Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Příjem satelitů

Flix TV - Kdy?

Tak kdy začne poskytovat služby pro ČR, ví to někdo zodpovědně? Na www stránce je jediné slovo: Brzy !

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

no jako

tv mňau,již brzy R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Děkuji za vyčerpávající odpověď, ale jaksi mimo mísu. Na to, na co jsi odpověděl, jsem se neptal. Přečti si, prosím, řádně nadpis mého dotazu. (je to nový poskytovatel satelitního příjmu na 16E).

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

peti

Tak si kup křišťálovou kouli a nevymýšlej nesmyslné dotazy.

Cryptobox 752 Combo,DVB-S Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1.9E,1W,5W + 39E,42E,46E,52E + 26E. DVB-T2 MUX 21,22,23,24.

BIDLO
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 6 179
Odpověď v diskusním vlákně
 

peti

jak píše BIDLO,na b.l.bý dotaz,b.l.bá odpověď R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

pier.. a bi..

A k čemu tady ta diskuze je? Pokud se nepletu, tak zde na parabole.cz bylo oznámeno, že do konce roku 2015 zahájí nová platforma Flix poskytování satelitního vysílání. Takže to byl dotaz k zde podané informaci. Přečtěte si oba dva můj dotaz ještě jednou, třeba už pochopíte od koho jsem odpověď očekával. Takže když zodpovědně nevíš, drž (nevhodné slovo) a neurážej. Nebo si myslíte, že diskuze je pro (nevhodné slovo), jako vy dva kteří si tu budou otvírat (nevhodné slovo), co slovo, to perla, lěčit si komplexy méněcennosti výrazy jako (nevhodné slovo), nebo si myslíte že jste (nevhodné slovo) šalamounovo (nevhodné slovo)? :lookaround:

peti
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 56
Odpověď v diskusním vlákně
 

peti

no nevím,kdo tady měl tolik závorek a nevhodných výrazů za posledních 9 roků,v tomto jsi na prvním místě a mimo jiné píšeš o jejich stránkách,kde je psáno BRZY,tak jestli se domníváš,že tady víme víc,tak pokračuj,taky vidíš,kolik lidí ti za 21 hodin poskytli tebou žádanou informaci,měj se a polepši se se slovníkem kamaráde R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra