| 22.05.2009, 20:12.58 | |
tmazase zakodovali po 2 dnoch :(( :fuming: :zombie: Rv :crying: |
![]() milanko11 |
| 22.05.2009, 20:13.57 | |
RE: tmaLOL jsem cekal ktera lopata tady jako prvni napise tma..:D:D:D:D :))) :))) :))) :))) :))) |
![]() Bubagamp |
| 22.05.2009, 20:17.13 | |
RE: tmasakra, zrovna jsem měl rozkoukaný discovery |
![]() lopro |
| 22.05.2009, 20:18.22 | |
RE: tmaneboj sa aj som kukal discovery a zrazu program kodovany no neporazi.... by ich |
![]() milanko11 |
| 22.05.2009, 20:21.28 | |
RE: tmaKurva mě to jede u mě světlo já našel. |
![]() kanon |
| 22.05.2009, 20:21.52 | |
RE: tmakde napis kde |
![]() milanko11 |
| 22.05.2009, 20:22.10 | |
svetlo!!!! R^ R^ R^ |
![]() ejke58 |
| 22.05.2009, 20:22.57 | |
RE: tmaale kde napis key alebo kde si nasiel ? |
![]() milanko11 |
| 22.05.2009, 20:25.47 | |
RE: tmaAch jo, kdy si dáte pokoj :lookaround: |
![]() Bob24 |
| 22.05.2009, 20:26.08 | |
RE: tmaKdo hleda najde , za tu dobu co napišeš tma se daji v pohodě najit :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() bigj |
| 22.05.2009, 20:27.36 | |
RE: tmajen se těšte |
![]() pepiino |
| 22.05.2009, 20:27.47 | |
RE: tmaja se tmy nebojim ja mam svicku .-)) |
![]() josseph |
| 22.05.2009, 20:28.03 | |
tmacxo se děje,vždyť vše ve VANTAGE a OCTAGONU běží:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:co to máte za šrot!!!!! |
![]() hery |
| 22.05.2009, 20:28.08 | |
RE: tmaus som nasiel a uz to ficiiiiiiiiiiiiii :8) :)) :))) :))) :))) :))) ;) :) :) :))) ;) :)) :))) ;) :) :)) :))) :)) :) ;) |
![]() milanko11 |
| 22.05.2009, 20:29.42 | |
heryKuva toje konfort koukat na dvě TV najednou :))) :))) :))) |
![]() bigj |
| 22.05.2009, 20:32.52 | |
RE: tmana ake 2 tv |
![]() milanko11 |
| 22.05.2009, 20:34.35 | |
bigjžádný konfort běžná satelitní mánie, a ještě ferguson 8800 a tam jsem to musel dodělat a jedu na jednu telku LCD,všemi přístroji,žena ta má svůj přístroj s telkou a diablem a taky OK. |
![]() hery |
| 22.05.2009, 20:36.19 | |
RE: tmaKterej - nevhodné slovo založil toto vlákno? :fuming: Aha, no jo... ;P |
![]() ArisSy |
| 22.05.2009, 20:36.26 | |
RE: tmaok ale dva mi doma mame 4 tv :))) :))) :))) |
![]() milanko11 |
| 22.05.2009, 20:42.19 | |
RE: tmaHry jasně :laughing: |
![]() bigj |
| 22.05.2009, 20:43.01 | |
RE: tmaPardon Hery |
![]() bigj |
| 22.05.2009, 20:44.36 | |
milankoa všetky načierno prijem. hmm a koncesionárské taktiež neplatíšno si ty ale malý boh choď sa pozerat na jeden zo štyroch |
![]() pepiino |
| 22.05.2009, 21:25.23 | |
TmaVy ste srandisti.Len aby ste neoslepli,ked bude svetlo.(sorry uz davno je-vidite na môj prispevok?) |
![]() Kasr |
| 22.05.2009, 21:32.30 | |
@heryhery prosimte jake prijimace zvladaj AU momentalne nebo jaky by si poradil na automat dik |
![]() bob85 |
| 22.05.2009, 21:38.26 | |
@bob85Nejlepší automat je určitě net v kombinaci s dálkovým ovladačem a naklovat to ručně :laughing: |
![]() martin5 |
| 22.05.2009, 22:00.57 | |
