Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

ICE v uničítačke tma

Dá sa rozbehať ice karta v E2 nejakým oscamom?Karta v module ide bezproblémov v uničítačke nejde.Alebo už len dokúpiť do prijímačov s uničítačkou CAM modul?

GM Triplex Hyperion 5.4,Ariva combo 4k ,Sony KDS 55A2000

NB501
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 297
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 84
Odpověď v diskusním vlákně
 

@habr

No moc nerozumiem reči Tvojho kmeňa,ale, keď sú problémy, tak so Skylink ready šrotmi.Robím v tejto brandži od začiatku,tak sa ani nečudujem, že ľudia kupovali Uni prístroje, ktoré si dokázali kúpiť aj za polovicu ceny Skylink ready šrotu a nemali s tým problém, tak ako napr.certifikované šroty Luna,Amiko 8550 atď, ktoré snáď všetky do jedného museli ísť do reklamácie, alebo na celkovú výmenu.

Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.

letas
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 3 147
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ICE v uničítačke tma

1. To casem nepujde obejit aby to zase oscam umel dekodovat, se spravnym camkey a camdata? :-)

2. Uni ctecka prestala jit na demokarte... Mam v supliku gosat (tmobile) irdeto receiver, ale neni na nej software podporujici Fastscan:-(

Mate nekdo prechodovy firmware, jak udelat z byvaleho TMOBILE setop boxu Skylink box?

Jako karta ny asi mela chodit, nezkousel jsem, ale rucni razeni programu nee...

Hollys
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 767
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Hollys

topfielda?,tam zlobily čétéčka

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Hollys

jo gosat,blbě čtu

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Hollys

tam taky.....

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ICE v uničítačke tma

Gosat 7050HD tusim ze to je, ale s firmwarem pro tmobile a nesel na nem Fastscan :-((

A novy irdeto ready si fakt kupovat nebudu, kdyz je to jen na doziti...

Hollys
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 767
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Už v tom mám jasno...Mám demo kartu pre predajcov a montážnikov.Takže môžeš čakať že z tých 500 zákazníkov sa ti začnú postupne ozývať,možno aj všetci naraz.

GM Triplex Hyperion 5.4,Ariva combo 4k ,Sony KDS 55A2000

NB501
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 297
Odpověď v diskusním vlákně
 

@NB501

To rozhodně nemůže být chyba Skylinku. Jarda říkal, že jakýchkoliv kdykoliv prodaných Skylink Ready krámů se problém netýká, že Irdeto funkčnost garantuje. A když to říkal Jarda, tak to přeci musí být pravda. :-)

Já se práce nebojím. Klidně si k ní i lehnu.

kubisek
Registrace: 2/2005
Příspěvků: 1 098
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kubisek

Tu nebola reč o skylink ready krámoch ale o uničítačkách.

GM Triplex Hyperion 5.4,Ariva combo 4k ,Sony KDS 55A2000

NB501
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 297
Odpověď v diskusním vlákně
 

@NB501

Nj, byl jsem nějakej rozespalej - nahoře se psalo o Topfieldu a nějak se mi to v hlavě špatně spojilo. :lookaround:

Já se práce nebojím. Klidně si k ní i lehnu.

kubisek
Registrace: 2/2005
Příspěvků: 1 098
Odpověď v diskusním vlákně
 

Jak to Skylink myslí ?

Chtějí vypnout CAID 0d96 - to chápu
Nemají nic proti UNI čtečkám - to tam napsal

Z toho usuzuji, že ICE karty budou dál fungovat ale jen v modu Irdeto - CAID 0624

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 849
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivo2001

Ano (CAID 0624) ale pokud zapnou vše tak pouze v čtečkách Irdeto a Cam Irdeto.......

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivo2001

Ale zároveň píše, že zvednou zabezpečení, čili udělají ještě něco, čehož vedlejší efekt bude vyloučení uničteček, protože samotné vypnutí 0d96 by bylo z tohoto pohledu (zvýšení zabezpečení) k ničemu. Osobně si myslím, že z ICE karet se stane M7. V tom případě s mými penězi může počítat freesat. Že bych si vu solo4k downgradoval nějakým modulem, to ani náhodou.

Já se práce nebojím. Klidně si k ní i lehnu.

kubisek
Registrace: 2/2005
Příspěvků: 1 098
Odpověď v diskusním vlákně
 

@habr

Ještě nikde nenapsali kolik procent lidí má ICE karty. Já bych řekl, že tak 80% ... všichni měli do 2012 Crypto karty, pak si vyměnili na ICE. Z těch 80% jich 99% jede v Crypto modu. Irdeto je složitější nastavit

Nový zákazníci mají "jiné" karty ... Irdeto, M7, Viaccess ...

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 849
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivo2001

Ice už se neprodává cca od roku 2011 .........velké změny v přijímačích nastali při přechodu na DVB S2 .......takže těch 80% je hodně přestřelených........

Pokud je caid stojí několikset tisíc korun měsíčně , těch transpoderů je opravdu hodně (dalo by se to spočítat ,data) t.j.kapacita pro 1-2 SD programy v mpeg4/SD..............a vezmemeli kolik čistého v kč mají s klienta z full nabídkou tak z nějakou ztrátou zákazníku počítají........

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ICE v uničítačke tma

zásoby boli veľké tak sa predávali dlhšie ako do 2011 a next končili až 2015

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ICE v uničítačke tma

Přál bych Skylinku (ne, že bych byl nepřející, to ne),aby totálně zkrachovali, za to co chtějí předvádět. Zavedením Servisního poplatku už to naštvali mnoho lidí a teď tohle. Mám 2 karty od Skylinku jednu pro Česko druhou pro Slovensko jsou to ICE karty, které mám v univerzálních čtěčkách a nemíním kupovat ty ,,křápy" pro Skylink. Mám sice CAM moduly Irdeto, ale to nevím jestli mi ty ICE karty v tom budou fungovat. Hodně starších lidí o tom nemá ani potuchu, co se chystá takové změny jsou do nebe volající - soudy z EU to je největší zlo a pokud je tyto instituce viz Skylink chtějí respektovat musí čekat to, že hodně lidí od nich odejde, protože co soudní dvůr z EU rozhodne je paskvil, o kterém rozhodují lidé IQ tykve! Vždy budu podporovat takové lidí a státy co ignorují nařízení z EU, protože EU je stejné zlo, jako islám! :fuming: Rv

Libor Ma
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

Ano, to máš pravdu ... do konce března 2015

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 849
Odpověď v diskusním vlákně
 

@habr

...velké změny v přijímačích nastali při přechodu na DVB S2 ...
Ano, to je pravda, ale také je fakt, že velké % z těchto zakoupených přijímačů má uničtečku.

VU+ Duo2, image VTI 8.2.3

SirMax
Registrace: 1/2014
Příspěvků: 1 436
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ICE v uničítačke tma

...no ak narobia guláš a odstavia riadne platiacich divákov, stačí sa obrátiť na naše tv, ktoré radi urobia skylinku reklamu o tom, čo urobili.

Tv Panasonic 40DS400E, sat 120cm,motor 75e-27w,napevno 36e, 23e, 19e, 1w, 30w,prijímače Golden media 9080, Openbox s3ci, Cryptobox 650, na pamiatku môj prvý Openbox 810.

romannitra
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 226
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romannitra

třeba ČT1 a pořad Černé ovce ... :sly: :sly: :sly:
Cca před rokem a půl tam byl operátor O2 a jeho Tv-taky pěkná sranda.Nejdříve nic nešlo a vše proti zákazníkovi.Ale jakmile se to rozjelo v Tv a pořadu Černé ovce,hned se všechno pohlo a nakonec byl sám zákazník spokojený.Vrátili mu prachy a měl klid...

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ICE v uničítačke tma

S odlivem zákazníků se chlubit nebudou ,ale pozname to jednoduše :lookaround: Akcionáři chcou zisk a svoje penízky. Pokud penízky nebudou pak to bude někoho stát teplé místečko. :)))

Panasonic vieruška TX-P42, AzBOX elite, atd..

Karlos1
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 1 955
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

Hlavně tady do toho vstupuje ještě jedna perlička - na 23,5E vysílá i Česká televize a jediná možnost, jak se k tomu signálu dostat, je přes Skylink. Jsem zvědav, jak se bude ČT tvářit, když nejspíš ze dne na den přestanu mít zařízení, schopné jejího příjmu a ne mojí vinou.

Já se práce nebojím. Klidně si k ní i lehnu.

kubisek
Registrace: 2/2005
Příspěvků: 1 098
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: ICE v uničítačke tma

Treba to vyriešiť raz a navždy a nie tu stále plakať ;)
Pozemák musí stačiť, a komu nie nech jednoducho prejde k freesatu a je. Nie som neprajnik ale spoločnosť M7 si zaslúži aby im rozumný ľudia odišli ku konkurencii :)))

T90 - (42°e-1°w) Pár krámov na pozeranie, ale zaobídem sa aj bez nich

THXKO
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 2 739
Galerie: THXKO
Odpověď v diskusním vlákně
 

@THXKO

z bláta do louže vše co irdeto otestovalo na skylinku se po té implantovalo u freesatu.......

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 84
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra