| 24.08.2009, 16:14.37 | |
Spektrumzapnem ráno Tv prijímač a čo som nezistil ,že sa už aj Spektrum opičí po Discovery Ce upútavky v madarčine detto aj reklama a Sk/CZ divákov sa asi vykakali . ešte štastie ,že existuje aj ten papierový program . :))) |
![]() Sk Jano |
| 24.08.2009, 16:19.09 | |
RE: Spektrumsi zvykej |
![]() LadaOva |
| 24.08.2009, 17:54.59 | |
RE: SpektrumKvoli tomu som prestal sledovat Discovery. Je to cele uplne na ho... Reklamy mi az tak nevadia, ale ked nerozumiem uputavke na program? Ved ked som si od nich kupoval sluzby, tak Discovery bolo v anglictine a oni si to len tak - sami od seba zmenia. :( Discovery bol jeden z programov, kvoli ktoremu som si Digi predplatil. Nebolo by od veci poslat Digi hromadnu staznost, nech zmenia aspon uputavky spat na anglicke, popripade nech ceska (slovenska) jazykova stopa tieto obsahuje. |
![]() aladinko |
| 24.08.2009, 19:07.27 | |
aladinkoA Digi se nad sebou zamyslí a změní to... To je utopie. Bohužel jim to je úplně jedno. |
![]() lukas79 |