Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink zvýší zabezpečení Ice a Irdeto karet!!!

Nejspíš dojde k postupnému přechodu (přes OTA)na nové M7 Irdeto karty.

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 286
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Delta1

No oni tam píší že chtějí zabezpečit jak ICE tak Irdeto karty , takže mi z toho vychází že u Irdeta uniblock ..............

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýší zabezpečení Ice a Irdeto kar...

Ještě jedna možnost mě napadla že by uniblock zavedly přímo na ICE kartách..........

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýší zabezpečení Ice a Irdeto kar...

habr uniblock resp. dynamicky camkey je pouzitelny len v irdeto mode podobne ako aktualne pouzivany staticky camkey a tak pred tymto krokom ecm stream
0D96 urcite vypnu, inak by ta zmena v irdeto mode nemala zmysel

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

jozef BA

Asi trochu mimo aktualni tema, ale dotaz na camkey.

Mam to chapat tak, ze napr. u RTVS karty, aby fungovala v oscamu (tutiz v unictecte jestli tomu dobre rozumim) je potreba RSA key. Takze abych byl v obraze... ten uniblock, ktery pouziva Skylink u Irdeta je vlastne to, ze se ten RSA key meni, oproti te zminovane RTVS karty, kde je RSA key staly? Mozna pletu hrusky z jabkama, ale proto jsem se chtel zeptat, jestli by si mi to mohl potvrdit nebo vyvratit.

Zdravím Vás!

bobo2
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

habr

Cez OTA asi ťažko urobí so Skylink ICE karty niekto novú M7 IRDETO kartu
:)))

Cage
Registrace: 11/2012
Příspěvků: 298
Odpověď v diskusním vlákně
 

habr

Prosím tě, kde píšou to co popisuješ?..No oni tam píší že chtějí zabezpečit jak ICE tak Irdeto karty , takže mi z toho vychází že u Irdeta uniblock ..............
Co mi přišlo do E-mailu, tak neobsahuje konkrétní typy karet? Pro které se to týká. Z typu A změna na typ B!
Můžeš uvést link?
Děkuji

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýší zabezpečení Ice a Irdeto kar...

Cage, cez OTA to v pohode pojde, ako pisem vyssie staci vypnut podporu statickeho camkey v irdeto mode u vsetkych kariet a je to vybavene

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýší zabezpečení Ice a Irdeto kar...

bobo2 rsa key bude rovnaky, akurat len camkey bude pri kazdom resete, alebo pri vytiahnuti karty z boxu iny. Co sa tyka karty RTVS, tak ta rovnako ako vsetky u nas pouzivane irdeto karty podporuje oba camcrypty, teda okrem kariet M7, ktore maju stat. camcrypt vypnuty

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

jozef BA

Ahaa, dekuji za vysvetleni. Takze abych si to ujasnil.. camkey je mysleno ten 8 bajtovy key, ktery je v oscamu znaci jako boxkey a RSA key je proste RSA key. Je to tak? Diky moc.

Zdravím Vás!

bobo2
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

díky za upřesnění kdysi jsem to překládal z ofiko dokumentu irdeta a bylo to dvojsmyslné ..............a to OTA mám přímo potvrzené od j.g.

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýší zabezpečení Ice a Irdeto kar...

bobo2 ano presne tak, ide o 8 bajt camkey a este jedna podstatna vec v oboch camryptoch je pouzivane rozne algo

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

jozef BA

OK, diky za veskere info. Bavi me se vrtat v kodovacich systemech a i kdyz jsem oproti tobe nebo AlesoviHavelovi porad nizky level, tak jsem vzdycky rad za kazdou novou informaci. Dekuji

Zdravím Vás!

bobo2
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 615
Odpověď v diskusním vlákně
 

Linuxové přijímače...

Rozumím tomu dobře, konečná pro Linuxové přijímače bez CI+? Nebo už umějí universální čtečky čisté Irdeto?

rejča
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 695
Odpověď v diskusním vlákně
 

rejča

To záleží na tom, co doopravdy M7-Skylink udělá?!
Podle toho budeš v budocnosti postupovat.

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Delta1

OK, díky. Nemá cenu se zatím zrušovat... :-) Co přijde, to přijde... :-D

rejča
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 695
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Zajímavý úkaz který na německých programech neexistuje

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Cw fungují lépe a rychleji než irdeto

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýší zabezpečení Ice a Irdeto kar...

a proto ho vypnou ten CW

dnurg
Registrace: 12/2016
Příspěvků: 282
Odpověď v diskusním vlákně
 

Glisnik - citacie:

Glisnik - citacie:

„Nejedná sa o úplne novú informáciu. Predajcom sme plánované zvýšenie zabezpečenia oznámili už na jar. Bližšie technické informácie nechceme zatiaľ prezradiť a presný harmonogram ešte nemáme,“

„Najmä na Slovensku sa stále predávajú necertifikované prijímače. Ich predajcom hrozí, že v rámci zákonnej záručnej lehoty prestanú uničítačky fungovať, a ich zákazníci ich budú oprávnene reklamovať. Rovnako distribútori uničítačiek by svojich odberateľov mali zreteľne varovať, že ich predajom berú riziko za ďalšiu funkčnosť úplne na seba,“

„Karty Skylink boli vždy určené výhradne do certifikovaných dekóderov a túto skutočnosť permanentne zdôrazňujeme. Investovali sme do kvalitného podmieneného prístupu, ktorý dokáže naše služby veľmi dobre zabezpečiť. K tomu avšak potrebujeme využiť možnosti, ktoré poskytuje. Preto po celú dobu platíme licenciu a už 8 rokov prijímače výrobcom a importérom bezplatne certifikujeme. U certifikovaných prijímačov správne dekódovanie služieb garantujeme. Pokiaľ niekto uviedol na trh tovar bez certifikácie, podniká na vlastné riziko.“

Traky
Registrace: 8/2013
Příspěvků: 773
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýší zabezpečení Ice a Irdeto kar...

podle me se tu zas ted akorat nafukuje bublina... Tahle informace neni nikterak nova, resila se tu loni, resila se tu na zacatku roku po informacich JG, ze to bude nejspis letos a ani ted nevime od te doby nic konkretnejsiho. Jestli skylink timhle krokem chce vyresit nelegalni prijem, budiz, ale jsem k tomu skeptickej, podle me se mu to nepodari, jiz nekolikrat se tu navic znali lide vyjadrovali ve smyslu, ze pokud to chtel udelat, mohl to udelat uz davno a to i v ramci soucasnych moznosti.

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

ČT karta

Jak by to ovlivnilo používání ICE karet, které byly převedeny na ČT kartu ? U nich by byl tentýž problém, nebo by fungovaly "postaru" ? To asi těžko, že....

PeVy
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýší zabezpečení Ice a Irdeto kar...

konečne skylink podnikol kroky. 70% nebude pozerať . dostanú tak zvaný ban . 70% tu prítomných montážnikov ,ťahačov a cucákov , ktorý povyťahovali od starých mamľasov prachy , bude mať reklamácie , a mamľasi sa budú dožadovať vrátenia investícii . a aj tie vaše káblové rozvody , kde ste sa nahrabali , budú na dve veci. v domácnostiach padne aj resharing. a ak bude niekto šikovný , tak poniektorí skončia aj na súde.
-----------------------------------------------------------------
výsledok je na svete a za to si môžte sami. vykecáte aj to čo neviete . ste tu len tlč huby a hrabači . niekolko rokov tu dávate návod ,čo kde ako a s kým.
dočkali ste sa.

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

oneeeee

ešte si mal dodať, že "Ste gágaji, táraji a pre mňa prďúsi!"
:))) :))) :)))

Cage
Registrace: 11/2012
Příspěvků: 298
Odpověď v diskusním vlákně
 

Jednoduché řešení

Mám tři roky starý dvou tunerový linux přijímač,ICE kartu v uni čtečce a platím si Kombi balíček a HBO.Neprovádím žádný nelegální příjem.Pokud mi Skylink znemožní příjem na mém přijímači,tak vezmu svoje peníze a půjdu jinam.

IQON Force 1,karta ICE,O2TV,TV Panasonic TX-P42S10E

daddy
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 189
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink zvýší zabezpečení Ice a Irdeto kar...

Jozef ale ruske servery nespia :)

Dreambox DM 900 UHD 4K Triple tuner 1x DUAL DVB-S2X- 1x DVB-C/T2 - Dreambox DM 7020 HD - od legendárnej nemeckej firmy - Image OpenPLi & OpenATV - 6 x LNB Inverto Black Ultra - TV OLED LG 55B7V

Naaalim
Registrace: 3/2016
Příspěvků: 1 177
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 286
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra