Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
10.04.2009, 15:35.57

Optibox 7710DHCICX a Cryptowoks

Ahoj,mám takový dotaz existuje nějaký firmware,který umožní aby vestavěná čtečka spolupracovala s kartou Skylink.Asi to bude neoficiální firmware(o EMU mi nejde)Chci jen funkční Skylink.Nebo je nutno koupit CI modul,případně nějaký doporučte.Dík za rady a odpovědi.
PS:Jsem v tomhle nováček,tak se mi neposmívejte.
uživatel
ozzy 2
10.04.2009, 20:13.13

RE: Optibox 7710DHCICX a Cryptowoks

Nikdo neporadí?
uživatel
ozzy 2
10.04.2009, 20:27.15

RE: Optibox 7710DHCICX a Cryptowoks

s neofiko fw se z conax ctecky stane uni ctecka. Odzkousene to nemam, ale u techto pristroju to tak chodi :)
uživatel
Mirectec
11.04.2009, 07:40.43

RE: Optibox 7710DHCICX a Cryptowoks

Opravdu nikdo neví?
uživatel
ozzy 2
11.04.2009, 09:18.43

RE: Optibox 7710DHCICX a Cryptowoks

Ještě jeden dotaz.Jaká kabel použít pro nahrátí nového firmware.Je to tento? http://interlink.tsbohemia.cz/?cls=stoitem&stiid=51942
uživatel
ozzy 2
11.04.2009, 18:43.46

RE: Optibox 7710DHCICX a Cryptowoks

Škoda že tu nikdo neporadí.
uživatel
ozzy 2