Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
17.07.2009, 13:23.44

anténa

Tak jsem pořídil plazmu Panasonic 42...,která má v sobě tuner Mpeg4.Jakou anténu,nejlépe pokojovou dokoupit.Díky
uživatel
mari
17.07.2009, 13:55.12

RE: anténa

Bylo by vhodné uvést místo příjmu...
uživatel
D2MAC
17.07.2009, 14:28.09

RE: anténa

Týn nad Vltavou,sorry
uživatel
mari
17.07.2009, 15:01.44

RE: anténa

Tak tohle bude parketka pro Saxona. :)))

Jinak nevím, nevím s pokojovou anténou to nevypadá moc dobře, spíše si myslím, že ti místní jedinci poradí něco jako extérní logáro LP45 na Kleť...
Já ti radit moc nemůžu, mám to do Týnu nad Vltavou cca 280km vzdušnou čarou, takže neznám místní podmínky.
uživatel
D2MAC
17.07.2009, 15:16.47

RE: anténa

Zatím díky,snad se někdo ozve...
uživatel
mari
17.07.2009, 16:35.38

RE: anténa

Poradit Ti vhodnou pokojovou anténe snad ani nejde.Vyrábějí se sice některé i slušně fungující, ale do konkrétního místa s dostatečně silným a kvalitním signálem/žádné odrazy, rušení apd/.Jak bydlíš vysoko, máš přímý výhled na vysílač, pro kolik tevelizí chceš příjem realizovat, jak máš dlouhé svody?Je toho strašně moc co člověk neví, aby Ti mohl doporučit něco konkrétního.
uživatel
Saxon
17.07.2009, 16:36.38

RE: anténa

Ale MPEG4 ti do Týna asi nedošplíchne, Praha, Plzeň, Brno, Ostrava, zatím...
uživatel
visper
17.07.2009, 16:43.25

RE: anténa

To není tak jisté, je naplánováno vysílání MUXu O2 z Nové Hospody u Písku a to zas tak nemožné v Týně není.
Pře první svou reakcí jsem přehlédl tu MPEG4-ku.
uživatel
Saxon
17.07.2009, 16:49.06

RE: anténa

Jojo, koukám na to, za 14 dnů spustí Písek, to má z Týna kousíček, takže možná i ta pokojovka půjde.
uživatel
visper
17.07.2009, 16:58.47

RE: anténa

Těm 14 dnům nevěřim a té pokojovce také ne. :))
uživatel
Saxon
18.07.2009, 06:38.43

RE: anténa

Uvidím,třeba ten Písek bude v pohodě.Asi to bude na Jarníku a to je směrem z Písku blíž.
uživatel
mari
18.07.2009, 07:44.20

RE: anténa

Jarnik neznam, ale Nova Hospoda je prece na rozbocce Praha, Plzen nahore nad Piskem. Budou to nejake dve az sest kilowatu.Ja si na to doma troufnu s nejakou bud kanalovkou, nebo vhodnou velkou smerovkou s kanalovym zesilovacem.Cau
uživatel
Saxon
18.07.2009, 08:06.39

RE: anténa

Já vím dobře,kde je Nová hospoda,Písek jak na dlani.Jarník je převodník zase na druhé straně v Píseckých horách.Nová hospoda je od Písku zase dál asi 15km od Týna na druhou stranu.Ty si Písečák?
uživatel
mari
18.07.2009, 08:23.45

RE: anténa

Ne, jsem kousek od Hluboke nad Vltavou - smer Holasovice /UNESCO/.
uživatel
Saxon
18.07.2009, 08:41.10

RE: anténa

alespoň někdo kousek,napiš na email mari39@seznam.cz,mohli bychom pokecat víc.
uživatel
mari