Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.05.2009, 14:57.14

Sky link SK

Ahojte z ničoho nič mi prestala fungovať sky link karta.Včera ešte išla a dnes hluchota žiadny program, karta ešte neni registrovaná, vložená do príjmača 17.04. ale ved na registráciu karty mám 1 mesiac takže prečo nejde neviete, na koho sa obrátiť alebo čo teraz robiť. dík
uživatel
Tami
07.05.2009, 15:00.07

RE: Sky link SK

Si precitaj poriadne co mas napisane na zadnom obale..
uživatel
iko
07.05.2009, 15:02.35

RE: Sky link SK

do riti ja že to je 1 mesiac až teraz vidím že je to 20 dní, bude sa to dať nejako rozchodiť ešte
uživatel
Tami
07.05.2009, 15:02.38

RE: Sky link SK

20dní bez registrace je fukční.
uživatel
Mihajl
07.05.2009, 15:03.04

RE: Sky link SK

Musíte se zaregistrovat. Karta funguje po prvním vložení pouze 20 dnů.
uživatel
TomOv
07.05.2009, 15:04.04

RE: Sky link SK

Ano půjde stačí jí zaregistrovat a naběhne.
uživatel
Mihajl
07.05.2009, 15:04.10

Sky link SK-tami

Sky link každý den ty samé dotazy naco máte to kulaté na krku říká se tomu hlava.
uživatel
romik5
07.05.2009, 15:09.00

romik5

dík za radu, ale rob si starosť o svoju hlavu, potreboval som rýchlu radu a nie hrabať sa v blbostiach.
uživatel
Tami
07.05.2009, 15:25.38

RE: Sky link SK

Pokud se mi tohle stane, tak zkusím skylink.cz , Otázky a odpovědi , vyhledám "bez registrace" a mám odpověď dřív, než tady somrovat... to není o rychlosti, to je o absolutní lenosti...
uživatel
kacenkin
07.05.2009, 15:26.51

Tami

Ty blbosti máš tady do kolečka každý den stačí číst,nebo použít ikonu vyhledávání.
uživatel
romik5
07.05.2009, 15:28.20

Tami

Najrýclejšia rada je, pozrieť si manuál k tomu, čo kúpim, tak je všetko mapísané. A keď nemáš čas ho čítať, tak si ho zober na záchod, tam je času dosť.
uživatel
Crescenzio
07.05.2009, 15:53.05

RE: Sky link SK

Možná nemá čas ani na hajzlíku :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
juzek
07.05.2009, 16:40.35

RE.

Čo sa týka Skylink-u,najideálnejšie je tam zatelefonovať,máš to "okomklip".
uživatel
gugel
07.05.2009, 20:17.20

crescenzio a spol.

ešte že vás máme páni dokonalí, bez vás by bolo veľmi ťažko.dík za rady len aby ste niečo podobné v budúcnosti nepotrebovali vy, aha pardon ja som zabudol vy ste dokonalí. :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
Tami
08.05.2009, 08:09.14

Tami

Čo sa čertíš! Prvé, keď si niečo kúpim, tak si prečítam návod. A potom sa čuduješ, že ti tu každý "posmeškuje". Hlavu máme nato, aby nám nepršalo do krku a okuliare na čítanie. :fuming: :fuming: :fuming:
uživatel
jklajban
09.05.2009, 14:12.16

klajban

:bigeyes:
uživatel
Tami