| 13.05.2009, 16:42.09 | |
Vysielanie v SDAhojte,myslíte,že má význam kupovať obyčajný sat príjmač?Kedy asi skončí vysielanie v SD ? Vdaka za názory. |
![]() jožo |
| 13.05.2009, 16:45.12 | |
RE: Vysielanie v SDSD neskončí nikdy R^ |
![]() Jupi |
| 13.05.2009, 16:50.26 | |
RE: Vysielanie v SDked máš namysli digitálne SD |
![]() Jupi |
| 13.05.2009, 16:51.17 | |
RE: Vysielanie v SDNeskončí nikdy,ale SD prijímač už by som nekupoval.Začala éra HD... |
![]() Milan C |
| 13.05.2009, 16:51.19 | |
RE: Vysielanie v SDzatím je pořád ještě SD absolutní priorita pro všechny klasický platformy nejen u nás, ale v celý Evropě. o nějaký výměně za HD a konci SD nemůže být ani řeči. HD se často bere jako nadstandard a luxus a podle toho vypadá až na pár výjimek taky slabá nabídka pořadů, která má paradoxně k luxusu hodně daleko. |
![]() vortimond |
| 13.05.2009, 16:58.24 | |
Vysielanie v SDTakže nehrozí v dohľadnej dobe,že to seknú a budu sa vymienať príjmače.Vdaka. |
![]() jožo |
| 13.05.2009, 16:59.49 | |
RE: Vysielanie v SDale lepšie kupovať prímač z SD aj s HD a hotovo R^ |
![]() Jupi |
| 13.05.2009, 20:00.43 | |
Vysielanie v sdKde by mohlo sd skoncit.Ved dokonca najdes stanice v 1/4 pale(352*288),a este k tomu niejako zblbnute,roztrasene... |
![]() Kasr |
| 13.05.2009, 20:26.57 | |
RE: Vysielanie v SDJestli kupuješ přijímač k placce, není už teď co řešit. Sd stěhuj do ložnice, dětem nebo na chalupu.. |
![]() Tomik535 |
| 13.05.2009, 21:10.53 | |
RE: Vysielanie v SDSD přijímač jako hlavní ! muže dnes už koupit jen nějakej Franta Vokurka.Co nemá o satelitním přijimači ani páru a satelitní přijem je pro něj zapnutí přijímače ve 20.00 z lahváčem v ruce a po hodině usíná..Kdo to myslí trochu vážně tak už si koupí HD přijímač i když je pravda že toho zatím moc nenakouká... Je to jen muj názor tak my to nevyvracejte.. Samozřejmě jiná kapitola jsou chataři,chalupáři,dětské pokojíčky,pracovny atd.. ZDAR |
![]() pat |
| 13.05.2009, 21:37.39 | |
RE: Vysielanie v SDja bych stale doporucil koupit klasickej SDa duvod? pokud nechcete priplacet za HD, tak budete koukam na "nekdy" upscaling Nova HD, jinak holt smula (zrozmumitelny jazyl) pokud ste ochoten investovat do abonenci tak lze primat oficialne hocico i v HD kvalite (use google) a pro pat: jako kdyz to mozna vemu ocima cloveka ktery ze sat technikou vstava i zaspava (co nejsu) tak mas pravdu, ale pro normalniho customera pro zatim v pohode staci low-end SD ty HDcka se hlavne cenove jeste hnou smerem nadol, takze neni kam spechat (jasne da se ric, cekat cekat a do kdy) ale furt mam pocit ze ty ceny se drzi za prumernej HD stroj trochu vis jak niz ;) |
![]() alfasex |
| 13.05.2009, 22:37.39 | |
RE: Vysielanie v SDHlavně to závisí od zobrazovače, pokud máš TV do 100 cm, tak nemá význam uvažovat o HD. A už jsme zase u penězích... |
![]() tukan |
| 15.05.2009, 11:01.36 | |
RE: Vysielanie v SDHD ! R^ |
![]() HiFiOK |