Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2008, 17:43.35

Ake mate skusensosti s ?

Zdravím..nevíte je funkčí stranka www.clarketech.ic.cz..dík
uživatel
Ivan167
26.08.2008, 18:40.09

RE: Ake mate skusensosti s ?

funguje
uživatel
robina2
26.08.2008, 21:12.56

RE: Ake mate skusensosti s ?

Asi funguje, ked tam zakladas thready a potom necitas odpovede.
uživatel
gogo1
27.08.2008, 12:42.25

gogo1

Rad bych je četl ale neni tam žadna odpoved
uživatel
Ivan167
27.08.2008, 14:21.32

RE: Ake mate skusensosti s ?

Tvoj dotaz bol presunuty do sekcie Rady Clarke-Tech 5000HD kam patri. Tvoja otazka bola zadana 17.08.2008 o 12.08 a 18.04 v ten isty den zodpovedana.
uživatel
gogo1