Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

paket XtraTV na 9.e

Jak jste na tom s příjmem tohoto paketu? jedná se o tři freq. v severském svazku. Jsem kousek od Prahy a ještě na jaře mi vše šlo na 120cm parabolu, signál byl o dost slabší, než na ostatních freq. na této pozici, ale stabilní, po čase jsem dnes chtěl naladit, ale píše mi 0 signál. Měnilo se něco od té doby? díky za info

andrew
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 224
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: paket XtraTV na 9.e

Tak podle flysat jsou stále na pozici 9E. Asi zmenili ještě tvar footprintu a navíc je momentalne teplo. Na jare muzou byt prijmove podmínky ze svazku slabšího signalu lepsi.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 951
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: paket XtraTV na 9.e

Měli by jit stále na TP 12111/V 12149/V a 12188/V v norme DVB-S2/8PSK SR 27500 FEC 5/6.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 951
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: paket XtraTV na 9.e

12149V a 12188V idu ,silny signál,

12111V nejde- konflikt zvazkov.

Biedne forum, riešia sa tu samé blbosti ,len nie satelitná problematika,v kazdom vlákne sprostosti,hádky a trápne fotky uja ibuprofena. Dokial tu redakcia nezakročí ,o čom pochybujem, tak neprispievam .Dodatok: po čase vidím, že to ide ku dnu, tak Zbohom.

marval450
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 1 463
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: paket XtraTV na 9.e

marval450, ten italsky svazek s TP 12111 by mel byt ale vypnuty podle nich. Nedavno to tu někdo i psal. Jinak na Slovensku to jede v pohode, ale tady v Cechach vice smerem na zapad signal klesa podle toho footprintu.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 951
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: paket XtraTV na 9.e

Isto ide aj talian aj nordic beam, v talianskom asi len prázdna nosná,
tu situácia stále rovnaká,keby to uplne vypli išlo by to.

Biedne forum, riešia sa tu samé blbosti ,len nie satelitná problematika,v kazdom vlákne sprostosti,hádky a trápne fotky uja ibuprofena. Dokial tu redakcia nezakročí ,o čom pochybujem, tak neprispievam .Dodatok: po čase vidím, že to ide ku dnu, tak Zbohom.

marval450
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 1 463
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra