| 13.05.2009, 17:14.36 | |
Digi Tv už sú...Nájdete ich na www.********* nepovolena reklama |
![]() wwwe |
| 13.05.2009, 17:17.22 | |
RE: Digi Tv už sú...Na to tvoje deb.ilní fórum už tady děláš reklamu podruhé. Stejně tak při minulé změně, akorát pod jiným nickem. |
![]() Tomik535 |
| 13.05.2009, 17:50.23 | |
Tomik535Nemluvím o klíčích,ale víš co tu je lidí pod jiným nickem,že se rozčiluješ,je to tu tak ,co jsem tady :laughing: :laughing: |
![]() misut |
| 13.05.2009, 20:24.15 | |
RE: Digi Tv už sú...Já jen, že jak lacině si lze zvýšit návštěvnost a počet registrovaných a tím pádem dráž prodat reklamu :-/ |
![]() Tomik535 |
| 13.05.2009, 23:23.07 | |
RE: Digi Tv už sú...Už dokonce existuje i AU, právě jsem ho vyzkoušel :) |
![]() Fantomas |
| 14.05.2009, 06:10.58 | |
FantomasA co máš za stroj že ti jede AU? |
![]() alda |
| 14.05.2009, 07:46.10 | |
RE: Digi Tv už sú...Na AZ boxech HD jede AU i po změně z osmého... :8) |
![]() drobeček |
| 14.05.2009, 07:58.04 | |
drobečekJo dík za info ale to vím jen jsem čekal jestli se neoběvil i pro jiné stroje. ;) |
![]() alda |
| 14.05.2009, 10:48.59 | |
RE: Digi Tv už sú...No aj ja čakám na Vantage... :) |
![]() Milan C |
| 14.05.2009, 15:06.51 | |
FantomasUž včera,nedal jsem ho,ale četl jsem že mají na rozdíl od tebe KD v ...,jede nebo ne,ještě nejsem doma :lookaround: |
![]() misut |
| 14.05.2009, 15:22.58 | |
misutNa Octagonu ende,na Ďáblu=OK. |
![]() zzaner |