| 03.05.2009, 14:28.34 | |
zapojení EMP-Centuri P.162-IWMáte někdo zkušenost se zapojení EMP 164 a EMP 162 za sebou?Chtěl bych zapojit dvě paraboly podle obrázku. Popřípadě co by jste doporučili místo těchto EMP. Spaun něco má, ale u nás se to nedá koupit. OBRÁZEK: http://www.rengte.wz.cz/zap.jpg |
![]() Bred |
| 03.05.2009, 15:23.15 | |
EMP-Centurihttp://www.liddll.de/thread.php?threadid=7http://www.spaun.cz/index.php?akc=produktyaz |
![]() smscz |
| 03.05.2009, 16:06.50 | |
RE: zapojení EMP-Centuri P.162-IWP.162IW/Option a za nej cokoliv Position, nebo Uncommitted.A muzes nakupovat ceske vyrobky z Klatov. ;) |
![]() Saxon |
| 03.05.2009, 18:41.12 | |
BredJá mám Mascom 4x1 ,klidně ti ho mužu prodat.Je uplně nový.Přesto to 100procentně funguje.Kdyžtak můj mail tomzautocontu@seznam.cz |
![]() Foma |