Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Antiksat karta, VU+ uno 4k a remote channel stream

Čaute, pôjde mi v uni čítačke antiksat karta vo VU+ Uno 4k a dá sa aj prenášať obraz cez remote channel stream converter do vu+ zero z rôznych transpondérov na VU+ uno 4k? Čiže budú sa dať pozerať rozličné programy na rozličných transpondéroch na týchto dvoch prijímačoch?

Ešte mám dotaz, išlo by to na vu+ zero, keďže nemá podporu h.265 kodeku, nakoľko antiksat vyžaduje h.265?

kombajn59
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 241
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kombajn59

Jasne ze fachci uplne kompletka len si to musis pekne vsetko pekne nakonfigurovat a kodek vyzaduje 265.Jo a uz fici aj i bez plastu. :)))

coral
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 297
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antiksat karta, VU+ uno 4k a remote channe...

zero h265 nenaucis = nepojede

chocholos
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 1 454
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antiksat karta, VU+ uno 4k a remote channe...

Ale ked sa bude streamovat video v kodeku h.265 z vu+ uno 4k, tak obraz by uz takto isiel na zero, nie? Ved to prekoduje vu+ uno 4k, nie?

kombajn59
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 241
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antiksat karta, VU+ uno 4k a remote channe...

Nejde to. Teraz som to skusal.
Master: VU Uno 4k (OPENATV 6.1)
Slave:VU Solo SE V2 (OPENATV 6.1) + nainstalovany remote channel stream converter
Naladene: 23,5 Astra a SES UHD Demo 11778 V

1. Na VU SE V2 ide iba zvuk, obraz nejde
2. 4K Stream z VU Uno 4k do PC ide
3. 4K Transkodovany stream z VU Uno 4k na PC nejde!!! Zaujimave, skusim pogooglit.... HD transkodovany stream z VU Uno 4k na PC ide v pohode

kobram
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 583
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antiksat karta, VU+ uno 4k a remote channe...

4k transcoding zatím nikdo neumí...

Zemak
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 289
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antiksat karta, VU+ uno 4k a remote channe...

Udělej si svůj m3u playlist z kanálů v unu, nahrej to do zera a mělo by to jet...

Zemak
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 289
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antiksat karta, VU+ uno 4k a remote channe...

@Zemak: Zero prehra h265?

kobram
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 583
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antiksat karta, VU+ uno 4k a remote channe...

Proč ? Nepotřebuje h265, přehraje ho Uno, do Zera jdou jen stream

Zemak
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 289
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antiksat karta, VU+ uno 4k a remote channe...

@Zemak: Uno neprehrava, len posiela dalej stream...Na to, aby ho ZERO prehralo, by to muselo byt aspon v h264. Aj keby si posielal TRANSKODOVANY STREAM z UNO4K, tak by musel byt prekonvertovany z h265 do h264...

Teraz som skusal opacny postup: Z (Master)VU SOLO SE V2 som posielal stream H265 do (Slave - nainstalovany remote channel stream converter)VU UNO 4K a v pohode to islo. (jasne, ze na VU SOLO SE V2 bola na obrazovke tma, ale VU UNO 4K v pohode zobrazovalo obraz v h265....co je jasne, kedze pozna h265) :-)

kobram
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 583
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antiksat karta, VU+ uno 4k a remote channe...

Aha... No já mám Ultimo 4k a Uno 4k, takže h265 řešit nemusím :)

Zemak
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 289
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kombajn59

"Ved to prekoduje vu+ uno 4k, nie" veď neprekóduje, keby prekódovával, tak Ti nestačí ani 16GB ram.
Stále riešiš streamovanie, už asi 2 roky, už si sa dopracoval k nejakému výsledku, alebo sem len hádžeš "nezmyselné otázky". Odvtedy som ja už vyriešil na 3 boxy freesat, formuler f1 s tromi tunermi a 3xEvo Nova IP. A veselo streamujem. :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 036
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Antiksat karta, VU+ uno 4k a remote channe...

@Zemak: Preto mi to prislo nejake divne, ze potrebuje prevod z h265 masiny do h264 masiny a ty ze v pohodeee :-)
Ale mas pravdu: Ty to nemusis resit. :-)

kobram
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 583
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra