| 07.05.2009, 14:57.14 | |
Sky link SKAhojte z ničoho nič mi prestala fungovať sky link karta.Včera ešte išla a dnes hluchota žiadny program, karta ešte neni registrovaná, vložená do príjmača 17.04. ale ved na registráciu karty mám 1 mesiac takže prečo nejde neviete, na koho sa obrátiť alebo čo teraz robiť. dík |
![]() Tami |
| 07.05.2009, 15:00.07 | |
RE: Sky link SKSi precitaj poriadne co mas napisane na zadnom obale.. |
![]() iko |
| 07.05.2009, 15:02.35 | |
RE: Sky link SKdo riti ja že to je 1 mesiac až teraz vidím že je to 20 dní, bude sa to dať nejako rozchodiť ešte |
![]() Tami |
| 07.05.2009, 15:02.38 | |
RE: Sky link SK20dní bez registrace je fukční. |
![]() Mihajl |
| 07.05.2009, 15:03.04 | |
RE: Sky link SKMusíte se zaregistrovat. Karta funguje po prvním vložení pouze 20 dnů. |
![]() TomOv |
| 07.05.2009, 15:04.04 | |
RE: Sky link SKAno půjde stačí jí zaregistrovat a naběhne. |
![]() Mihajl |
| 07.05.2009, 15:04.10 | |
Sky link SK-tamiSky link každý den ty samé dotazy naco máte to kulaté na krku říká se tomu hlava. |
![]() romik5 |
| 07.05.2009, 15:09.00 | |
romik5dík za radu, ale rob si starosť o svoju hlavu, potreboval som rýchlu radu a nie hrabať sa v blbostiach. |
![]() Tami |
| 07.05.2009, 15:25.38 | |
RE: Sky link SKPokud se mi tohle stane, tak zkusím skylink.cz , Otázky a odpovědi , vyhledám "bez registrace" a mám odpověď dřív, než tady somrovat... to není o rychlosti, to je o absolutní lenosti... |
![]() kacenkin |
| 07.05.2009, 15:26.51 | |
TamiTy blbosti máš tady do kolečka každý den stačí číst,nebo použít ikonu vyhledávání. |
![]() romik5 |
| 07.05.2009, 15:28.20 | |
TamiNajrýclejšia rada je, pozrieť si manuál k tomu, čo kúpim, tak je všetko mapísané. A keď nemáš čas ho čítať, tak si ho zober na záchod, tam je času dosť. |
![]() Crescenzio |
| 07.05.2009, 15:53.05 | |
RE: Sky link SKMožná nemá čas ani na hajzlíku :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() juzek |
| 07.05.2009, 16:40.35 | |
RE.Čo sa týka Skylink-u,najideálnejšie je tam zatelefonovať,máš to "okomklip". |
![]() gugel |
| 07.05.2009, 20:17.20 | |
crescenzio a spol.ešte že vás máme páni dokonalí, bez vás by bolo veľmi ťažko.dík za rady len aby ste niečo podobné v budúcnosti nepotrebovali vy, aha pardon ja som zabudol vy ste dokonalí. :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() Tami |
| 08.05.2009, 08:09.14 | |
TamiČo sa čertíš! Prvé, keď si niečo kúpim, tak si prečítam návod. A potom sa čuduješ, že ti tu každý "posmeškuje". Hlavu máme nato, aby nám nepršalo do krku a okuliare na čítanie. :fuming: :fuming: :fuming: |
![]() jklajban |
| 09.05.2009, 14:12.16 | |
klajban:bigeyes: |
![]() Tami |