Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Programy na orbitu

TivuSat: od 24.9. Fashion TV ve 4K

Od 24.9. odstartuje v bezplatne satelitni platforme TivuSat modni kanal Fashion TV ve formatu UHD 4K. Kdo ma certifikovany prijimac nebo CAM nemusi delat nic, kanal se automaticky naladi ve 4hod rano.
Datum neni uplne nahodne, protoze kanal odstartuje pri prilezitosti svetove modni prehlidky Milano Fashion Week.
Kanal bude na pozici 289. Je mozne, ze bude kanal vysilat alespon zpocatku formou FTA, ale nemam oficilani informace.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 47
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

a kto to ako tu má možnosť legálne sledovať skoro nikto ale propaguj je to tvoja práca

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

Rai vysila FTA, takze jeji kanaly muze sledovat kazdy kdo je v dosahu 13E a navic, Rai 1 vysila uz nejakou dobu v O2TV a T-mobile TV. Co se tyce Tivusat, nejedna se o placenou platformu (jako treba Sky) a tudiz, i kdyz je primarne urcena Italum, az tolik se neresi kdo ji sleduje. Sledovani TivuSat neni tedy nelegalni pokud je registrovana na radne platiciho divaka (koncesionarske poplatky). Jedna osoba muze mit na sebe registrovanych az 10 karet zdarma. A Rai (TivuSat) uz neresi, komu ty karty ta osoba daruje. Ja sam, jsem 8 karet rozdal mym pratelum v Brne. Dve jsem si nechal pro vlastni potrebu. A ja radne platim koncesionarske poplatky, takze nedelam nic proti pravu.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

A proč bys nemohl psát i obden? :)
Stačí pouze založit jedno vlákno s výstižným názvem do správné sekce a můžeš tam psát příspěvky každý den i několikrát.
Netuším, kolik stránek může mít jedno vlákno (zda je to nějak omezeno), ale pokud není žádná hranice, tak nechápu proč by jedno vlákno nemohlo žít celé měsíce místo zakládání stále nových vláken, které časem stejně zapadnou někam dozadu.
Kéž by tohle udělali i ti čutálisti, místo jednoho vlákna s 45 stránkami tu máme 20 témat měsíčně o tom, kdo u nás bude vysílat BL.
Pak už některým stačí v nastavení změnit:
Třídění diskusních příspěvků podle (místo reakcí na podle témat) a časem budou mít od tebe klid. R^

Internet o2 (ADSL 20Mb/s) + O2 TV Stříbrná, parabola 80cm, monoblok 19.2E a 23.5E + Single LNB (28.2E-42E), DiSEqC S2/1PCNopt-W1 (P.162-IW Option).

salfa72
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 321
Odpověď v diskusním vlákně
 

@salfa72

No tak obden na to bohuzel nemam tolik casu a obavam se, ze by to bylo spise kontraproduktivni. Selektuju jen to, co by mohlo zajimat i ne-italsky mluvici divaky.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

tivusat bezplatná :laughing: :laughing: :laughing: a čo sa týka tých kariet aj keď to neriešia je to nelegálne to iste ako u Skylinku CZ a SK programy a ešte na tom niektorý zarábajú v nejakých VOB to určite majú poriešene len to nikto nedodržiava

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

Tivusat je bezplatna. Kapacitu si plati ze sveho ty televize. V Tivusat nevysila zadna placena televize.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

To byla pouze nadsázka, snad jsi pochopil, co jsem tím chtěl říct.

Internet o2 (ADSL 20Mb/s) + O2 TV Stříbrná, parabola 80cm, monoblok 19.2E a 23.5E + Single LNB (28.2E-42E), DiSEqC S2/1PCNopt-W1 (P.162-IW Option).

salfa72
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 321
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TivuSat: od 24.9. Fashion TV ve 4K

Jinak z jineho soudku: v Italskem Velkem Bratrovi ktery se prave ted vysila je ceska modelka Ivana Mrazova jako jedna ze soutezicich. Vcera meli za ukol delat ceske jidlo a varili boruvkove knedliky a do pondeli maji za ukol naucit se nekolik ceskych slov a vet... Pokud mate TivuSat tak muzete sledovat Big Brothera non stop na kanalu Mediaset Extra a kazde pondeli na Canale 5 od 21:20 show.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Kanáli Mediaset nevieš kedy začnú vysielať v HD? Inak vďaka za informácie píš aj častejšie R^

VU+ UNO 4K, OpenPli 8.3, Oscam.Pozícia:23,5-19,2-16-13,0.TivúSat

Valto
Registrace: 12/2010
Příspěvků: 337
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TivuSat: od 24.9. Fashion TV ve 4K

Raději ne Rv

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Valto

V dvbt uz vysilaji nekolik let a na satelit zatim kaslou. Nevim kdy, kazdopadne az to bude urcite se to dozvis.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

Canal+ UHD

Co ciekawe 22 października br. meczem Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain FC wystartuje kanał Canal+ UHD. Na razie wiadomo tylko tyle, że stacja będzie dostępna przez Apple TV 4K. Nie jest jasne, czy ruszy także na satelicie, ale od dość dawna emitowane są testy oraz okazjonalne transmisje (w zasadzie od sierpnia 2015), więc należy się tego spodziewać.
Astra 1N (19,2°E) tp. 110 (12,581 GHz, pol. V, SR: 22000, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK)

stamar
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 1 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@stamar

Co to je??? Z toho jazyka jde úplně strach... :))

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TivuSat: od 24.9. Fashion TV ve 4K

salfa72: Kdyby psal stále do stejného příspěvku, tak by se ukázalo, jestli jsou jeho ovečky ochotny za ním opravdu jít, protože by si vlákno musely aktivně najít ve starších příspěvcích. Přece nemůže riskovat ztrátu obdivovatelů. :laughing:

DVBT1
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 1 774
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TivuSat: od 24.9. Fashion TV ve 4K

Franck nedaj sa a informuj ďalej. Aj DVBT1 informoval v inej téme o miss a tiež sme si to mohli na internete vyhladat. :O

VU+ Solo 4K, 2x DVB-S2 tuner, 65" TV 4K UHD LG SIGNATURE OLED65W8PLA

Avernet
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 272
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TivuSat: od 24.9. Fashion TV ve 4K

Mne nevadia príspevky ohľadne RAI a Mediaset. Za mňa R^

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 349
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Avernet

Dekuji vam... Ovečky moje :)) :)) :)) anebo spis jsem ja vase ovce. Zalezi jak se to vezme. :laughing:

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Nejhezčí vzpomínka na Itálii,byla včelí královna,milosrdný a úsměvný příběh a pak na dálnici pikolo cafe jak náprstek,ale jel jsem celou noc 1000 km bez spánku až do Frankfurtu a bez zastávky.To už je taky 50 let,kde ty doby jsou,dnes bych po něm vydržel tak 200 stovky a ještě ve dne :laughing: :laughing: :crying:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Piccolo se neříká. Stačí říct "un caffé". Já taky jszdívám bez přestávky, cca 1200km. Akorát se zastavím asi 4x na wc, z toho jednou na jídlo a pokud nejsou během cesty problémy, tak za 12hod jsem na místě. Kéž by už dostavěli tu dálnici z Vídně do Brna... :-/

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

To jsem právě řekl,(jedno kafe) a čekal hrnec jako doma,no dostal jsem náprstek,( u Benátek)pak jsem zastavil až před Würzburgem,po 900 km,dcerka potřebavala ohřát flašku a zároveň mě honila polizei,předjížděl jsem,kde jsem neměl,no oni jen zkontrolovali,zda nejsem od Báder/Meinhof bandy a nechali nás být :8) ;)

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Bacha na náprstky kafe v Maďarsku. Je to pravé mocca, a čtyři tyhle náprstky Tě spolehlivě dopraví na koronární jednotku. :(((

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 913
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TivuSat: od 24.9. Fashion TV ve 4K

Moka neni druh kavy. Moka je konvicka na espresso. A espresso je o polovinu mene silne nez treba cesky turek. Protoze je kava filtrovana. Kdezto turek neni. Bezny Ital si takovych espressu dava za den i pet. Ja treba minimalne tri. Kdovi co v tom Madarsku davaji za kafe.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 705
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 47
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra