Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2009, 20:12.58

tma

zase zakodovali po 2 dnoch :(( :fuming: :zombie: Rv :crying:
uživatel
milanko11
22.05.2009, 20:13.57

RE: tma

LOL jsem cekal ktera lopata tady jako prvni napise tma..:D:D:D:D :))) :))) :))) :))) :)))
uživatel
Bubagamp
22.05.2009, 20:17.13

RE: tma

sakra, zrovna jsem měl rozkoukaný discovery
uživatel
lopro
22.05.2009, 20:18.22

RE: tma

neboj sa aj som kukal discovery a zrazu program kodovany no neporazi.... by ich
uživatel
milanko11
22.05.2009, 20:21.28

RE: tma

Kurva mě to jede u mě světlo já našel.
uživatel
kanon
22.05.2009, 20:21.52

RE: tma

kde napis kde
uživatel
milanko11
22.05.2009, 20:22.10

svetlo

!!!! R^ R^ R^
uživatel
ejke58
22.05.2009, 20:22.57

RE: tma

ale kde napis key alebo kde si nasiel ?
uživatel
milanko11
22.05.2009, 20:25.47

RE: tma

Ach jo, kdy si dáte pokoj :lookaround:
uživatel
Bob24
22.05.2009, 20:26.08

RE: tma

Kdo hleda najde , za tu dobu co napišeš tma se daji v pohodě najit :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
bigj
22.05.2009, 20:27.36

RE: tma

jen se těšte
uživatel
pepiino
22.05.2009, 20:27.47

RE: tma

ja se tmy nebojim ja mam svicku .-))
uživatel
josseph
22.05.2009, 20:28.03

tma

cxo se děje,vždyť vše ve VANTAGE a OCTAGONU běží
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:co to máte za šrot!!!!!
uživatel
hery
22.05.2009, 20:28.08

RE: tma

us som nasiel a uz to ficiiiiiiiiiiiiii :8) :)) :))) :))) :))) :))) ;) :) :) :))) ;) :)) :))) ;) :) :)) :))) :)) :) ;)
uživatel
milanko11
22.05.2009, 20:29.42

hery

Kuva toje konfort koukat na dvě TV najednou :))) :))) :)))
uživatel
bigj
22.05.2009, 20:32.52

RE: tma

na ake 2 tv
uživatel
milanko11
22.05.2009, 20:34.35

bigj

žádný konfort běžná satelitní mánie, a ještě ferguson 8800 a tam jsem to musel dodělat a jedu na jednu telku LCD,všemi přístroji,žena ta má svůj přístroj s telkou a diablem a taky OK.
uživatel
hery
22.05.2009, 20:36.19

RE: tma

Kterej - nevhodné slovo založil toto vlákno? :fuming: Aha, no jo... ;P
uživatel
ArisSy
22.05.2009, 20:36.26

RE: tma

ok ale dva mi doma mame 4 tv :))) :))) :)))
uživatel
milanko11
22.05.2009, 20:42.19

RE: tma

Hry jasně :laughing:
uživatel
bigj
22.05.2009, 20:43.01

RE: tma

Pardon Hery
uživatel
bigj
22.05.2009, 20:44.36

milanko

a všetky načierno prijem. hmm a koncesionárské taktiež neplatíš

no si ty ale malý boh
choď sa pozerat na jeden zo štyroch
uživatel
pepiino
22.05.2009, 21:25.23

Tma

Vy ste srandisti.Len aby ste neoslepli,ked bude svetlo.(sorry uz davno je-vidite na môj prispevok?)
uživatel
Kasr
22.05.2009, 21:32.30

@hery

hery prosimte jake prijimace zvladaj AU momentalne nebo jaky by si poradil na automat dik
uživatel
bob85
22.05.2009, 21:38.26

@bob85

Nejlepší automat je určitě net v kombinaci s dálkovým ovladačem a naklovat to ručně :laughing:
uživatel
martin5
22.05.2009, 22:00.57

bob85

nejlepší je AZ BOX HD ELITE AU,OCTAGON 918 HD jede v AU a VANTAGE co taky mám jede také v AU na N2 thor,Nechci pomlouvat žádné jiné přístroje,ale v tomto případě nejsou dobré TECHNISAT HD Rv uplně krom PVR na h.ov.n.o a TOPFILELD HD Rv ,ale PVR přes USB dovede VANATAGE úplně s přehledem a dle poslední konzultace s tvůrcem softů a výrobcem OCTAGONU/telefon.rozhovor kolegy/ tak do 30.5.09 i OCTAGON bude toto přes USB zvládát perfektně.Jinak asi u jiných přístrojů jako ferguson 7600 atd. to chodí také vše N2 na 1W v AU.
uživatel
hery
22.05.2009, 22:11.56

martin5

Bambulo,změnu algoritmu,když nastané zvládá pouze AZBOX zatím,kdyby Tito hoši nedali klíče,tak jseš v p.r.d.e.l.i.asi to budou muset brzy udělat,abys věděl,že jsi vděčný těmto hochum,jinak budeš mít TMU,na dobu daleko větší než těch pár minut,co seženeš keys./chytráku/
uživatel
hery
22.05.2009, 22:16.34

bigj

sklapni, mám pocit, že máš máslo na hlavě ;P
uživatel
Babui
22.05.2009, 22:49.30

Tma

Kdyby nebylo tolik somraku vsude,tak by byl klid a nemuseli by vam porad menit klice.Dojde to tak daleko,ze vam je budou menit 5x denne a pak uz bude snad zanedlouho klid.Porad ob den vlakno tma nebo keys.Je to opravdu,uz trapne. :bomb: :bomb:
uživatel
TOUST
22.05.2009, 23:00.11

@hery

diky za odpoved,asi teda volba azbox ty 720ky maj stejnou podporu jak ty starsi ze,zatim bez HDcka
uživatel
bob85
22.05.2009, 23:02.30

TOUST

dávám Ti za pravdu :8) :8) :8) :8)
vždyť se tady o tom nemusí vůbec nikdo zmiňovat./včetně mě,jsem zrovna takový blbec,který se do toho tady napletl,i když to nemám zapotřebí. :ogre: :ogre: :ogre: :ogre: :fuming:
dobrou noc!!!!!!!
uživatel
hery
23.05.2009, 07:12.36

Babui

No hlavně že ty seš v pohodě :razz: :razz: :razz:
uživatel
bigj
23.05.2009, 09:13.16

RE: tma

nejlepší autoupdate má digi humax a hotovo. je to luxusní stroj :laughing:
uživatel
vortimond
23.05.2009, 09:24.57

@hery

Mám kartu SkyLink,Gital a legálně Digihumáč,takže moje závislost na nějakých AZšrotech je nulová ty truhlíku :bigeyes:
uživatel
martin5
23.05.2009, 09:49.54

RE: tma

Ano, hlavně Digihumšrot luxus :)))
uživatel
drobeček
23.05.2009, 10:07.43

drobeček

Drobečku,drobečku!Nepomlouvej mé ženě luxusní stroj,kterému po 3 letech přišla na chuť.Nemůžu si pomoci,po počátečním mém seřízení,neměla na něm jedinou poruchu,což se o jiných přijmačích nedá říci,Asi jsem měl dodejce,co měl jen kvalitní zboží.I vše jiné,co mám od něj,po menším doladění výborně funguje.Je škoda že dal DIGI vale.Takově lidi kteří ,od ní,nebrali kdejaký šunt a svou práci odvedli poctivě,je v dnešní době málo!!! R^ R^ :)
uživatel
zzaner
23.05.2009, 10:12.15

RE: tma

ten digi humáč je pro příjem 1W fakt ideální. funguje docela dobře, když s tím neděláte nějaký nadstandardní experimenty (jako je třeba používání diseqc motoru). a spousta lidí stejně nic jinýho nesleduje. má nejlepší podporu: neustále funkční autoupdate.
uživatel
vortimond
23.05.2009, 11:06.45

bigj

:laughing: :laughing: :laughing: škoda, že nevím s kým mluvím-anonymita je věc co? :laughing: Krátkodobá...
No vlastně ani mluvit nechci :8)
uživatel
Babui
23.05.2009, 12:46.10

vortimond

Já co mám digi humáč II s motorem přes 2 roky si nestěžuju. Jen jsem si musel zvyknout na to, že někdy motor nereaguje na poprvé, ale jinak jsem spokojen.
uživatel
kvasnak
23.05.2009, 18:34.40

AZ_BOX

AZBOX USB 720,,AU --OK--HEHE R^ :8)
uživatel
wwwe