Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

karta next a uni čtečka

dotedka jsem měl v uni čtečce HD BOX kartu ICE . Nyní jsem tam dal kartu NEXT kterou jsem dnes donesl s pošty.
Musím do uni čtečky dát čisté irdeto ? Něják mě nejede a nevím zda je to tím že uplynulo sedm dní od objednání a ještě není připsaná platba a tudíš nic nejede nebo tím irdeto. Abych zbytečně nelaboroval.Zápis jsem si poslal ale nic platno.
Dík

HDbox FS-9105 +HD PVR fw 2.12.21 + DREAMSKY NXP 256 HD fw 1.60 - parabola 85 multifocus 28.2°E + 23.5°E + 13.0°E + 4.8°E + diseq 8/1 goto mm switch EMP+ motor 90stab HH ,karta skylink ICE + CA irdeto smit

v.h
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 403
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 106
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta next a uni čtečka

brak232@ Sám bych do Skylink ready taky nešel, ale znám dost kousků Amiko 7800, který šlapou i přes 5 let úplně v pohodě. Takže asi jak kterej Skylink ready model se povedl nebo ne. A u UNI je to nemlich to stejný, typicky Arišrot, jenž je jak bumerang, stále se vrací do servisu :)))

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta next a uni čtečka

@BRAK32"Proč se tu v diskusích neozývají téměř žádní spokojení prodejci spolehlivých ready přístrojů a nepějí na ně chválu v přímém rozporu s letasem? "

Já myslím že je to jednoduché - drtivá většina uživatelů neví o sat diskusích a nesleduje je, jen ty krabičky používá. To, že pro mě není skylink ready "šrot" použitelný kvůli funcím které od sat přístroje očekávám ještě neznamená že 90% uživatelů nemůže být max. spokojeno.

Jantars
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 602
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta next a uni čtečka

Bohužel,je to tak,jak píše kolega!90% lidí žádné diskuse nesledují a také k čemu! Tyto diskuse jsou zde o ničem! Jenom bláblá a skutek utek! :lookaround: Rv

janys
Registrace: 2/2016
Příspěvků: 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

joscer

Predajcovia by Ti vedeli povedať, ako to bolo trebárs s certifikovanými Skylink ready pristrojmi napr.Luna xxxx,Amiko 82xxx,alebo jeho vernou kópiou tuším zircon xxxx sa menoval atď,atď.Jedine šťastie pre zákaznikov a smola pre predajcov, že to ľahlo v záruke.

Predstavte si to ticho, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.

letas
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 3 147
Odpověď v diskusním vlákně
 

@brak232

Já prodavačům ze zásady nevěřím, ti potřebují co nejlevněji nakoupit a pak výhodně prodat. Když už bych chtěl poradit, tak jedině od opravářů. Jinak si také myslím, že rozdíl mezi uni a ready přístroji v kvalitě není.

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlcek

tak vieš o veľké H a užívaj si tie super ready stroje :)))

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlcek

a na jinem webu jsem se docetl ze neni rozdil mezi HD a UHD tv :)))

jam fm
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 1 341
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

Já mám tři přístroje s uni, manželka má GoSat 7060 HDI. Znám desítky lidí co ho taky mají, protože jim vyhovuje a jsou spokojení, bohužel se s tím nikde nechválí. Mám dlouhodobé zkušenosti s různými přistrojí, tak vím o čem mluvím. Nevařím z vody, jako někteří.

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlcek

ja poznám tiež 10 ky s úplne opačným názorom 100x radšej neready s CAM ako ready

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta next a uni čtečka

Já bych chtěl nějaký jednoduchý vysvětlitelný fakt, proč jsou Skylink ready přístroje horší než ty neReady (záměrně nepíši "ty s UNI"). To je výrobci tak flákají? Co by je k tomu vedlo? A pak je předloží k certifikaci, aby jim byl dodán punc? Na čem ty výrobci vydělávají?
Proč tyhle přístroje už dávno nevyhynuly na úkor neReady přístrojů s CAM??

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pele1

A co budou dělat ti, co ten CAM nemají kde strčit? Co jim poradíš? Jinak, za málo peněz kvalitní přístroj nekoupíš, ať ready nebo neready.

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlcek

ja taký box nemám a ani som taký nikomu nedával ani nedoporučoval to si každý musí rozhodnúť sám akou cestou sa vyberie

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta next a uni čtečka

Přesně tak, když byl někdo trouba a koupil nejlevnější vergl bez CI slotu, tak teď holt bude muset koupit celej novej přijímač. Aneb levně placený, 2x placený.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

No nevím, ale hodně se tady doporučoval VU+ Zero, a ten patří k těm lepším, ale bez Ci slotu. Tak že, kdo si ho koupil je trouba, protože si nechal poradit?

vlcek
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 700
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta next a uni čtečka

tak jsem to vyřešil koupí ca modul smit irdeto a je po ptákách. Nechtělo se mě měnit hd box protože jsem si na něj zvykl.

HDbox FS-9105 +HD PVR fw 2.12.21 + DREAMSKY NXP 256 HD fw 1.60 - parabola 85 multifocus 28.2°E + 23.5°E + 13.0°E + 4.8°E + diseq 8/1 goto mm switch EMP+ motor 90stab HH ,karta skylink ICE + CA irdeto smit

v.h
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 403
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta next a uni čtečka

vlcek@ Když to někdo doporučil, tak ať teď najde řešení jak z toho ven. Sám bych něco bez CI nedoporučil nikdy.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta next a uni čtečka

@joscer: žádná odpověď, co? Protože většina majitelů SkylinkReady o nich ani neví - pořád to hraje, seznam je stále aktuální... Ano, i v té skupině více jak 30 různých typů se vyskytly blbě navržené kousky, ale ve srovnání s některými UNI je to stále nebe a dudy. U SkylinkReady přístrojů mě osobně vadí jediná věc - nahrávky nelze přehrávat přes Kodi a tak stejně musím používat něco s Enigmou. Pro drtibou většinu uživatelů to však problém není - buď nenahrávají, nebo jim to tak stačí. No a sem chodí jen zhrzení maloprodejci, kterým SKylink šlápnul na kuří oko :-) a tak pořád na všechno nadávají :-)

x008
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 125
Odpověď v diskusním vlákně
 

Profik @x008 pomoc!

Si profik, pomôž. Existuje hádanka na internete, zatiaľ nikto nevie odpoveď. Môže byť parabola 60 za sklom a za ním stiahnutá kovová žalúzia a Belarus funguje? A slovenské programy nie. Keď sa žalúzia povytiahne, slovenské začnú fungovať. Hádanka klame?

arsat84
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 182
Odpověď v diskusním vlákně
 

@arsat84 @x008

Vy ste ktorí z blacklistu? Len aby sme boli v obraze :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Im list and you? And what about puzzle?

arsat84
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 182
Odpověď v diskusním vlákně
 

@arsat84

Tak pošli zoznam, nechce sa mi hádať :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

@arsat84

prepac, uz se mi s ifaberlinem pletete, ale pred par tydny jsi nebyl schopen porozumet jednoduchemu anglickemu textu, ktery jsme ti tu museli prekladat a ted nam tu hazes anglicke hlasky? :laughing: Vytvor si uz pls zase novej nick, at to neni tak pruhledny. :lookaround:

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta next a uni čtečka

tak aspon uz otevrene vsichni vidime, ze nejsi zadnej "strojar", kterymu jsme na tvou vlastni zadost vsechno museli furt jak polopate vysvetlovat, ale jsi normalni troll, tak se hezky bav... R^

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta next a uni čtečka

On sem len z prekladača kopíruje blbosti. Ani tu anglicku vetu nenapísal správne :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

pssst :))) on si mysli, ze to nejde poznat... tak jako tak je ale zjevny, jak to tady skutecne bere a ze to je normalni provokater ;)

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 106
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra