Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-T přijímače

Obyčejná levná TV 32= DVB-T2,H.265/S2

Důchodce se chce dívat na TV. Nechce měřit, nechce nahrávat, internet nemá, ful HD není nutné. Spuštěním DVB-T2 K28 z Kojálu přišel o signál K59 (Šlágr, Barrandov plus, Kino Barrandov, Prima ZOOM). Chce se na tyto programy ale dívat, tak se rozhodl, že chce investovat kolem 5000 Kč do nové TV DVB-T2, H.265,HEVC/S2 s CI+ slotem. Kterou z toho přehršle dle vlastních zkušeností, aby nebyla poruchová? Řešit reklamace nechce. Je jedno, zda je to LG, Chanchong, Sencor, Toshiba, Samšunt, Panačuník.
PORAĎTE, DĚKUJI. (Já se v těch šuntech neorientuji).
Rady o satelitu nebere.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Radko3003

Díky, seznam asi 20 TV splňující požadavky kámoše důchodce mám. Ale přesto děkuji. Chci jen vědět co je jenom "šunt" a co je křáp samá porucha, jestli má někdo zkušenosti. Vidím ale, že to dopadne, tak, že si uděláme celodenní výlet do prodejen TV (v každá tak 2 hodiny se bude rozhodovat a pak stejně nebude kámoš vědět, co vzít. To zase bude "zážitek z vůně".
Jinak děkuji všem, kdo napsal zkušenosti.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Tak za prvé: Ano od fóra jsem něco chtěl a slušně jsem se zeptal, ale v žádném případě ne na radu, čím si máme trhnout!
Tak za druhé: O slušnosti z Tebou nebudu diskutovat, ta z Tebe srší na sto honů.
A za třetí: Pokud nechceš pomoct a neumíš odpovědět na dotaz, tak radši mlč.
A ještě za čtvrté: NIKAM ale opravdu NIKAM "si svoje "za prvé, za druhé i za třetí"" a ani za čtvrté strkat nebudu!!!
A možná i za páté: Přečti si své příspěvky a zamysli se sám nad sebou. Totiž ani jeden nebyl k tématu.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Obyčejná levná TV 32= DVB-T2,H.265/S2

@ja987: Skus este u tychto lowcostov sledovat, ci maju fastscan. (aj ked to chce dedo primarne na DVB-T/T2). Tieto lacne Thompsony fastscan nemaju...

A tie dva uzliky nervov si nevsimaj, "asi jim někdo vojel starou nebo registranda, dnes člověk nikdy neví..." :)))

kobram
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 583
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Obyčejná levná TV 32= DVB-T2,H.265/S2

V této kvalitativní skupině jedině Finlux. Jednooký mezi slepými.

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

ja987

Za to z tebe ta slušnost srší plnými doušky. Přeji ti hodně příjemných reakcí od lidí, kterým doporučíš novou moderní telku za 5000kč...A můžeš si přitom tu tvoji kůžičku přetáhnout klidně přes hlavu.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kobram

Díky, fastscan není potřeba. Navštěvujeme se, tak mu to když tak dorovnám.
Opravdu chce jen placku, kterou si pustí odpoledne , když přijde z vinohradu a poslechne si Šlágr, poslechne si zprávy a večer se podívá na slony a opice. Opravdu žádnou TV typu "Mercedes" nepotřebuje a ani nechce.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

ja987

Tahle diskuse nevede nikam, nikdy jsem na nikoho nebyl přímo neslušný, ani nic jiného, pokud máš jiný názor, neberu Ti ho. Ty jsi si tady dával podmínky /a to se mi nelíbilo/ za prvé, za druhé atd. a taky se mi nelíbí, že tady zakládáš vlákno pro svojeho "nevímco". To už smrdí "vychcánkovstvím" a to se mi taky nelíbí. Nad svými příspěvky jsem se zamyslel a .... nic...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Ti značky čo ti odporúča Radko3003, tak z nich by som nechcel ani jediný a ani zadarmo. (no ale keď máš taký strop...).

Rasto1978
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Podívej se na hityshop,jsou tam Finluxy s H 265,v tvojí cenové relaci.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Jednoduchá odpověď: Když jsi názoru, že tato diskuze nevede nikam, nemusíš se jí účastnit a ani jsi nemusel začínat psát své příspěvky. Nikdo Tě nenutil, ale udělal jsi velký pokrok, že s tvými příspěvky mimo mísu, (ani jeden k tématu a dotazu) opravdu, ale opravdu, nevede nikam.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Obyčejná levná TV 32= DVB-T2,H.265/S2

Nebudu Ti tady dávat rady, abys mohl "oškubat" chudáka důchodce, to opravdu ne, takže vidíš, moje příspěvky mají smysl...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

Jen tak mimochodem, pokud jsi nazval mého kamaráda, jako "nevímco", tak to absolutně nepovažuji za nic slušného, ala za urážku mne a mého kamaráda. V tom případě přestávám s Tebou komunikovat - je to pod mou úroveň.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Dovolím si napsat první příspěvek, od nejlevnější TV nemůžete čekat zázraky a pokud třeba po 3 letech intenzivního používání odejde, bude to tím, že jsou v ní nejlevnější součástky. Určitě bych volil renomovanější značku, tak asi tuto: https://www.oaza.cz/lg-32lj510u-po86rv740?utm_source=heureka.cz&utm_medium=products&utm_campaign=lg-32lj510u Ne každá levná TV má sat. tuner.

vlah
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlah

souhlasím částečně sony 33 000 kč,14 dnů po záruce klekla,autorizovaný servis nemá náhradní díly,sběrnej dvůr,je to o značce,pravda

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Nedej se,taky mám spoustu stejně starých lidí zde v okolí,kterým stačí ke spokojenosti 24-32 dokonce i se satem do 4800,-Zejmena teď, co začíná přechodový multiplex jsem jich už ladil.Já sám koukám vlevo na 19 a v pravo na 103 manželky a vprostřed na 17 palců-co na měm píšu.Na tu 19 koukám víc,hraje mi s motorem to co chci a má krásný obraz na těch 35-40 cm :laughing: :laughing:

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Díky za pěkný příspěvek. Bohužel tady někteří nevědí co je to kamarád a přátelství - asi proto, že asi kamarády a přátele žádné nemají. V přátelství ani kamarádství přeci neexistuje, aby jeden druhého "oškubal". Půjdeme ji stejně kupovat spolu.

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Jo vedle LG to jsou ECG,ta mi běhá už cca 5 let.Jo a čahonka 22 mám 7 let na víked v bytě, ty jsou už teď taky domakaný.

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

finlux.cz ....

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlah

Díky za konkrétní příspěvek. O LG uvažujeme nejvíce, i když 5 litrů mu zcela nestačí. LG má a zná ovládání.
Chci se zeptat: Jaký je rozdíl mezi 32LJ500 a tou 32LJ510U? Ten virtuálně prostorový zvuk, nebo i něco jiného?

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Obyčejná levná TV 32= DVB-T2,H.265/S2

Hitachi z k plus b Elektro obraz nádherný a stojí jen 4990

pussycat
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 585
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

Tak podle srovnávače má LJ500 vyšší spotřebu 37/29W a jen usb přehrávání a ne nahrávání. https://televize.heureka.cz/srovnani-produktu--lg-32lj510u_-_lg-32lj500u/?fromclipboard

vlah
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Obyčejná levná TV 32= DVB-T2,H.265/S2

a neni takhle nahodou U anglicka verze ? myslim ze to tak bylo u Panasoniku

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

povazujem Ta za jedneho z najlepsich odbornikov tu na fore, preco tak blby prispevok "Ať si trhne nohou." , mozno si nejak frustrovany, ale clovek sa tu slusne opyta, ked nemate co poradit, radsej neodpisujte, napr. aj moja mama, ktora ma 70 rokov, ma 32" Sencor a je s nim spokojna, nie kazdy potrebuje TV na pol steny a so zbytocnymi funkciami, ano obraz Sencor nie je bohvieco, ale ked im to staci ...

mjamriska
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 686
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Obyčejná levná TV 32= DVB-T2,H.265/S2

...ještě, jestli jde o peníze, tak až do Vánoc mají v electroworldu Thomsona za 4790, tu LG o tisícovku dráž a v Expertu elektro do dneška Philipse za přesně za 5tis. Pokud máte chuť a čas můžete sledovat letákové nabídky velkých prodejců elektroniky, může se něco objevit. Pozor ale na parametry, klasické hypermarkety typu Tesco vyprodávají se slevou hlavně modely bez DVB-T2!

vlah
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlah i když má dvb-t2 je to na draka

to dělá expert taky ,i planeo,aby se toho zbavil,protože to nemá hevc H265

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 5 6
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 140
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra