Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink - konec 0D96 - 31.12.2017

Dne 31.12.2017 dojde k odpojeni provideru 0D96 z karet ICE, k odpojeni 0D96 dojde z duvodu nelegalního prijmu programu prez internet takzvané SHARE, odpojenim 0D96 na kartach ICE se dostanou do prolému ruzne prijímače s univerzalni čtečkou karet, priklad Amiko 8150 Hd které načita kartu jako Cryptoworks, už nebude viedet tuto kartu načist jako IRDETO, a prijímač zustané bez obrazu.

s pozdravem

Vanda G.

vandyga
Registrace: 8/2012
Příspěvků: 5
Stránka: 1 2 3 4 5 [ 6 ] 7
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 155
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Moc sa s tym hrat nebudu.. v mojom okoli boli uz cca pred mesiacom dve zakaznicke karty preklopene na uniblock a po zavolani na call centrum bol zakaznik pouceny, ze kartu musi pouzivat bud v irdeto module, alebo v skylink ready boxe. Zakaznik to sice odsomral, ale modul dokupil a vsetko mu chodi tak ako predtym

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

Já nic kupovat nebudu, už to stálo moc a platím každý měsíc, až mě to vypnou budu taky spokojenej. Když jsem kupoval kartu, žádný irdeto modul ani ready box neexistovaly. Jsou placená tv, tak ať se staraj.

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

@keff

přesně tak

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jozef BA

urob si sám,to se jim líbí a za svý

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

@keff

Tobě bez úvazku opravdu někdo dává vybavení? A co prosím tě stálo moc?

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - konec 0D96 - 31.12.2017

já se klidně uvážu, na rok, když pošlou cam irdeto, stejně jsem platící ,,, drahý to bylo jako pra.e, hd satelit v době, kdy nikdo o hd pomalu ani neslyšel a cam cw , a karty jak byly mastné, vždyť taky ty programy zdarma :laughing:

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

@keff

Tak mě to zase tak drahý nepříjde 2010 pořízení HD přijímače s modulem CW, který šel později přes družici upgrade na irdeto za 5 400,-- kč a běží bez zaváhání dodnes a máme skoro 2018 tak nevím. A před tím jsem to napsal blbě on ti Freesat nebo Digi i při úvazku dá CAM nebo přijímač? Jsem si nějak nevšiml.

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - konec 0D96 - 31.12.2017

dnes kompletní skylink koupíš na bazaru za tisícovku a stejně to nikdo nechce, leží to tam a sbírá prach a to je bez té parády co považujete za pozitivum, tedy bez ÚVAZKU, já satelit tak se drží z lásky a pro Supertenis, hudební na 28 , Fashon tv na 13 a podobně,,,satelit má zlaté roky za sebou, internet všechno převálcuje

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

@BOBSEN

o upgrade cam cw na irdeto nevím, jsem laik, přijímače dva po šesti tis, plus dva camy, zapomněl jsi ceny dvou karet , atakujeme cenu dvaceti tisíc ,,, plus doplácení programů později přidaných, výměna karet

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - konec 0D96 - 31.12.2017

ale jestli jde cam cw změnit na irdeto, tak to mě asi bude skylink informovat, protože v registracích máme zapsané, co používáme,to aby to tam přesně věděli

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - konec 0D96 - 31.12.2017

Změnit to nejde to měl tenkrát /tak asi 2012/ možnost pouze modul Mascom, který to umožnil.To jsem samozřejmě při koupi nevěděl, že to půjde to byla pak náhoda, že to u Mascomu šlo.

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - konec 0D96 - 31.12.2017

mě to teda levné nepřijde ,,, teď když chci základ IPTV Sledování.tv tak stáhnu si na každé telce aplikaci ze store, náklady nula ,měsíčně pak zaplatím 69 korun základ, ten je programově jak u skylinku plus 30 korun za druhou tv

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

@keff

Přesně tak možností je mnoho a na to dojedou .

avatar99
Registrace: 4/2017
Příspěvků: 509
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Ano, licencovaný a certifikovaný je VELKÝ rozdíl.
Licencování používá výrobce daného systému, aby dostal za svůj produkt řádně zaplaceno a prodejem licence garantuje, že systém správně funguje.
Certifikování používá někdo, kdo chce dát na vědomí, že ve svém přístroji používá licencovaný produkt a má otestováno, že tento licencovaný produkt bude fungovat s jeho vlastním produktem. Tedy, že licencovaný produkt je správně použit ke své funkci.
V našem konkrétním případě tedy firma Irdeto prodá licenci na kódovací systém výrobci finálního produktu (box, CAM) a výrobce finálního produktu žádá o certifikaci toho, jehož produkt má na přístroji fungovat.
Že někdo nevhodně použil slovo "certifikovaný" na tom, co jsem naspal nic nezmění.
Nějak si nemohu vzpomenout, které přístroje a CAMy měly certifikaci provozovatele platformy Skylink.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@BOBSEN

Ale moc se netěš, že ti ten Mascom bude i nadále fungovat po případném zapnutí UNIbloku.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - konec 0D96 - 31.12.2017

keff@ To tvoje sledovani.tv má ale několik much, například je to možný pouze přes internet a pouze v partnerských sítích, což je oproti Skylinku dost tristní. Navíc je to IPTV, takže se všema neduhama co z toho plynou, třeba nahrávání a přenositelnost nahrávek. A taky máš klasickou smlouvu, ne jak u Skylinku, kde prostě přestanu platit a nic se neděje. Nebo si naopak můžu kdykoliv zaplatit cokoliv i na měsíc nebo libovolný období.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - konec 0D96 - 31.12.2017

delnicka trida se nenecha pripajatat a odpajat nejakym luxemburgem !!! :laughing:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

I když v něm je Irdeto karta?

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

@BOBSEN

I když je v něm Irdeto karta. Teda karta Irdeto M7. Švagrovo sestře jsem tenhle CAM kdysi poskytnul k ICE kartě a asi před dvěma měsíci ji to prostě přestalo "chodit". V modulu Technisat Irdeto Skylink ready karta funguje normálně dál.
Upgrade modulu totiž zřejmě obsahuje stejný nelicencovaný SW pro systém Irdeto, jako ty, co jsou používané pro UNI čtečky. Tedy nějakou předchozí verzi Irdeto Pí-sys.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@joscer

No tak až to nepůjde tak si rodiče koupí jiný CAM, oni s tím problém nemají po 8 letech dát 800,-- já jedu od roku 2010 na technisat HD8 SX a dnes na 2x modul technicrypt CZ+SK.

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

Výpověď sledování TV je jeden měsíc, což je stejné jako předplatné skylink a v mojí síti je funkční a podporována. Navíc k té měsíční stokoruně za tv dostanu navýšení rychlosti. Teď mám 30/15, v případě že aktivuji si sledování tak zvednou to na 40/20. Je to měsíc odzkoušené.

1+13+19+23+28

keff
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 350
Odpověď v diskusním vlákně
 

@BOBSEN

" Tobě bez úvazku opravdu někdo dává vybavení? "

Nepoučuj prosím druhé, když na druhé straně ani ty sám nevíš o tom že existují i operátoři kteří nabízejí i veškeré potřebné zařízení k jejich nabídce a to i bez úvazku a kromě něj.

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink - konec 0D96 - 31.12.2017

Je dost podstatnej rozdíl mezi předplacenou službou (Skylink) a paušálem (sledovani.tv), u Skylinku se k ničemu nevážu, ty ano. Navíc si kartu klidně vezmu na chalupu nebo kam chci, další karty můžu využívat v rodině jinde. Ty seš pořád svázanej k jakýsi netový přípojce a ještě jenom u pár ISP, kde to zrovna běhá. A že ti cosi zvednou je slabá náplast, já osobně bych určitě nechtěl, aby mně rychlost netu nějak ovlivňovala TV a ISP musel nuceně zvedat rychlost jenom proto, že mu IPTV žere traffic.

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

PoldaS
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 5 822
Odpověď v diskusním vlákně
 

@risposta

O satelitním opravdu nevím, že by dal vybavení zadarmo a hlavně jsem netahej kabel tato diskuze není o kabelu.

BOBSEN
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 2 185
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PoldaS

IPTV zere traffic a ovlivnuje rychlost internetu? A na to jsi zase prisel kde? Nepletes si opet nahodou IPTV s OTT? ;)

MartinP
Registrace: 8/2016
Příspěvků: 580
Stránka: 1 2 3 4 5 [ 6 ] 7
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 155
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra