Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Prima HD

Škoda ,že PRIMA HD nemé také nové logo s HD!!

pcword
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 564
Odpověď v diskusním vlákně
 

Škoda,že

nemohu omrknout,neb mám puštěný blocker,stanice naladěná,ale do 7.3.-mych6,pustím to zároveň s LOWE !!! :8)

Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!

spyko
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 3 932
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

Asi nemajú odvahu na ten sd obraz to HD logo dať. :laughing:

bobsk
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 287
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

Co je to "sd obraz"?

S herym do zlodějského nebe

dkdkdk
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 560
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

"sd obraz" je přímý přenos nebo zaznamenaný pořad, který nemá přímo u zdroje vyšší rozlišení než je těch standardních cca 720x576

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

standard definition ;)

PeMa
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 968
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

Tak to pak nechápu co "bobsk" vidí a čemu se kření. PrimaHD 1440x1080, tedy HD ať si kdo chce co chce říká.

S herym do zlodějského nebe

dkdkdk
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 560
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

a někde taky psali (nevím co je na tom pravdy), že Prima prozatím nemůže vůbec dopravit HD signál k nám domů i kdyby konkrétní pořad v HD kvalitě vyráběla nebo nakoupila. tolik asi k tomu Autosalónu

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dkdkdk

Pre teba je to postačujúce. Nevadí že to HD rozlíšenie je dosiahnuté len upscalovanim z SD. Potvrdzuje sa teória že plno "fajnšmekrom" postačuje HD v logu ( vlastne u Prima HD len v názve ). Ti garantujem, že keď ti pustím moju SD Primu upscalovanú prijímačom do HD nerozoznáš ju od tej z CS linku.

bobsk
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 287
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

vantage má kvalitní upscale. určitě jí nepozná ani u nás :laughing:

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

nevim jak vy, ale ja mam Primu v pameti, ze mnela nejlepsi obraz ze vsech, a to jeste i v dobe, kdyz jsem ji primal v podobe MMDS... a to uz teda jako nakej patek je..

jina vec je spis zasadni, chlubit se marketingovo ze se jedna o HD, a pritom vetsina veci je jenom upscalling, tak to mi prijde jako tragedie... no asi to tak ma bejt... HD by mnelo bejt 24hodin native, a pokud to nesvedeme, tak se snazit o co nejlepsi obraz v podobe SD... vid nektere nemecke SD (napriklad 3Sat)

je to jenom muj nazor, nic ve zlem... at se dari, ahoj ;)

Vzdát se je horší než být poslední.

alfasex
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

2dkdkdk

:laughing: to pak se dá udělat HD i z 320 x 240 R^ :laughing:

Žádejme kvalitu, ne kvantitu.

PetrT
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 2 648
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

já myslím, že ta Prima měla vždycky takový divně laděný barvy. nevypadalo to nikdy tak dobře jako programy ČT. víš co myslím, prostě kontrast a výraznost barev. jako třeba tohle video vypadá pěkně
www.youtube.com/watch?v=VU781p5FPEg

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

Ano,ale to bylo v rannem mladi CZECH LINKU a CBR 7 Mbps.Z te doby (2003,2004..) mam nahravky vcetne dnes bezicich legendarnich serialu (bez reklam v surovem stavu cca 4,5GB).

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

ČT v SD na 28E (když tam byly 4 programy na transpondéru R^

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

...a nekolik radii:)

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

re :

Jo to byly časy,stejně nevím proč musí třeba ČT při tak velké datové kapacitě na 12525 VBR...Jinak PRIMA HD je pěkná,dnes jsem byl u pěti lidí a obraz viditelně lepší než SD 12525.Podotýkám,že to byly různé televize,různé přístroje a byl tam viditelný rozdíl,největší u starších placek,tam už to bylo hodně znatelné.Takže CS Link udělal dobrý tah a navíc potěší třeba lidi někde mimo zónu Astry3A

Kathrein UFS 922 . Nokia 9800,9600 . Humax 5400 . Ferguson HF 8900,Ariva 200 . Edision MINI,VIP2 . Paraboly FUBA OP 85,motor HH100,multifocus 28-23-19-13 . karty CS LINK, ORF, SKYLINK

lubbik
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 1 808
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

a co ta teorie o tom, že když máš plazmu od panasonica tak nepotřebuješ žádný HD. to už hádám ode dneška neplatí :laughing:

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

re :

Jestli to je na mě,tak jsem mluvil o Pioneeru,ne o Paňasu!Pár VIP zákazníků je má,to jsou nepřekonaná telky.

Kathrein UFS 922 . Nokia 9800,9600 . Humax 5400 . Ferguson HF 8900,Ariva 200 . Edision MINI,VIP2 . Paraboly FUBA OP 85,motor HH100,multifocus 28-23-19-13 . karty CS LINK, ORF, SKYLINK

lubbik
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 1 808
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lubbik

je to tak... R^

Při vkládání CAMů, flešky nebo připojení kabelu RS232 do stroje, musí být vždy vypnutý. To samé platí i při jejich odejmutí. Předejdete tak zbytečným starostem.

Babui
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 4 143
Odpověď v diskusním vlákně
 

re :

Babui rád tě vidím!Měj se R^

Kathrein UFS 922 . Nokia 9800,9600 . Humax 5400 . Ferguson HF 8900,Ariva 200 . Edision MINI,VIP2 . Paraboly FUBA OP 85,motor HH100,multifocus 28-23-19-13 . karty CS LINK, ORF, SKYLINK

lubbik
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 1 808
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

Kedy zacnu vysielat na ostro uz v HD ?

jukon
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 578
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

ode dneška

Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.

vortimond
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 19 826
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

Někdo tu má trošku delší vedení. :laughing: :laughing: :laughing:

Dreambox,HD Box 9105+,NXP 256,Mystique SaTiX-S2 Sky V2 USB

satmam
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 971
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

...ale chlapi, veď keď je niečo SD v MPEG2 s dátovým tokom cca 5MBit/s, tak niečo SD s tým istým dátovým tokom, ale v MPEG4 je viditeľne lepšie!
...a to nevravím, keď sa v MPEG4 zdvihne rozlíšenie, aj keď nie až na 1920x1080i! :lookaround:

brga
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 1 199
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Prima HD

To HD nieje je to SD.

jukon
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 578
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra