Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.05.2009, 17:14.36

Digi Tv už sú...

Nájdete ich na www.********

* nepovolena reklama
uživatel
wwwe
13.05.2009, 17:17.22

RE: Digi Tv už sú...

Na to tvoje deb.ilní fórum už tady děláš reklamu podruhé. Stejně tak při minulé změně, akorát pod jiným nickem.
uživatel
Tomik535
13.05.2009, 17:50.23

Tomik535

Nemluvím o klíčích,ale víš co tu je lidí pod jiným nickem,že se rozčiluješ,je to tu tak ,co jsem tady :laughing: :laughing:
uživatel
misut
13.05.2009, 20:24.15

RE: Digi Tv už sú...

Já jen, že jak lacině si lze zvýšit návštěvnost a počet registrovaných a tím pádem dráž prodat reklamu :-/
uživatel
Tomik535
13.05.2009, 23:23.07

RE: Digi Tv už sú...

Už dokonce existuje i AU, právě jsem ho vyzkoušel :)
uživatel
Fantomas
14.05.2009, 06:10.58

Fantomas

A co máš za stroj že ti jede AU?
uživatel
alda
14.05.2009, 07:46.10

RE: Digi Tv už sú...

Na AZ boxech HD jede AU i po změně z osmého... :8)
uživatel
drobeček
14.05.2009, 07:58.04

drobeček

Jo dík za info ale to vím jen jsem čekal jestli se neoběvil i pro jiné stroje. ;)
uživatel
alda
14.05.2009, 10:48.59

RE: Digi Tv už sú...

No aj ja čakám na Vantage... :)
uživatel
Milan C
14.05.2009, 15:06.51

Fantomas

Už včera,nedal jsem ho,ale četl jsem že mají na rozdíl od tebe KD v ...,jede nebo ne,ještě nejsem doma :lookaround:
uživatel
misut
14.05.2009, 15:22.58

misut

Na Octagonu ende,na Ďáblu=OK.
uživatel
zzaner