Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 10:52.43

DM800HDPRV vs. Skylink

Ahoj všichni. Mám kartu Skylink v tomto satelitu a už prostě nevím jak ji mám rozchodit. Přečetl a vyzkoušel jsem spoustu návodů, ale prostě nic. A to si o sobě myslím, že nejsem žádná lama. Nevím co kde dělám blbě. Dřív jsem ji měl v PC, kde mi chodila OK. Nenašel by se tu někdo kdo mi ji pomůže rozchodit? Havlíčkův Brod, Jihlava , Chrudim , Pardubice. Díky předem.
uživatel
dede20
07.12.2008, 10:59.37

RE: DM800HDPRV vs. Skylink

Ešte by bolo dobré ,keby si nám aj napísal aké emu máš nainštalované , aký tam máš image ,či original a podobne.
uživatel
oneeeee
07.12.2008, 11:00.35

RE: DM800HDPRV vs. Skylink

Tak mi ho dotáhni!!!Dám ti to cajcu,když jsou ty svátky,Jihlava :)))
uživatel
binladin2
07.12.2008, 11:05.32

CCcam to je tvůj lék...

A dostan si ho tam jak uznáš za vhodné.. R^
uživatel
Jirka 3
07.12.2008, 11:30.34

To: jirka3

Ahoj dík za reakce. Ccam tam samozřejmě mám myslím verzi nejnovější
uživatel
dede20
07.12.2008, 11:33.27

To: binladin2

Jestli to myslíš vážně tak mi řekni kdy protože já fakt už nevím. písni mi na mail: indo@studnice.cz. Teď mi na obrazovce televize problíkávaji třídavě ty zubatý kolečka ale už asi 2 hodiny.
uživatel
dede20
07.12.2008, 11:36.28

To: oneeee

dal jsem tam tohle: gemini2-380-dm800-200809261349. a ccam 2.0.10
uživatel
dede20
07.12.2008, 12:19.43

To: binladin2

Ach ty moje překlepy: info@studnice.cz ne "indo.." a nebo radsi pisni na 777574402
uživatel
dede20
07.12.2008, 12:33.54

re dede

Za chvilku jedu na chajdu do Kamenice.To je teda nahoda:Tak mi zavolej a dame si tam někde spicha.602285898
uživatel
binladin2
07.12.2008, 14:58.09

RE: DM800HDPRV vs. Skylink

gemini2-380 to je o.k. A emu Cccam 2.0.9 taky o.k. a mělo by to šlapat.A jesti se ti tam točí ty "kolečka" tak jsi něco zadrbal asi už při instalaci gemini.
uživatel
mrakodrap