| 13.05.2009, 15:41.28 | |
madařity Madaři nejdou! |
![]() frenk2 |
| 13.05.2009, 15:45.05 | |
RE: madařiani mne |
![]() mikulas99 |
| 13.05.2009, 15:54.56 | |
RE: madařia to je dobre ze nejdou ja nejsem zvedav na nejake Hungary |
![]() maslo |
| 13.05.2009, 15:56.34 | |
RE: madařiTřeba nás na oplátku maďaři připustí k HelloHD :8) |
![]() tkan |
| 13.05.2009, 15:57.59 | |
RE: madařime madari funguji R^ |
![]() image |
| 13.05.2009, 16:01.20 | |
RE: madařiAsi půjdou na kartách pro Slovensko, a vůbec mi nevadí že tam půjdou,kdo nechce at se needívá, bude lepší výběr a Skylink si za víc peněz bude moct víc dovolit. |
![]() samot |
| 13.05.2009, 16:06.50 | |
RE: madařidokud tam chybí některý nejsledovanější maďarský komerční stanice (TV2, Cool TV) tak je dost naivní se domnívat, že to bude pro někoho úžasná věc. navíc M2 a Duna jak známo FTA na Hotbirdu (M2 dokonce asi ve třech verzích, z toho jedna je HD) |
![]() vortimond |
| 13.05.2009, 16:15.15 | |
RE: madařipreco mi to nejde naladit?? ved na slovensku by to malo ist |
![]() david4412 |
| 13.05.2009, 16:15.50 | |
RE: madařiuž to ide a dúfam že bude aj txt R^ |
![]() Jupi |
| 13.05.2009, 16:17.32 | |
RE: madařia to az teraz si to naldil bo mne nejde |
![]() david4412 |
| 13.05.2009, 16:18.59 | |
david4412frekvencia kde je joj/jojplus R^ |
![]() Jupi |
| 13.05.2009, 16:19.09 | |
RE: madařiMě jdou na český region R^ |
![]() kvasnak |
| 13.05.2009, 16:24.59 | |
RE: madařiide uz aj Skylink Sk aj CZ |
![]() mikulas99 |
| 13.05.2009, 16:54.53 | |
RE: madařino uz mi to ide ale na dune fajne ide dnes futbal skoda ze nejde zvuk |
![]() david4412 |
| 13.05.2009, 16:58.58 | |
RE: madařitak si to nalaď volně na tom hotbirdu, tam to máš v lepší kvalitě a se zvukem |
![]() vortimond |
| 13.05.2009, 18:24.47 | |
RE: madařimne to teraz uz nejde uz pise zakodovane |
![]() david4412 |
| 13.05.2009, 22:18.16 | |
RE: madařiZkusil jsem gitalku a nic. |
![]() Bob 2 |
| 14.05.2009, 10:39.53 | |
RE:Keďže sú tie maďarské programy na Česko - Slovenskom Skylink-u, potom by tam mohli byť aj české alebo slovenské titulky, poprípade dabing ako napríklad History HD. |
![]() gugel |
| 14.05.2009, 13:57.03 | |
RE: madařiDnes už je po maďarech Rv |
![]() kvasnak |