Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.05.2009, 15:41.28

madaři

ty Madaři nejdou!
uživatel
frenk2
13.05.2009, 15:45.05

RE: madaři

ani mne
uživatel
mikulas99
13.05.2009, 15:54.56

RE: madaři

a to je dobre ze nejdou ja nejsem zvedav na nejake Hungary
uživatel
maslo
13.05.2009, 15:56.34

RE: madaři

Třeba nás na oplátku maďaři připustí k HelloHD :8)
uživatel
tkan
13.05.2009, 15:57.59

RE: madaři

me madari funguji R^
uživatel
image
13.05.2009, 16:01.20

RE: madaři

Asi půjdou na kartách pro Slovensko, a vůbec mi nevadí že tam půjdou,kdo nechce at se needívá, bude lepší výběr a Skylink si za víc peněz bude moct víc dovolit.
uživatel
samot
13.05.2009, 16:06.50

RE: madaři

dokud tam chybí některý nejsledovanější maďarský komerční stanice (TV2, Cool TV) tak je dost naivní se domnívat, že to bude pro někoho úžasná věc. navíc M2 a Duna jak známo FTA na Hotbirdu (M2 dokonce asi ve třech verzích, z toho jedna je HD)
uživatel
vortimond
13.05.2009, 16:15.15

RE: madaři

preco mi to nejde naladit?? ved na slovensku by to malo ist
uživatel
david4412
13.05.2009, 16:15.50

RE: madaři

už to ide a dúfam že bude aj txt R^
uživatel
Jupi
13.05.2009, 16:17.32

RE: madaři

a to az teraz si to naldil bo mne nejde
uživatel
david4412
13.05.2009, 16:18.59

david4412

frekvencia kde je joj/jojplus R^
uživatel
Jupi
13.05.2009, 16:19.09

RE: madaři

Mě jdou na český region R^
uživatel
kvasnak
13.05.2009, 16:24.59

RE: madaři

ide uz aj Skylink Sk aj CZ
uživatel
mikulas99
13.05.2009, 16:54.53

RE: madaři

no uz mi to ide ale na dune fajne ide dnes futbal skoda ze nejde zvuk
uživatel
david4412
13.05.2009, 16:58.58

RE: madaři

tak si to nalaď volně na tom hotbirdu, tam to máš v lepší kvalitě a se zvukem
uživatel
vortimond
13.05.2009, 18:24.47

RE: madaři

mne to teraz uz nejde uz pise zakodovane
uživatel
david4412
13.05.2009, 22:18.16

RE: madaři

Zkusil jsem gitalku a nic.
uživatel
Bob 2
14.05.2009, 10:39.53

RE:

Keďže sú tie maďarské programy na Česko - Slovenskom Skylink-u, potom by tam mohli byť aj české alebo slovenské titulky, poprípade dabing ako napríklad History HD.
uživatel
gugel
14.05.2009, 13:57.03

RE: madaři

Dnes už je po maďarech Rv
uživatel
kvasnak