Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Loga programů O2TV (OTT)

Bré jitro :)))
Chci se jen zeptat .... např u Nova 2 / AMC / Nova Gold / některé další mají 1280x720p, ale loga bez HD příznaku.... Lze je tedy považovat za "HDečka" i když nemají tento příznak v logu programu?
Díky M.

otava5
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Loga programů O2TV (OTT)

Něco jsem našel....
https://www.o2.cz/osobni/forum/?openid.ns=http%3A%2F%2Fspecs.openid.net%2Fauth%2F2.0&forum_id=42&topic_id=18893 :)))

otava5
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Loga programů O2TV (OTT)

nechcem byt zlý nateba,ale to si teraz 8.1.2018 zistil,ze stanice hd Nova2,Nova Gold,AMC nemaju pri logu napisane HD? :)))

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Loga programů O2TV (OTT)

nejsi zlý *1* mám jen x rolů Skylink a nyní doplňuji zbyvající SD programy za HDečka a dostal jsem se k OTT O2TV tak se ptám....*1*

otava5
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

@otava5

tuším ani Ceskoslovensko/Festival HD nemá pri logu napisane HD...ani Arenasport1 HD nemá napísane pri logu hd a tych stanic bude ešte možno aj viac..nenapdaju ma teraz všetky..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Loga programů O2TV (OTT)

Nevím to přesně, ale snad ani Film+ nemá v logu HD.

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 923
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Loga programů O2TV (OTT)

Nemaji HD v logu protoze to provozovatel povazuje za zbytecne. V pripade Novy 2 a Novy Gold proznak HD chybi hlavne proto, ze HD obsahu je na techto stanicich mene, nez zbyvajicich stanicich Novy a bylo by to zavadejici. V pripade AMC, Travel Channel, History Channel, Spektra a dalsich chybi proznak HD v logu zase spise proto, ze drtiva vetsina obsahu na techto stanicich v HD je, obsah SD a HD verzi je stejny a HD vnimaji jako standard cili upozornovat na to jim uz prijde zbytecne. Casem oznaceni HD ze stejneho duvodu zmizi ze vsech stanic.

santa1
Registrace: 11/2013
Příspěvků: 115
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Tušíš?? Tak radši nepiš, obzvláště, když nemáš satelit! To je příspěvek jak víno. Stejně závažný, jako kdybys napsal: Tuším, že zítra bude pršet. :laughing: :laughing: :laughing:

*******

ja987
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ja987

ako vidime zas si si nedal ráno lieky???čo to je za logika,ze ked clovek nemá satelit nemoze vediet,ze tie stanice nemáju pri svojich logach napisane HD? :)) v playlistoch mám vsetky tie stanice,tak vidím nie? nech už admin s tebou spraví poriadok konečne alebo popros aspon lekára,nech ti predpíše už silnejšie lieky

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra