Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.05.2009, 17:09.22

Problem s aktivaciou HD ochutnavky Skylink

Dravim, snazim sa aktivovat tu 10 dennu promo akciu skylinku HD Ochutnavka, no takze som poslal na tel. cislo 7017, spravu v tvare SKYLINK HD 01234567891234 (cislo je vymyslene, ale proste 14 miestne cislo, bez medzier s uvodnou nulou). Karta je slovenska - ta modra.

Karta sa mi neaktivovala, ale prisla mi SMSka od operatora, citujem: "Vazeny zakaznik, na zadanom cisle nie je v sucasnosti poskytovana ziadna sluzba. Sprava nebola spoplatnena. O2"

Posielal uz niekto smsku na to cislo? Je aktivne? Mam spravny tvar smsky? Nie je to tym ze to posielam z O2?

No proste poradte mi prosim. Za odpovede vopred dakujem.
uživatel
shobull
13.05.2009, 17:12.57

RE: Problem s aktivaciou HD ochutnavky Skylink

myslím že posledných 10 čísiel
uživatel
Igor
13.05.2009, 17:57.48

shobull

Je to tym,ze to posielas z O2 .. treba skusit ineho operatora :)
uživatel
Blooddog
13.05.2009, 18:00.02

RE: Problem s aktivaciou HD ochutnavky Skylink

Taky mi to nešlo poslat.Zavolal jsem na infolinku Skylinku a tam mi to aktivovali.
uživatel
ozzy 2
13.05.2009, 18:39.11

PROBLEM VYRIESENY

Bolo to prave tym O2, na tretieho operatora asi nemysleli. Z pomaranca to preslo a do desat minut naskocilo vsetko - vratane Nova aj Nova Sport. Dakujem za prispevky.
uživatel
shobull