Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příslušenství

Diablo CAM WiFi pack

Zdravim fandy..
Chci se zeptat,jelikož mi prodejce není schopen odpovědet.
Tenhle pack:
https://eshop.sapro.cz/modul-cam-diablo-wifi-pack_d670.html
se používa tak,že do "základny" se dá karta a do modulu se sdíly?Nebo moduly lze naprogramovat,aby nebyly párovany s "zákaldnou" a fungovali na server,apod..?
Děkuji za ochotu a odpověď.

bagr3210
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 123
Odpověď v diskusním vlákně
 

Diablo CAM WiFi pack

V dnešní době vyhozené peníze Rv zvláště, když nevíš co vlastně s tím.

decmen
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 1 852
Odpověď v diskusním vlákně
 

@decmen

Nehledě na ten krásnej češtin !

T.sat Sir, G.ini 100-m.fokus 28°,23°,19°,13°, AB Cryptobox 752 HD G.ini 85-monoblok 19,23°E, Octagon SF 4008, G.ini 125-SG 2100, 30W - 60E, G.tini 100 m.f 30,27.5,22°W, Skylink, ORF, SRG, C. Digitaal NL, E.Esse 15RB3 vert., mot. Conrad, DAB+ Yamaha T-D50

Jousi
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 478
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Diablo CAM WiFi pack

Díky,samé vyčerpavajíci odpověde..

bagr3210
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 123
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bagr3210

Myslím, že prodejce asi i umí odpovědět. Ale kdyby ti měl říci pravdu, tak ti asi odpoví stejně jako nick decmen.

Reagovat na invektivy je většinou ztráta času.

joscer
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 9 723
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bagr3210

Napsal jsem to proto, že Diablo wifi doma mám - v šuplíku, v krabici s dalšíma asi 6-ti Diablama včetně verzí 3.9 a 4.0
Jo, to byly časy :)))

decmen
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 1 852
Odpověď v diskusním vlákně
 

@decmen

Chceš říct,že Diablo neumí sdílet?
Kartu Irdeto asi neumí,viď?
Nevíš,jestli umí karty UPC Conax na kabelovku?

bagr3210
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 123
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bagr3210

V Conaxe kóduje aj káblová spoločnosť Satro a používajú SmartWi II a chodí to bez problémov. Čiže keď chceš od nich káblovku na viac TV tak ti dajú len jednu kartu ktorá je pichnutá v smartwi a klientov ti dajú kolko potrebuješ (samozrejme ide to bezdrôtovo a chodí im to bez problémov).

Rasto1978
Registrace: 6/2010
Příspěvků: 1 077
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bagr3210

tohle jsou staré věci,které fachčili skoro před 15lety. Je to starý krám...
Nick Decmen ti to napsal přesně.Co víc chceš slyšet? ;P :bigeyes:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 881
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Diablo CAM WiFi pack

Skusal som diablo lan a niektore transpordery skylinku to ani nestiha dekodovat. Takze je to k nicomu

noha
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 382
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Diablo CAM WiFi pack

Všechny výrobky od Duolabsu jsou momentálně u nás na dvě věci, na nic a na ho.no

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 542
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Diablo CAM WiFi pack

@noha Dekuji Ti..Tak nejak to jsem chtel a potreboval vedet.
@decmen Taky dekuji za ochotu a nazor..

Ostatnym taky dekuji za ochotu..

bagr3210
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 123
Odpověď v diskusním vlákně
 

to bagr3210

Mam este aj stare diablo wireless rev tusim 2.3 a to nezvladne ziadne HD. To novsie diablo lan je este ako tak puzitelne na UPC. No zialbohu napad mali v duolabs dobry, len ten vysledok im vobec nevisiel.Su to predrazene krámy k ničomu.

noha
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 382
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Diablo CAM WiFi pack

A na kofiguraciu starsieho diablo wireless stacilo FTP po siety, no ale asi sa im malo predavali cas 3 interface programatory tak nove diablo lan uz konfigurovat po siety nejde len cez ten ich programator.

noha
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 382
Odpověď v diskusním vlákně
 

@noha

Diky chlape za radu..

Jen informativne,HD nezvlada s kartou,nebo u sdileni,nebo vubec?
Mozna,kdybych nasel za doboru cenu,tak bych ho vzal kvuli UPC,protoze tam uz moduly neprodavaj,jen pronajimaj a to ja velice nerad..Stejne nerad,ako te jejich pristroje a pronajem...

bagr3210
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 123
Odpověď v diskusním vlákně
 

@noha

Jsem ani netusil,ze lze programovat WiFi diablo po siti..Mysll jsem ze vse jen pres ten jejich kram CAS3(ale prej i CAS2-je levnejsi) :-D
Ta cena je fakt silena..

bagr3210
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 123
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Diablo CAM WiFi pack

Zvlada to zrejme len mensie datove toky samozrejme to novsie diablo lan, to diablo wireless je uplne nepouzitelne na HD. Diablo wifi a diablo wireless su dva uplne rozlicne moduly, wireless je na share z vzdialeneho servera a wifi je na share medzi dvoma modulmy????neviem presne niekto mozno upresní? :)

noha
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 382
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Diablo CAM WiFi pack

No nedalo mi to vyhrabal som ich zo skrine mam dva jeden bez napisu wifi 2.2 a druhy s napisom wifi 2.3, no nepametam si aky je medzi nimi rozdiel, je to uz davno co som stim laboroval

noha
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 382
Odpověď v diskusním vlákně
 

@noha

Bez napisu WiFi je jen Light,cili jen na karty,bez moznosti vzdalenyho,nebo lokalniho sharingu..-alespon si to myslim.

A jak pises,Wifi je na share,wireless jen mezi zakladnou a modulem..-taky si jen myslim..

bagr3210
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 123
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Diablo CAM WiFi pack

supol som ich do telky ten wifi ktori som pred casom aj pouzival ma nastavenie siete a prepinanie protokolov cccam newcamnd a gbox, no a ten bez napisu wifi nic take v menu nema ale v cam info je ze base ip unknown cize s nejakou sietou pocita a aj v info o karte je wireless card tak preto si myslim ze vie len zdielat medzi modulmy priznm sa tento som nikdy nepouzil. oba moduly su rovnakeho tvaru. Mam este aj obycajne diablo kde sa vklada velka karta a to nema v menu ziadnu zmienku o nejakej siety to je jasne na co je.

noha
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 382
Odpověď v diskusním vlákně
 

Diablo CAM WiFi pack

Mám ho před sebou - Diablo Cam WiFi, slot na malou kartu, vzadu rev. 2.3.
Pomocí Cas studio jde dovnitř napsat ip, heslo apod.
Kdysi jsem ho používal na sdílečku mezi DM a Vantage 7100. Jde zvolit Cccam, Newcam a tuším ještě jeden protokol. Na sd programy to jelo doma v pohodě, hd se sekaly i když to bylo od routru tak 3m a vidělo to na sebe.
Dá se tam tuším ještě zvolit datový tok nebo něco takového (low, medium,high),muselo to být na high ,ale stejně většinou hd nekoukatelný.
Používal jsem to ještě v době kdy byla picnutá 0D02 na 1W. Teď už fakt jen kus na vzpomínky a možná jednou vyprávění vnoučatům :)))

decmen
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 1 852
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Diablo CAM WiFi pack

Kluci diky za postrehy a rady..
Za tu cenu bych cekal vic,nez jen nefunkcnost a sekani..

bagr3210
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 123
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra