Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příslušenství

Album: Přístup k uploadu fotografií

Zdravím
Možná to sem nepatří ani zvolená sekce asi není OK ale před asi třemi týdny jsem požádal správce tohoto fóra aby mě povolil tuto funkci ale zatím tam mám
Album: Přístup k uploadu fotografií 3) požádáno
tak nevím mám čekat dál nebo jak je to ? díky

pinokio
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 547
Odpověď v diskusním vlákně
 

Album: Přístup k uploadu fotografií

#pinokio
Přístup k uploadu fotografii je tu asi jen pro vyvolene.
Ja jsem posilal zadost co je to ,,sprovoznene,, adminum jiz nekolikrat
a do dneska tam mam -Přístup k uploadu fotografií 3) požádáno
Amini maji jinou praci,musi hlidat jestli nahodou nevyjadri nekdo svuj nazor aby ho mohli bloknout a kdyz si projdes tohle forum a podivas se za co jsem jsem dostal ovoce a projdes u vetsiny uzivatelu jejich kriticke pripominky at uz na adresu adminu nebo kritiku nekterych satelitnich provideru tak by to tu byl jeden velky ovocny trh.
Ja nejsem zastancem zadneho z provideru ale je zajimave ze se tu nerozdava ovoce za kritiku Freesatu nebo Digi ale to je jine tema.Jen jsem chtel rict ze cekacka na povoleni uploadu fotografii muze byt v poho i rok ale radsi nekritizuj at se nepotkas se mnou na ovocnem trhu kam opet smeruji.Tam totiz moc nepokecame. R^

bistro
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 608
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Album: Přístup k uploadu fotografií

Čo je také úžasné mať prístup k albumu? Ja ho mám ,ale ho už nevyužívam.

Je tam malé rozlíšenie , ked dám obrázok na celý monitor ,nerozlúštite tam nič, preto dávam na ext. stránky.

Ďalšia vec-pozrite čo tam je , samé hlúposti od uja ibuprofena...

Kľudne ten "môj pristup do albumu" môže dať redakcia niekomu inému.

Biedne forum, riešia sa tu samé blbosti ,len nie satelitná problematika,v kazdom vlákne sprostosti,hádky a trápne fotky uja ibuprofena. Dokial tu redakcia nezakročí ,o čom pochybujem, tak neprispievam .Dodatok: po čase vidím, že to ide ku dnu, tak Zbohom.

marval450
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 1 463
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra