, sekce: Skylink |
|
refresh kartymohol by som poprosit o refresh karty cs link04295640699635 dakujem. |
NORBERTOO
Registrace: 12/2007 Příspěvků: 504 |
|
|
RE: refresh kartyvypni ten tvuj kram ze site a po zapnuti si pockej treab na cetecku :)Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E
|
bublajs
Registrace: 9/2006 Příspěvků: 8 830 |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|