| 07.05.2009, 12:05.32 | |
Ferguson 8900 diakritikaV menu mám navolenou češtinu a ne se zbavit madarštiny.Měnil jsem i soft. |
![]() komenskej |
| 07.05.2009, 12:56.35 | |
RE: Ferguson 8900 diakritikaasi EPG u digi ne? :))) oni nic jinýho nevysílaj woe :8) |
![]() poky1 |
| 07.05.2009, 15:48.03 | |
poky1díky za radu eow :)) :8) |
![]() komenskej |