Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Programy na orbitu

28,2E sharing out?

Na 28,2E údajně přestal již fungovat sharing něco jako bylo u sky italy. Mě to nejde jen něco, ale hodně málo. Jak jste na tom vy?

bourka
Registrace: 4/2012
Příspěvků: 166
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 36
Odpověď v diskusním vlákně
 

tady to máš

19 May 2017: Price for SkyUK package drops down to 0.01 EURO/day! The most of SD channels stopped decoding for our clients. This is not the server problem! Server shall decode CW and sent DW to the client. The problem is global and it is in additional protection (encryption) of the client s equipment. iCam new protection was applied by the provider. The card response (DW) shall be additionally decode using unknown key by unknown algorithm. By the moment, only original SkyUK receivers can process response from the card correctly. Please be noted one more time that there is no problem on the server. According to the server rules 13 and 15, no refund is provided. We are waiting for iCam to be hacked and new firmware for clients receivers with iCam support to be written by manufacturers. Hope that it will happen in the nearest future and all the channels will work again.
You may freeze your subscription until that time or purchase a new subscription to any other package. We are sorry and hope that solution will be found in the nearest future and sharing of SkyUK package will be restored.

1 x Cryptobox 752hd combo,VU+ solo 4k,Octagon 4k,Samsung 46UE7000,Philips 55pus8303,multifocus 23,5E, 19,2E,13E,9E,1W a 1x parabola 16E,23,5e ,dvb-t2 k.21,31 orf,k. 26,33,40,46 cz muxy,k.23,55,56,57 sk muxy

kanon69
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 1 790
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon69

Na českém foru piš česky!!

ZDK93
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 153
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 28,2E sharing out?

Ve zkratce se tam píše, že dnes většina kanálů nabídky sky uk nefunguje. Že není vina na straně poskytovatele sharu, ale na straně providera tehdy BskyB. Že začali používat jiný DW klíč a šifrování, který zatím není veřejný a že doufají, že bude brzy hacknutý a pak se znovu možnost sharingu vrátí.

FUBA DAA 850 28.2E, 23.5E, 19,2E, 13E | VU+ SOLO 4K, VU+ ZERO, Sky+ HD Amstrad DRX890 | Sky UK, SkyLink

killors
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 1 603
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 28,2E sharing out?

Pokud není k dispozici český překlad, je lepší zpráva v AJ než žádná zpráva.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

pirátština

mívá chvilkové výpadky

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 28,2E sharing out?

že to tu admin toleruje ja mám za ovela menšie prkoniny BAN.

Rasto1978
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

Rasto 1978

Tu sa jedná o zahraničný sharing a nie o náš.

Power150
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 4 001
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 28,2E sharing out?

A já dostal ban za to, že jsem se tu kdysi zeptal, jak legálně doma sharovat skylink kartu na více zařízeních v jedné domácnosti :)

pflidr
Registrace: 12/2015
Příspěvků: 130
Odpověď v diskusním vlákně
 

česky nečesky

Načo sa mám zaujímať o anglické kanály ak neviem anglicky ?
sranda čítať niektoré pripomienky

janoZV
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 466
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 28,2E sharing out?

janoZV: To, ze nevies anglicky, neznamena, ze nevedia aj ostatni.

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 517
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 28,2E sharing out?

Zahraniční nebo Česká zlodějna je jedno :
3) porušovat zákony
porušovat platné zákony ČR/SR/EU; dotazovat se či vkládat návody na ilegální příjem programů

Dreambox Two,parabola 100 cm,motor SG 2100,TV Sony OLED XR55A83K,Skylink Kombi+,Netflix

Antoš
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 2 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 28,2E sharing out?

Dobrý no, můj otec platí poctivě 90euro měsíčné aby mohl mít Sky a tady se řeší jak to obejít. Já chápu, že spoléhate na anonymitu...ale nějaké to svědomí by bylo?? :-/

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 28,2E sharing out?

Ano je to zlodějna,samozřejmě naše reálné mzdy v EU :)) .Argumentace zákony,je vhodná maximálně pro hnoje nahoře,kde to v justiční mafii stejně nikdo neřeší (přes prezidenta až po parlament a pol.strany).

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hdpe

Tam když na to nemáš, tak to budeš muset oželet. Já bych taky chtěl jezdit ve Ferrari. Nemám na to, mám to tedy jít ukrást??

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 28,2E sharing out?

Že jsem se tu vůbec ptal. Klidně mi dejte trest smrti za to tady, zavřete mě, ukamenujte, přivážte k topení. jako kdyby vy jste si kupovali vše software písničky legálně. Nikdo tu neřešil jak to obejít jen sem chtěl potvrdit informaci že to nejde. Mimo jiné mám sky kartu a sky+ hd box a balík entertainment. A to jede. Akorát v dreamboxu mi to nešlo v oscamu sdílel sem to vedle do pokoje už a o to šlo proč sem se ptal. Takže tak.Ale díky za odpověď

bourka
Registrace: 4/2012
Příspěvků: 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 28,2E sharing out?

Na to je jednoduchý recept (který používají především soudruzi z USA),totiž hájí svoje ekonomické zájmy projektily.Tudíž obdobně musí hájit svoje ekonomické zájmy každý z nás :)) ...hudba bude,máslo bude i to Ferrari bude.

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Předplatit si SKY UK mimo Velkou Británii legálně NELZE. Pokud si teda někdo obstará sharing, tak dle mého názoru se nemůže jednat o krádež, protože firmě Sky UK nemůže vzniknout žádná škoda.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 028
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 28,2E sharing out?

Hlavně se nepouštějte do diskuse "co legální je a co ne". Stejně to nevyřešíte a v podstatě je to jedno. Pobavilo mě "na českém foru piš česky", to bylo hezké, takové typicky "české". Jinak díky za tu info...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tekapo

Haha dobrý vtip. :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

To není vtip, to je realita. Sky UK nesmí své služby prodávat mimo území UK a ani to nedělá. Pokud si pořídíš oficiální kartu Sky UK a používáš ji mimo UK, tak porušuješ podmínky služby, ke kterým jsi se zavázal. Pokud si mimo UK pořídíš sharing SKY UK, tak neporušuješ vůbec nic a SKY UK nevzniká žádná škoda. Takže jak tu franck psal, že kradeš, tak to nemůže být pravda, nemůžeš ukrást nic co není. V tomto případě by se jednalo o krádež služby - nemůžeš ukrást službu, která neexistuje. Nikdo není poškozený a nikdo tě tím pádem nemůže žalovat ani občansko-právně ani trestně-právně.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 028
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tekapo

Takže keď pozerám napr. Premiere League na Slovensku cez share Sky UK tak je to legálne?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tekapo

Podľa toho čo píšeš, tak ak mám share napr. na UPC Direkt alebo na Digi HU, lebo ani tie si nemôžem predplatiť na SK, tak je všetko OK?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

peter

Přece se nemůžeš dívat na službu, která neexistuje... Myslím, že tekapo patří do parlamentu. Takhle "hezky" si vyložit zákon umí jenom tam...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 091
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Občas sa tu takí objavia, je to zábavné čítať :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan @petersk

Já nejsem právník ale napište mi zákon, který člověk porušuje tím, že má Sky UK share v ČR. Možná takový je, já neříkám, že mám 100% pravdu.

Stojím si ale za tím, že Sky UK NEMŮŽE vzniknout škoda a o tom byla ta původní debata. Tudíž, člověk tím nekrade.

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 028
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 36
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra