, sekce: Technika |
|
parabola na stromeKeď už sa to tu tak rozbehlo. Táto je z pred roka a pol medzi Trenčianskymi Teplicami a Omšením.http://www.soundastic.tym.sk/pics/P1030265_TnT_omsenie.jpg Pokoj a bratská láska...
|
disdzo
Registrace: 7/2008 Příspěvků: 501 |
|
|
RE: parabola na stromevšechno lepší než tohlehttp://mrte.ch/au8 Vantage 7100S / EmmeEsse 160 offset / Multifeed 13+19+26+28E / Inverto Black Ultra Twin / Giga Twin Blue CAM/HD+ DEU / Sky Italia / UK Freesat Card/ Lets see what we can do and learn in this land of misery.
|
vortimond
Registrace: 2/2006 Příspěvků: 19 826 |
|
|
vortito je moc! :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: plačem od smiechu.disdzo: sila! ale videl som aj na betonovom stlpe elektrickeho vedenia, problém bol vrch, foto nemám, škoda. 3x_Zgemma_H9_TWIN_ SE
Megasat_ HD_ 7_ combo
|
Tami
Registrace: 3/2006 Příspěvků: 3 217 |
|
|
RE: parabola na stromeAk to montoval nejaký profík, tak vedel čo robí! minimálne raz za rok nejaké to euro za doladenie :)))Pokoj a bratská láska...
|
disdzo
Registrace: 7/2008 Příspěvků: 501 |
|
|
Parabola na stromedisdzo:už som videl podobné barbarstvo. Namiesto tých strmeňov (zarezaných do dreva)pribítý držiak klincami! |
Eman
Registrace: 4/2007 Příspěvků: 585 |
|
|
RE: parabola na stromeChlapi, vy z toho máte prču, ale můj kamarád bydlí, v dřevěnici, uprostřed vzrostlého lesa a má doma několik satelitních přijímačů, parabol, motorů atd. a nemá to kam dát. Případný stožár by musel mít několik desítek metrů.Takže už jsem mu to několikrát radil dát na strom. Co jiného se dá v takovém případě dělat. Odstěhovat se nechce. VU+ DUO 4K SE + Skylink ICE, Golden Media UniBox 9060 CRCI, T 90 + 17 LNB, Emme Esse 100x95 cm + Optibox DM 3800, LG 55LF652V
|
Alion
Registrace: 10/2007 Příspěvků: 318 |
|
|
RE :Znamy si objednal v jednom obchode stb aj s montazou.V dedine su telefonne stlpy.A parabola je na stlpe!V smere na astru 23,5e ma blizko kopec s vysokymi stromami,ale ma vela inych moznosti,dokonca mala cast domu uz v 2 metrovej vyske nie je zatienena(to som videl v spravnom case zaciatkom tohto mesiaca)."Montaznik" skusal iba na mieste,kde mal pôvodne digi parabolu,dokonca ponechal pôvodny kabel a pouzil f-spojku zaizolovanu izolepou.Po 2 tyzdnoch mu to skapalo-iba som odizoloval a vysusil spoj a navrhol,ze mu to premontujem.Ale doteraz mu to slape(asi pol roka),tak sa nema k cinu. |
Kasr
Registrace: 8/2008 Příspěvků: 4 745 |
|
|
RE: parabola na stromepro c.i.g.i. to stačí R^ :laughing: R^ |
pierrepetr
Registrace: 5/2006 Příspěvků: 28 631 |
|
|
vortiDobrej motor. :) |
amadeus
Registrace: 3/2006 Příspěvků: 109 |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|