| 10.04.2009, 15:35.57 | |
Optibox 7710DHCICX a CryptowoksAhoj,mám takový dotaz existuje nějaký firmware,který umožní aby vestavěná čtečka spolupracovala s kartou Skylink.Asi to bude neoficiální firmware(o EMU mi nejde)Chci jen funkční Skylink.Nebo je nutno koupit CI modul,případně nějaký doporučte.Dík za rady a odpovědi.PS:Jsem v tomhle nováček,tak se mi neposmívejte. |
![]() ozzy 2 |
| 10.04.2009, 20:13.13 | |
RE: Optibox 7710DHCICX a CryptowoksNikdo neporadí? |
![]() ozzy 2 |
| 10.04.2009, 20:27.15 | |
RE: Optibox 7710DHCICX a Cryptowokss neofiko fw se z conax ctecky stane uni ctecka. Odzkousene to nemam, ale u techto pristroju to tak chodi :) |
![]() Mirectec |
| 11.04.2009, 07:40.43 | |
RE: Optibox 7710DHCICX a CryptowoksOpravdu nikdo neví? |
![]() ozzy 2 |
| 11.04.2009, 09:18.43 | |
RE: Optibox 7710DHCICX a CryptowoksJeště jeden dotaz.Jaká kabel použít pro nahrátí nového firmware.Je to tento? http://interlink.tsbohemia.cz/?cls=stoitem&stiid=51942 |
![]() ozzy 2 |
| 11.04.2009, 18:43.46 | |
RE: Optibox 7710DHCICX a CryptowoksŠkoda že tu nikdo neporadí. |
![]() ozzy 2 |