bob85nejlepší je AZ BOX HD ELITE AU,OCTAGON 918 HD jede v AU a VANTAGE co taky mám jede také v AU na N2 thor,Nechci pomlouvat žádné jiné přístroje,ale v tomto případě nejsou dobré TECHNISAT HD Rv uplně krom PVR na h.ov.n.o a TOPFILELD HD Rv ,ale PVR přes USB dovede VANATAGE úplně s přehledem a dle poslední konzultace s tvůrcem softů a výrobcem OCTAGONU/telefon.rozhovor kolegy/ tak do 30.5.09 i OCTAGON bude toto přes USB zvládát perfektně.Jinak asi u jiných přístrojů jako ferguson 7600 atd. to chodí také vše N2 na 1W v AU. |
![]() hery |
| 22.05.2009, 22:11.56 | |
martin5Bambulo,změnu algoritmu,když nastané zvládá pouze AZBOX zatím,kdyby Tito hoši nedali klíče,tak jseš v p.r.d.e.l.i.asi to budou muset brzy udělat,abys věděl,že jsi vděčný těmto hochum,jinak budeš mít TMU,na dobu daleko větší než těch pár minut,co seženeš keys./chytráku/ |
![]() hery |
| 22.05.2009, 22:16.34 | |
bigjsklapni, mám pocit, že máš máslo na hlavě ;P |
![]() Babui |
| 22.05.2009, 22:49.30 | |
TmaKdyby nebylo tolik somraku vsude,tak by byl klid a nemuseli by vam porad menit klice.Dojde to tak daleko,ze vam je budou menit 5x denne a pak uz bude snad zanedlouho klid.Porad ob den vlakno tma nebo keys.Je to opravdu,uz trapne. :bomb: :bomb: |
![]() TOUST |
| 22.05.2009, 23:00.11 | |
@herydiky za odpoved,asi teda volba azbox ty 720ky maj stejnou podporu jak ty starsi ze,zatim bez HDcka |
![]() bob85 |
| 22.05.2009, 23:02.30 | |
TOUSTdávám Ti za pravdu :8) :8) :8) :8)vždyť se tady o tom nemusí vůbec nikdo zmiňovat./včetně mě,jsem zrovna takový blbec,který se do toho tady napletl,i když to nemám zapotřebí. :ogre: :ogre: :ogre: :ogre: :fuming: dobrou noc!!!!!!! |
![]() hery |
| 23.05.2009, 07:12.36 | |
BabuiNo hlavně že ty seš v pohodě :razz: :razz: :razz: |
![]() bigj |
| 23.05.2009, 09:13.16 | |
RE: tmanejlepší autoupdate má digi humax a hotovo. je to luxusní stroj :laughing: |
![]() vortimond |
| 23.05.2009, 09:24.57 | |
@heryMám kartu SkyLink,Gital a legálně Digihumáč,takže moje závislost na nějakých AZšrotech je nulová ty truhlíku :bigeyes: |
![]() martin5 |
| 23.05.2009, 09:49.54 | |
RE: tmaAno, hlavně Digihumšrot luxus :))) |
![]() drobeček |
| 23.05.2009, 10:07.43 | |
drobečekDrobečku,drobečku!Nepomlouvej mé ženě luxusní stroj,kterému po 3 letech přišla na chuť.Nemůžu si pomoci,po počátečním mém seřízení,neměla na něm jedinou poruchu,což se o jiných přijmačích nedá říci,Asi jsem měl dodejce,co měl jen kvalitní zboží.I vše jiné,co mám od něj,po menším doladění výborně funguje.Je škoda že dal DIGI vale.Takově lidi kteří ,od ní,nebrali kdejaký šunt a svou práci odvedli poctivě,je v dnešní době málo!!! R^ R^ :) |
![]() zzaner |
| 23.05.2009, 10:12.15 | |
RE: tmaten digi humáč je pro příjem 1W fakt ideální. funguje docela dobře, když s tím neděláte nějaký nadstandardní experimenty (jako je třeba používání diseqc motoru). a spousta lidí stejně nic jinýho nesleduje. má nejlepší podporu: neustále funkční autoupdate. |
![]() vortimond |
| 23.05.2009, 11:06.45 | |
bigj:laughing: :laughing: :laughing: škoda, že nevím s kým mluvím-anonymita je věc co? :laughing: Krátkodobá...No vlastně ani mluvit nechci :8) |
![]() Babui |
| 23.05.2009, 12:46.10 | |
vortimondJá co mám digi humáč II s motorem přes 2 roky si nestěžuju. Jen jsem si musel zvyknout na to, že někdy motor nereaguje na poprvé, ale jinak jsem spokojen. |
![]() kvasnak |
| 23.05.2009, 18:34.40 | |
AZ_BOXAZBOX USB 720,,AU --OK--HEHE R^ :8) |
![]() wwwe |