Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: freeSAT by Skylink

freeSAT by UPC Direct-HBO 2

Teraz som prišiel z práce, nejde mi HBO 2 na obidvoch kartách,všetko ostatné OK. Má ešte niekto tento problém?

satoshi
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: freeSAT by UPC Direct-HBO 2

veru ide...

AB CryptoBox HD 752...4x

jsivak
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 1 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: freeSAT by UPC Direct-HBO 2

jede normalne

Lucifer
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 408
Odpověď v diskusním vlákně
 

@satoshi

skús im zavolať a opýtaj sa, mne posledne pomohli, keď mi vypadol Discovery Science - bolo to LNB-čom, po výmene v pohode ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dzordzo

Skúsil som reautorizáciu, znovunaladenie, nepomohlo. Tak som napísal do formuláru, uvidím čo bude. Ale parabolu asi budem meniť, mám naozaj dosť starú a nič netrvá večne. Ešte došporím na nový stroj a na jar pomením. Inak ďakujem všetkým čo sa ozvali

satoshi
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 204
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: freeSAT by UPC Direct-HBO 2

Mal som rovnaký problem,po zavolaní mi poslali zápisy na hbo2 a nabehlo to,ale záleži na akého operátora natrafíš,mne sa to podarilo až na tretí pokus,ten sa aj priznal že s hbo2 majú problém,ale vedel čo treba poslať,ostatní ani ťuk,len posielali zápisy a nič,odvtedy mi to už beží druhý mesiac,veľa zdaru...

luky654321
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 9
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: freeSAT by UPC Direct-HBO 2

ten isty problem aj ja po 3 zavolani to nabehlo ,hlavna vec ze sa da aktualizovat karta z ich vebu ale HBO2 nie

jukon
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 574
Odpověď v diskusním vlákně
 

aktualizace karty

@jukon když se dá aktualizovat karta, tak se na ní aktualizují všechny předplacené balíčky, včetně HBO balíčku pokud tam a tedy defacto i HBO 2 kanál :) R^

KarolinaCZ
Registrace: 1/2015
Příspěvků: 29
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra