Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

zmena balicku u skylink

chlapi mam problem. da se zmenit uz zaplaceny balicek smart 12mes na flexi7 12mes s doplatkem.?
soused byl prilis aktivni.
mate s tim nekdo zkusenosti.?
na skylink jsem samo poslal zpravu ale odpoved nebude ihned.
dekuji

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 92
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

na vyšší to chodilo

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: zmena balicku u skylink

Zaplať vyšší balíček na 1 měsíc a nevyčerpanou částku z nižšího balíčku ti systém přepočítá na nový balíček. Na nižší balíček jde změna také provést, ale to už musíš řešit se zák. centrem.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: zmena balicku u skylink

Pozor flexi sa neberie ako vyšší balík od smartu takže rada od sirdu je nepresná.
Ak si platil u predajcu, poziadaj o storno a aktiváciu flexi.
Ak si platil bankou, poštou, poziadaj na platby@skylink.sk(cz) o storno. Alikvotnu čiastku vrátia do kreditu a potom môžeš aktivovať flexi. Chýbajúcu čiastku doplatis kartou do kreditu, alebo znova u predajcu.

noces
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 771
Odpověď v diskusním vlákně
 

@noces

A tu informaci o Flexi máš odkud? Pořadí balíčků je snad dáno umístěním v ceníku nebo ne?
Na webu se píše
"Je-li původní balíček „nižší“, pak se nejdříve aktivuje nově uhrazený balíček „vyšší“ a nevyčerpaná částka původního „nižšího“ balíčku se přepočítá a úměrně prodlouží dobu aktivace nového „vyššího“ balíčku."
Žádná zvláštnost balíčku Flexi není zmíněna.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: zmena balicku u skylink

myslim ze noces ma pravdu.
a neriskoval by som zaplatit flexi pred zrusenim smartu.
to ze u flexi nie je napisane ze je iny nic neriesi. flexi je predsa iny zo svojej podstaty ako funguje.
najprv zrusit a vratit prachy potom flexi a nabuduce neplatit rok ale mesacne a mas to bez problemov. rocne predplatne=viazanost a s viazanostou su vyhodnejsie ine platformy nez SL

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: zmena balicku u skylink

pozri to cez zákaznícku zónu ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 262
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

Joscer má pravdu. A k té vázanosti jen tolik, že i když si zaplatíš Flexi 7 třeba na rok, pořád si můžeš jednou mĕsíčnĕ zadarmo mĕnit programy, což bohužel žádný jiný poskytovatel neumožňuje...

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rs505

Akurát, že Freesat Ti dá teraz celú ponuku Medium za necelých 10,- EUR/mes. na celý rok a máš všetko, nemusíš nič meniť. Jasné, že si treba ponuku porovnať, aby Ti u nich nechýbala napr. Brava TV - lebo tá je v ponuke Skylinku a nie Freesat ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 262
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: zmena balicku u skylink

bylo to placeny tou slozenkou co rozesilaj.soused si myslel ze plati dvoulety predplatny na digital tak jako to mel minule.on ani nevi ze uz jsou jiny ceny.
prave ma serpo do 19.10.17. tak jsem chtel pockat jak to bude s uni ale on byl holt aktivni.
no on nechce balicek zadnej jen serpo.a u toho 12mes dostane aspon 1mes zdarma.a do flexi se nacpou vsechny sporty co maj a bude to.
takze diky.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rs505

za 9EUR/mesiac. za to je full ponuka so všetkými športami a filmovými kanálmi (okremHBO) u iného operátora, takže niečo každý mesiac meniť vôbec nemusíš.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dzordzo

To je právě to, že mnĕ by právě ta Brava chybĕla (a ještě Unitel Classica). Čistě mezi námi, tyto dvĕ stanice jsou jediným důvodem mého setrvávání u Skylinku...

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

Jasnĕ, ale u mĕ není rozhodující cena, nýbrž programová nabídka. A možná je tomu tak i u dalších lidí...

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: zmena balicku u skylink

no me je teda divny co to vlastne zaplatil kdyz na slozence byla cena okolo 1500 a smart na rok stoji 2600 ? a v zakaznicke zone uz to ma zaplaceno a aktivovano od 22.9.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rs505

Flexi 7 je předražený balíček a výběr jen sedmi stanic je tak akorát dobré jako doplněk chybějících stanic k jinému stavajicímu operátorovi. Pokud budu mít jen Skylink, tak je rozhodně lepší doplatit 118 Kč měsíčně a mít Kombi za 387 Kč než Flexi 7 jen sedmi stanicemi za 269 Kč.

Největší prasárna je např. dělené stanice CS Mini s CS film a Horror film u Flexi 7 počítat jako tři stanice a ne jednu jako Viasat HD kde jsou také dvě stanice v jednom. To samé je u Československo HD + Film Festival a vůbec největší nehoráznost je u Flexi 7 s JOJ Cinema HD a JOJ Cinema +1 HD.

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

@risposta

Já se s Tebou o to nehádám, ba naopak s Tebou do jisté míry souhlasím. Sám mám Skylink pouze jako doplněk k O2Tv a k DigiSport. Mĕ spíš štve, že za 1212,- CZK mĕsíčnĕ jsem bez šance na Bundesligu. Pozdravuj Ječmínka! ;)

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Za tu cenu je balíček smart pro zákazníky, kterým končí SP a nikdy nic jiného než SP neplatili. Tuto nabídku dá Skylink pouze jednou a nikdy více, potom už jen za oficiálni cenu.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sirda

to není tak docela pravda...

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sirda

aha.diky.uz chapu.tak to by potom asi melo smysl vyuzit.jenze je tam problem ze to nejlepsi co skylink ma tedy novasporty a sporty tam nejni.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

clovece, jestli soused chtel jen zaklad za 1200 tak nevim co resis, ted ma za 1500 smart kde jsou eurosporty (1500 oproti 1200 za zaklad to snad neni co resit, ne?) a po roce (po konci smart) dostanou akcni nabidku na multi za 1999 kde uz mas i ty novasporty...

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 288
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Máš pravdu, vzpomněl jsem si na to po přčtení tvého příspěvku, že SL postupně nabizí za akční cenu vyšší a vyšší balíčky. takže tazatel bude muset počkat rok na lepší balíček.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sirda

je to pravda,přeze mně prošlo takových nabídek už hafo,ještě za minibalu,co jsou v různé podobě na můj meil registrované ;)

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Takže abychom to shrnuli, soused může požádat o převedení neprokoukané částkydo kreditu a doplatit si na flexi ovšem ale již oficiální cenu. A to se vyplatí.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 889
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: zmena balicku u skylink

risposta S tou JOJ cinema HD nemáš pravdu.Mám flexi7 a mám zvolenou joj cinema hd a hrajemi i joj cinema hd +1 kterou nemám zvolenou.Jinak těch 7 prog.stačí mám eurosport 1+2 a zbytek aby tam něco bylo(ještě novasport 1 kvůli motoGP)

zert
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 126
Odpověď v diskusním vlákně
 

@risposta

Proč by měl být Flexi 7 dobrý jen jako doplněk? Uvědom si, že někomu bohatě stačí si vybírat 7 programů k základu.

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

soused chtel dvoulety serpo za 1900 a ma ted rocni smart za 1600.
ale nejsou tam vsechny sporty takze k nicemu.
dohodli jsme se ze to zkusim vystornovat a pokud to nepujde tak dalsi varianty.preplatit vyssim nebo nechat byt.
esp1de ma i bez placeni.
kazdopadne dikes

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 92
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra