, sekce: Skylink |
|
Prima HDŠkoda ,že PRIMA HD nemé také nové logo s HD!! |
pcword
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 564 |
|
|
Škoda,ženemohu omrknout,neb mám puštěný blocker,stanice naladěná,ale do 7.3.-mych6,pustím to zároveň s LOWE !!! :8)Ne všichni lidé, s vysokým IQ, si ho zaslouží!
|
spyko
Registrace: 6/2006 Příspěvků: 3 932 |
|
|
RE: Prima HDAsi nemajú odvahu na ten sd obraz to HD logo dať. :laughing: |
bobsk
Registrace: 3/2007 Příspěvků: 287 |
|
|
RE: Prima HDCo je to "sd obraz"?S herym do zlodějského nebe
|
dkdkdk
Registrace: 12/2006 Příspěvků: 560 |
|
|
RE: Prima HD"sd obraz" je přímý přenos nebo zaznamenaný pořad, který nemá přímo u zdroje vyšší rozlišení než je těch standardních cca 720x576Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.
|
vortimond
Registrace: 2/2006 Příspěvků: 19 826 |
|
|
RE: Prima HDstandard definition ;) |
PeMa
Registrace: 2/2011 Příspěvků: 968 |
|
|
RE: Prima HDTak to pak nechápu co "bobsk" vidí a čemu se kření. PrimaHD 1440x1080, tedy HD ať si kdo chce co chce říká.S herym do zlodějského nebe
|
dkdkdk
Registrace: 12/2006 Příspěvků: 560 |
|
|
RE: Prima HDa někde taky psali (nevím co je na tom pravdy), že Prima prozatím nemůže vůbec dopravit HD signál k nám domů i kdyby konkrétní pořad v HD kvalitě vyráběla nebo nakoupila. tolik asi k tomu AutosalónuVantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.
|
vortimond
Registrace: 2/2006 Příspěvků: 19 826 |
|
|
@dkdkdkPre teba je to postačujúce. Nevadí že to HD rozlíšenie je dosiahnuté len upscalovanim z SD. Potvrdzuje sa teória že plno "fajnšmekrom" postačuje HD v logu ( vlastne u Prima HD len v názve ). Ti garantujem, že keď ti pustím moju SD Primu upscalovanú prijímačom do HD nerozoznáš ju od tej z CS linku. |
bobsk
Registrace: 3/2007 Příspěvků: 287 |
|
|
RE: Prima HDvantage má kvalitní upscale. určitě jí nepozná ani u nás :laughing:Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.
|
vortimond
Registrace: 2/2006 Příspěvků: 19 826 |
|
|
RE: Prima HDnevim jak vy, ale ja mam Primu v pameti, ze mnela nejlepsi obraz ze vsech, a to jeste i v dobe, kdyz jsem ji primal v podobe MMDS... a to uz teda jako nakej patek je..jina vec je spis zasadni, chlubit se marketingovo ze se jedna o HD, a pritom vetsina veci je jenom upscalling, tak to mi prijde jako tragedie... no asi to tak ma bejt... HD by mnelo bejt 24hodin native, a pokud to nesvedeme, tak se snazit o co nejlepsi obraz v podobe SD... vid nektere nemecke SD (napriklad 3Sat) je to jenom muj nazor, nic ve zlem... at se dari, ahoj ;) Vzdát se je horší než být poslední.
|
alfasex
Registrace: 8/2006 Příspěvků: 4 085 |
|
|
2dkdkdk:laughing: to pak se dá udělat HD i z 320 x 240 R^ :laughing:Žádejme kvalitu, ne kvantitu.
|
PetrT
Registrace: 10/2007 Příspěvků: 2 648 |
|
|
RE: Prima HDjá myslím, že ta Prima měla vždycky takový divně laděný barvy. nevypadalo to nikdy tak dobře jako programy ČT. víš co myslím, prostě kontrast a výraznost barev. jako třeba tohle video vypadá pěkněwww.youtube.com/watch?v=VU781p5FPEg Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.
|
vortimond
Registrace: 2/2006 Příspěvků: 19 826 |
|
|
RE: Prima HDAno,ale to bylo v rannem mladi CZECH LINKU a CBR 7 Mbps.Z te doby (2003,2004..) mam nahravky vcetne dnes bezicich legendarnich serialu (bez reklam v surovem stavu cca 4,5GB). |
hdpe
Registrace: 11/2007 Příspěvků: 4 402 |
|
|
RE: Prima HDČT v SD na 28E (když tam byly 4 programy na transpondéru R^Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.
|
vortimond
Registrace: 2/2006 Příspěvků: 19 826 |
|
|
RE: Prima HD...a nekolik radii:) |
hdpe
Registrace: 11/2007 Příspěvků: 4 402 |
|
|
re :Jo to byly časy,stejně nevím proč musí třeba ČT při tak velké datové kapacitě na 12525 VBR...Jinak PRIMA HD je pěkná,dnes jsem byl u pěti lidí a obraz viditelně lepší než SD 12525.Podotýkám,že to byly různé televize,různé přístroje a byl tam viditelný rozdíl,největší u starších placek,tam už to bylo hodně znatelné.Takže CS Link udělal dobrý tah a navíc potěší třeba lidi někde mimo zónu Astry3AKathrein UFS 922 . Nokia 9800,9600 . Humax 5400 . Ferguson HF 8900,Ariva 200 . Edision MINI,VIP2 . Paraboly FUBA OP 85,motor HH100,multifocus 28-23-19-13 . karty CS LINK, ORF, SKYLINK
|
lubbik
Registrace: 11/2006 Příspěvků: 1 808 |
|
|
RE: Prima HDa co ta teorie o tom, že když máš plazmu od panasonica tak nepotřebuješ žádný HD. to už hádám ode dneška neplatí :laughing:Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.
|
vortimond
Registrace: 2/2006 Příspěvků: 19 826 |
|
|
re :Jestli to je na mě,tak jsem mluvil o Pioneeru,ne o Paňasu!Pár VIP zákazníků je má,to jsou nepřekonaná telky.Kathrein UFS 922 . Nokia 9800,9600 . Humax 5400 . Ferguson HF 8900,Ariva 200 . Edision MINI,VIP2 . Paraboly FUBA OP 85,motor HH100,multifocus 28-23-19-13 . karty CS LINK, ORF, SKYLINK
|
lubbik
Registrace: 11/2006 Příspěvků: 1 808 |
|
|
@lubbikje to tak... R^Při vkládání CAMů, flešky nebo připojení kabelu RS232 do stroje, musí být vždy vypnutý. To samé platí i při jejich odejmutí. Předejdete tak zbytečným starostem.
|
Babui
Registrace: 1/2006 Příspěvků: 4 143 |
|
|
re :Babui rád tě vidím!Měj se R^Kathrein UFS 922 . Nokia 9800,9600 . Humax 5400 . Ferguson HF 8900,Ariva 200 . Edision MINI,VIP2 . Paraboly FUBA OP 85,motor HH100,multifocus 28-23-19-13 . karty CS LINK, ORF, SKYLINK
|
lubbik
Registrace: 11/2006 Příspěvků: 1 808 |
|
|
RE: Prima HDKedy zacnu vysielat na ostro uz v HD ? |
jukon
Registrace: 12/2007 Příspěvků: 578 |
|
|
RE: Prima HDode dneškaVantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.
|
vortimond
Registrace: 2/2006 Příspěvků: 19 826 |
|
|
RE: Prima HDNěkdo tu má trošku delší vedení. :laughing: :laughing: :laughing:Dreambox,HD Box 9105+,NXP 256,Mystique SaTiX-S2 Sky V2 USB
|
satmam
Registrace: 8/2009 Příspěvků: 1 971 |
|
|
RE: Prima HD...ale chlapi, veď keď je niečo SD v MPEG2 s dátovým tokom cca 5MBit/s, tak niečo SD s tým istým dátovým tokom, ale v MPEG4 je viditeľne lepšie!...a to nevravím, keď sa v MPEG4 zdvihne rozlíšenie, aj keď nie až na 1920x1080i! :lookaround: |
brga
Registrace: 9/2009 Příspěvků: 1 199 |
|
|
RE: Prima HDTo HD nieje je to SD. |
jukon
Registrace: 12/2007 Příspěvků: 578 |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|