| 07.12.2008, 10:52.43 | |
DM800HDPRV vs. SkylinkAhoj všichni. Mám kartu Skylink v tomto satelitu a už prostě nevím jak ji mám rozchodit. Přečetl a vyzkoušel jsem spoustu návodů, ale prostě nic. A to si o sobě myslím, že nejsem žádná lama. Nevím co kde dělám blbě. Dřív jsem ji měl v PC, kde mi chodila OK. Nenašel by se tu někdo kdo mi ji pomůže rozchodit? Havlíčkův Brod, Jihlava , Chrudim , Pardubice. Díky předem. |
![]() dede20 |
| 07.12.2008, 10:59.37 | |
RE: DM800HDPRV vs. SkylinkEšte by bolo dobré ,keby si nám aj napísal aké emu máš nainštalované , aký tam máš image ,či original a podobne. |
![]() oneeeee |
| 07.12.2008, 11:00.35 | |
RE: DM800HDPRV vs. SkylinkTak mi ho dotáhni!!!Dám ti to cajcu,když jsou ty svátky,Jihlava :))) |
![]() binladin2 |
| 07.12.2008, 11:05.32 | |
CCcam to je tvůj lék...A dostan si ho tam jak uznáš za vhodné.. R^ |
![]() Jirka 3 |
| 07.12.2008, 11:30.34 | |
To: jirka3Ahoj dík za reakce. Ccam tam samozřejmě mám myslím verzi nejnovější |
![]() dede20 |
| 07.12.2008, 11:33.27 | |
To: binladin2Jestli to myslíš vážně tak mi řekni kdy protože já fakt už nevím. písni mi na mail: indo@studnice.cz. Teď mi na obrazovce televize problíkávaji třídavě ty zubatý kolečka ale už asi 2 hodiny. |
![]() dede20 |
| 07.12.2008, 11:36.28 | |
To: oneeeedal jsem tam tohle: gemini2-380-dm800-200809261349. a ccam 2.0.10 |
![]() dede20 |
| 07.12.2008, 12:19.43 | |
To: binladin2Ach ty moje překlepy: info@studnice.cz ne "indo.." a nebo radsi pisni na 777574402 |
![]() dede20 |
| 07.12.2008, 12:33.54 | |
re dedeZa chvilku jedu na chajdu do Kamenice.To je teda nahoda:Tak mi zavolej a dame si tam někde spicha.602285898 |
![]() binladin2 |
| 07.12.2008, 14:58.09 | |
RE: DM800HDPRV vs. Skylinkgemini2-380 to je o.k. A emu Cccam 2.0.9 taky o.k. a mělo by to šlapat.A jesti se ti tam točí ty "kolečka" tak jsi něco zadrbal asi už při instalaci gemini. |
![]() mrakodrap |