| 17.07.2009, 13:23.44 | |
anténaTak jsem pořídil plazmu Panasonic 42...,která má v sobě tuner Mpeg4.Jakou anténu,nejlépe pokojovou dokoupit.Díky |
![]() mari |
| 17.07.2009, 13:55.12 | |
RE: anténaBylo by vhodné uvést místo příjmu... |
![]() D2MAC |
| 17.07.2009, 14:28.09 | |
RE: anténaTýn nad Vltavou,sorry |
![]() mari |
| 17.07.2009, 15:01.44 | |
RE: anténaTak tohle bude parketka pro Saxona. :)))Jinak nevím, nevím s pokojovou anténou to nevypadá moc dobře, spíše si myslím, že ti místní jedinci poradí něco jako extérní logáro LP45 na Kleť... Já ti radit moc nemůžu, mám to do Týnu nad Vltavou cca 280km vzdušnou čarou, takže neznám místní podmínky. |
![]() D2MAC |
| 17.07.2009, 15:16.47 | |
RE: anténaZatím díky,snad se někdo ozve... |
![]() mari |
| 17.07.2009, 16:35.38 | |
RE: anténaPoradit Ti vhodnou pokojovou anténe snad ani nejde.Vyrábějí se sice některé i slušně fungující, ale do konkrétního místa s dostatečně silným a kvalitním signálem/žádné odrazy, rušení apd/.Jak bydlíš vysoko, máš přímý výhled na vysílač, pro kolik tevelizí chceš příjem realizovat, jak máš dlouhé svody?Je toho strašně moc co člověk neví, aby Ti mohl doporučit něco konkrétního. |
![]() Saxon |
| 17.07.2009, 16:36.38 | |
RE: anténaAle MPEG4 ti do Týna asi nedošplíchne, Praha, Plzeň, Brno, Ostrava, zatím... |
![]() visper |
| 17.07.2009, 16:43.25 | |
RE: anténaTo není tak jisté, je naplánováno vysílání MUXu O2 z Nové Hospody u Písku a to zas tak nemožné v Týně není.Pře první svou reakcí jsem přehlédl tu MPEG4-ku. |
![]() Saxon |
| 17.07.2009, 16:49.06 | |
RE: anténaJojo, koukám na to, za 14 dnů spustí Písek, to má z Týna kousíček, takže možná i ta pokojovka půjde. |
![]() visper |
| 17.07.2009, 16:58.47 | |
RE: anténaTěm 14 dnům nevěřim a té pokojovce také ne. :)) |
![]() Saxon |
| 18.07.2009, 06:38.43 | |
RE: anténaUvidím,třeba ten Písek bude v pohodě.Asi to bude na Jarníku a to je směrem z Písku blíž. |
![]() mari |
| 18.07.2009, 07:44.20 | |
RE: anténaJarnik neznam, ale Nova Hospoda je prece na rozbocce Praha, Plzen nahore nad Piskem. Budou to nejake dve az sest kilowatu.Ja si na to doma troufnu s nejakou bud kanalovkou, nebo vhodnou velkou smerovkou s kanalovym zesilovacem.Cau |
![]() Saxon |
| 18.07.2009, 08:06.39 | |
RE: anténaJá vím dobře,kde je Nová hospoda,Písek jak na dlani.Jarník je převodník zase na druhé straně v Píseckých horách.Nová hospoda je od Písku zase dál asi 15km od Týna na druhou stranu.Ty si Písečák? |
![]() mari |
| 18.07.2009, 08:23.45 | |
RE: anténaNe, jsem kousek od Hluboke nad Vltavou - smer Holasovice /UNESCO/. |
![]() Saxon |
| 18.07.2009, 08:41.10 | |
RE: anténaalespoň někdo kousek,napiš na email mari39@seznam.cz,mohli bychom pokecat víc. |
![]() mari |