Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: freeSAT by Skylink

freesat registrace profilu

nevíte nidko co se u nich děje že se nejde zaregistovat na profil freesat?? už se o to pokouším týden a nic. na infolince se omlouvaly že dělají aktualizaci po druhém telefonátu mi řekly že mají poruchu a týden pryč a pořád to samí

stk999
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 100
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: freesat registrace profilu

hmm to uz tam je "par" mesicu, asi nejake vylepseni.

chocholos
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 1 455
Odpověď v diskusním vlákně
 

Taktéž

jsem tam chtěl asi před 14 dny-marně.Tento provajdr je poněkud zaostalejší. Rv

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: freesat registrace profilu

Možná kvůli tomu nefunguje ani Filmbox live.

acce
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 1 035
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: freesat registrace profilu

to " acce "
přesně tak, už to reklamuji na lince přes 14 dní, stále je problém v centrále UPC. Nejde ani profil freesatu , ani Filmbox live.Pořád se jen omlouvají a nic se neřeší !!!

hifik
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 433
Odpověď v diskusním vlákně
 

rere

tak to že se vymlouvají už sem poznal protože mi pokaždý tvrdily něco jiného.( 14 dní to bude na pul roku ne-.((

stk999
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 100
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: freesat registrace profilu

Už jim to nejde víc jak tři týdny . Jsem registrován a v minulosti jsem se normálně přihlašoval a do profilu dostával. Nyní jsem si chtěl aktivovat Filmbox Live a už se tam dobré 3 týdny nemohu dostat :-( Volal jsem i na infolinku, ale nic jsem s nimi nevyřešil Rv

shiraz
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 745
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: freesat registrace profilu

Infolinka je k ničemu. Když jsem se jich ptal,tak odpovídali stylem,,a jde vám internet" a podobně. Pak mě připojili na zkušenějšího operátora a ten přesto že jsem chtěl informaci o Filmbox live, radil mi jak zprovoznit HBO GO :lookaround:

acce
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 1 035
Odpověď v diskusním vlákně
 

@shiraz

Já se do Filmbox live sice prihlasim, ale když chci něco přehrát, tak mi to říká zaplať.

acce
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 1 035
Odpověď v diskusním vlákně
 

@janosik

Myslím že by jsi se mohl mirnit. Nemám nejmenší důvod do někoho kopat. U Freesatu jsem 11 let. Ale mám pocit, že když nabízejí nějakou službu, tak by měla fungovat.

acce
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 1 035
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JANOSIK

Ty dutohlave já mám freeSat od roku,kdy tady začali poskytovat služby.Pokud jsi ovšem v té době ještě netahal kačera po dvoře,tak si to spočítej kolik je to let.Kromě toho mám další tři naše provajdry.Kritizuji-pokud je to oprávněné všechny.Stačí ti to takhle. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JANOSIK

Tohle není žádné kopání, ale konstatování aktuálního stavu . Jsem víceméně spokojeným předplatitelem Freesatu, ale pokud je nějaký problém tak proč ho nekomentovat ? Myslím si, že tvoje verbální napadnutí @hobo je přes lajnu Rv

shiraz
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 745
Odpověď v diskusním vlákně
 

nove info

ted mi volaly z freesatu a prej by do konce příštího týdne měl být problém odstraněn tak jsem na to zvědavej.-)

stk999
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 100
Odpověď v diskusním vlákně
 

ono to ani není problém

ale prý dělají nejaké změny a budou tam i nové funkce, tak jim to chvíli trvá :lookaround:

KarolinaCZ
Registrace: 1/2015
Příspěvků: 29
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra