| 26.08.2008, 17:43.35 | |
Ake mate skusensosti s ?Zdravím..nevíte je funkčí stranka www.clarketech.ic.cz..dík |
![]() Ivan167 |
| 26.08.2008, 18:40.09 | |
RE: Ake mate skusensosti s ?funguje |
![]() robina2 |
| 26.08.2008, 21:12.56 | |
RE: Ake mate skusensosti s ?Asi funguje, ked tam zakladas thready a potom necitas odpovede. |
![]() gogo1 |
| 27.08.2008, 12:42.25 | |
gogo1Rad bych je četl ale neni tam žadna odpoved |
![]() Ivan167 |
| 27.08.2008, 14:21.32 | |
RE: Ake mate skusensosti s ?Tvoj dotaz bol presunuty do sekcie Rady Clarke-Tech 5000HD kam patri. Tvoja otazka bola zadana 17.08.2008 o 12.08 a 18.04 v ten isty den zodpovedana. |
![]() gogo1 |