aký kábel použít na prepojení 2 openboxu 810 Rs232

Dobrý den chcem radu akým kolko žilovým káblom prepojím Openboxi na zdielanie a aktualizáciu aj,ak má niekto + schemu prepojenie koncoviek Rs 232 nech mi ju pošle na mail ohonza@azet.sk Dakujem,Má niekto kody na openbox 810 na Mcm hudobnu tv a ,pORNO TV NECH MI POšLE NA MAIL JA SA OZVEM SEM ZAčATEčNíK ,DAKUJEM VáM
uživatel
julo55
26.08.2008, 17:39.55

RE: Aký kábel použít na prepojení 2 openboxu 8...

utfg ale dnes ma este nikto nenastval, kabel musis mat minimalne trojzilovy, lepsie stvorzilovy tieneny, spoj piny 3-2, 2-3, a 5-5, kody si najdes pozeregistrovani na prislusnych forachadresy najdes tu v diskusii alebo utfg nabuduce hladaj :fuming:
uživatel
implode