| 13.05.2009, 17:09.22 | |
Problem s aktivaciou HD ochutnavky SkylinkDravim, snazim sa aktivovat tu 10 dennu promo akciu skylinku HD Ochutnavka, no takze som poslal na tel. cislo 7017, spravu v tvare SKYLINK HD 01234567891234 (cislo je vymyslene, ale proste 14 miestne cislo, bez medzier s uvodnou nulou). Karta je slovenska - ta modra.Karta sa mi neaktivovala, ale prisla mi SMSka od operatora, citujem: "Vazeny zakaznik, na zadanom cisle nie je v sucasnosti poskytovana ziadna sluzba. Sprava nebola spoplatnena. O2" Posielal uz niekto smsku na to cislo? Je aktivne? Mam spravny tvar smsky? Nie je to tym ze to posielam z O2? No proste poradte mi prosim. Za odpovede vopred dakujem. |
![]() shobull |
| 13.05.2009, 17:12.57 | |
RE: Problem s aktivaciou HD ochutnavky Skylinkmyslím že posledných 10 čísiel |
![]() Igor |
| 13.05.2009, 17:57.48 | |
shobullJe to tym,ze to posielas z O2 .. treba skusit ineho operatora :) |
![]() Blooddog |
| 13.05.2009, 18:00.02 | |
RE: Problem s aktivaciou HD ochutnavky SkylinkTaky mi to nešlo poslat.Zavolal jsem na infolinku Skylinku a tam mi to aktivovali. |
![]() ozzy 2 |
| 13.05.2009, 18:39.11 | |
PROBLEM VYRIESENYBolo to prave tym O2, na tretieho operatora asi nemysleli. Z pomaranca to preslo a do desat minut naskocilo vsetko - vratane Nova aj Nova Sport. Dakujem za prispevky. |
![]() shobull |