Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
03.05.2009, 14:28.34

zapojení EMP-Centuri P.162-IW

Máte někdo zkušenost se zapojení EMP 164 a EMP 162 za sebou?
Chtěl bych zapojit dvě paraboly podle obrázku. Popřípadě co by jste doporučili místo těchto EMP. Spaun něco má, ale u nás se to nedá koupit.

OBRÁZEK: http://www.rengte.wz.cz/zap.jpg
uživatel
Bred
03.05.2009, 15:23.15

EMP-Centuri

http://www.liddll.de/thread.php?threadid=7

http://www.spaun.cz/index.php?akc=produktyaz
uživatel
smscz
03.05.2009, 16:06.50

RE: zapojení EMP-Centuri P.162-IW

P.162IW/Option a za nej cokoliv Position, nebo Uncommitted.A muzes nakupovat ceske vyrobky z Klatov. ;)
uživatel
Saxon
03.05.2009, 18:41.12

Bred

Já mám Mascom 4x1 ,klidně ti ho mužu prodat.Je uplně nový.Přesto to 100procentně funguje.Kdyžtak můj mail tomzautocontu@seznam.cz
uživatel
Foma