Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.05.2009, 16:42.09

Vysielanie v SD

Ahojte,myslíte,že má význam kupovať obyčajný sat príjmač?Kedy asi skončí vysielanie v SD ? Vdaka za názory.
uživatel
jožo
13.05.2009, 16:45.12

RE: Vysielanie v SD

SD neskončí nikdy R^
uživatel
Jupi
13.05.2009, 16:50.26

RE: Vysielanie v SD

ked máš namysli digitálne SD
uživatel
Jupi
13.05.2009, 16:51.17

RE: Vysielanie v SD

Neskončí nikdy,ale SD prijímač už by som nekupoval.Začala éra HD...
uživatel
Milan C
13.05.2009, 16:51.19

RE: Vysielanie v SD

zatím je pořád ještě SD absolutní priorita pro všechny klasický platformy nejen u nás, ale v celý Evropě. o nějaký výměně za HD a konci SD nemůže být ani řeči. HD se často bere jako nadstandard a luxus a podle toho vypadá až na pár výjimek taky slabá nabídka pořadů, která má paradoxně k luxusu hodně daleko.
uživatel
vortimond
13.05.2009, 16:58.24

Vysielanie v SD

Takže nehrozí v dohľadnej dobe,že to seknú a budu sa vymienať príjmače.Vdaka.
uživatel
jožo
13.05.2009, 16:59.49

RE: Vysielanie v SD

ale lepšie kupovať prímač z SD aj s HD a hotovo R^
uživatel
Jupi
13.05.2009, 20:00.43

Vysielanie v sd

Kde by mohlo sd skoncit.Ved dokonca najdes stanice v 1/4 pale(352*288),a este k tomu niejako zblbnute,roztrasene...
uživatel
Kasr
13.05.2009, 20:26.57

RE: Vysielanie v SD

Jestli kupuješ přijímač k placce, není už teď co řešit. Sd stěhuj do ložnice, dětem nebo na chalupu..
uživatel
Tomik535
13.05.2009, 21:10.53

RE: Vysielanie v SD

SD přijímač jako hlavní ! muže dnes už koupit jen nějakej Franta Vokurka.Co nemá o satelitním přijimači ani páru a satelitní přijem je pro něj zapnutí přijímače ve 20.00 z lahváčem v ruce a po hodině usíná..
Kdo to myslí trochu vážně tak už si koupí HD přijímač i když je pravda že toho zatím moc nenakouká...
Je to jen muj názor tak my to nevyvracejte..
Samozřejmě jiná kapitola jsou chataři,chalupáři,dětské pokojíčky,pracovny atd..
ZDAR
uživatel
pat
13.05.2009, 21:37.39

RE: Vysielanie v SD

ja bych stale doporucil koupit klasickej SD

a duvod?

pokud nechcete priplacet za HD, tak budete koukam na "nekdy" upscaling Nova HD, jinak holt smula (zrozmumitelny jazyl)
pokud ste ochoten investovat do abonenci tak lze primat oficialne hocico i v HD kvalite (use google)

a pro pat:
jako kdyz to mozna vemu ocima cloveka ktery ze sat technikou vstava i zaspava (co nejsu) tak mas pravdu, ale pro normalniho customera pro zatim v pohode staci low-end SD
ty HDcka se hlavne cenove jeste hnou smerem nadol, takze neni kam spechat (jasne da se ric, cekat cekat a do kdy) ale furt mam pocit ze ty ceny se drzi za prumernej HD stroj trochu vis jak niz ;)
uživatel
alfasex
13.05.2009, 22:37.39

RE: Vysielanie v SD

Hlavně to závisí od zobrazovače, pokud máš TV do 100 cm, tak nemá význam uvažovat o HD. A už jsme zase u penězích...
uživatel
tukan
15.05.2009, 11:01.36

RE: Vysielanie v SD

HD ! R^
uživatel
HiFiOK